24 máj 17, 17:19:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930603 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10185 Dátum: 16 feb 03, 19:23:43 »

Szóval ez történik gyerekek, ha már egy fél hete 2-3 órát alszotok csak esténként:

Fekszem hason az ágyon, előttem laptop, hallgatok rajta műsort, egyedül itthon. Egyszerre arra eszmélek fel, hogy anyám tőlem egy fél méterre kiabál, hogy miért nem válaszolok, itt kiabál már egy órája és hogy mi bajom van, miért nem reagálok. Közbe műsorból már a fele lement amit elkezdtem. Na, úgy tűnik sikerült nyitott szemmel elaludnom valahogy, és anyám meg azt látta, hogy nyitott szemekkel meredek a semmibe bármiféle reakció nélkül és kurvára megijedt nem meglepő módon. ikszdé Én meg csak azt érzékeltem, hogy alszom, aztán meg valaki hirtelen üvöltözik velem, és néztem is, hogy mi baja van, de így mondjuk nem csoda, hogy beparázott. Én már láttam nyitott szemmel aludni embert, és kurva félelmetes látvány amúgy, bár azt nem hittem, hogy a másik oldalról is tapasztalni fogom.

#napisabaku
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10186 Dátum: 16 feb 03, 19:34:17 »

Az semmi, az asszony azt mondta, hogy hozott a Sparból bölömbika szalámit. Hát nézem, rá van írva, hogy szürkemarha. Inkább nem is szóltam.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10187 Dátum: 16 feb 03, 20:18:58 »

Kár pedig nagyon jó kis anime.

Ellőttem 150 golyót Fn57-el lőtéren lel.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10188 Dátum: 16 feb 03, 20:23:00 »

Capac, ki ez a borvirágos orrú alkesz csöves a profilképeden? Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10189 Dátum: 16 feb 03, 20:57:23 »

Charles Vane
https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Vane

Hubaszki a Beretta mennyire adta...a Glock egy szar mert fej nehéz  de az FN57 meg a Beretta az iszonyú jó pisztoly.
Ja és lőttem egy 100 éves Enfield puskával amire a tulaja baromi büszke.El is hiszem,mert gyönyörű fegyver.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10190 Dátum: 16 feb 03, 21:06:20 »

Ellőttél ennyi lövedéket és nem jöttél rá, hogy nem golyó? Durva.
A glock nagyon király am. Jól lehet vele célozni és nagyon egyszerű a használata.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10191 Dátum: 16 feb 03, 21:17:25 »

Nekem egyáltalán nem jött be a Glock.A fegyver szinte teljesen műanyag és a teli tárral is "fejnehéz".
A Beretta meg az FN57 viszont tökéletes számomra.Mindkettő nehéz,kiegyensúlyozott és semmivel sem bonyolultabb mint a Glock.
Mondjuk egy régi álmom teljesült volna,ha Colt 1911-el is lőhetek,de a csávó azt mondta hogy a lófaszt  >.<#

Viszont,elbeszélgettünk a romboló puskákról és mondta hogy lőtt Gepárd puskával.Na azzal baszod bele lősz a falba, a golyó átmegy 3 emberen majd még egy beton falon és végül végez a célponttal és mindezt 2000 méterről.Már abba belehalsz ha melletted elmegy a golyó mert a légnyomás beefsteaket csinál a szerveidből.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 03, 21:25:39 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10192 Dátum: 16 feb 03, 21:29:05 »

Ha belegondolunk bizonyos országok alkalmaznak nőket hogy a testileg illetve mentálisan sérült emberek is sexelhessenek akkor ez egy hatalmas lépés Nevet  Azért a nők nem kis hatalmat veszíthetnek el ha ez a technológia eljut magasabb szintre. nem erre gondoltam de mondjuk SAO vagy mátrix holoszoba szinten. vagy beültetett emlékek. van ennek piaca. Nevet csak fejleszteni kell. Viszont itt meg jogi kérdések jönnek közbe. a tested digitális másolatával való visszaélés minek számít. Nemi erőszak ha a digitális másoddal csinálják Nevet Érdekes téma. Csajok ti mit szólnátok ha egy pasi a digitális másotokkal csinálná? mondjuk készülne rólatok egy scan ? vagy csak az arcotokról ? Ez szó szerint az "Uber" sex ikszdé (jogi poén akart lenni meg digitális poén)

"Azért a nők nem kis hatalmat veszíthetnek el ha ez a technológia eljut magasabb szintre."

"Azért a nők nem kis hatalmat veszíthetnek el ha ez a technológia eljut magasabb szintre."

"Azért a nők nem kis hatalmat veszíthetnek el ha ez a technológia eljut magasabb szintre."


Kész, fórum asszonyai, kössétek a hijabot, mert ha az ISIS nem is jön, akkor még pár év harcművészet és munkanélküliség után Micsudi fog, a 'mindenkinek négy feleséget!' irányzat éllovasaként. De basszus, mennyire kétségbeesettnek kell lenni már ahhoz, hogy ennyire reménytelinek tűnj a digitális punci hallatán? ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10193 Dátum: 16 feb 03, 21:31:28 »

Ellőttél ennyi lövedéket és nem jöttél rá, hogy nem golyó? Durva.
A golyó az a lövedék, amit pisztolyból/puskából lősz. Onnan ered, hogy régen tényleg golyó alakú volt. Lövedék a döglött macska is, ha betöltöm az ágyúba. A golyó szó a hétköznapokban egyértelműsíti, hogy kézi lőfegyverből származik.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10194 Dátum: 16 feb 03, 21:51:38 »

Nem. A golyó az golyó alakú. Van olyan puska, ami ténylegesen golyót lő ki. Azonban a pisztolyokban lőszer van, ami a robbanás után szétválik és a lövedéket lövi ki. Captain flies away.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10195 Dátum: 16 feb 03, 21:53:46 »

Az még nem derült ki, hogy Sabaku mért alszik 2-3 órákat  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10196 Dátum: 16 feb 03, 22:05:56 »

Nem. A golyó az golyó alakú. Van olyan puska, ami ténylegesen golyót lő ki. Azonban a pisztolyokban lőszer van, ami a robbanás után szétválik és a lövedéket lövi ki. Captain flies away.

Én nagy fegyverbuzi vagyok, de a golyó szó sose zavart, még használom is. Pedig tudom, hogy pontatlan. De ez nem irritál úgy, mint pl. amikor valaki egy csapatszállítóra vagy lövészpáncélosra azt mondja, hogy tank. Nevet Attól agybajt kapok. Bár lehet azért mert a komoly és felkészült indexes meg 444.hu újságírók is rendszeresen elbasszák ezt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10197 Dátum: 16 feb 03, 22:11:29 »

Engem zavar. Az lőszer illetve lövedék Nevet A ravasz pedig a róka. ÉS az általad említett portálok hülyeségeitől én is agyfaszt kapok.
Sabaku ajánlom ezt a szócikket tanulmányozni kérlek szépen Mosolyog https://hu.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%B3nia
Ehhez nincs több kommentálni valóm. A hsz-em második fele az érdekesebb. inkább arra adhattál volna választ.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10198 Dátum: 16 feb 03, 22:52:01 »

Capac, melyik Glockkal lőttél?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10199 Dátum: 16 feb 03, 23:03:19 »

Micsudi, ezzel a huncut tekintetű profilképpel kicsit félreérthető volt a hozzászólás, akkor is, ha iróniának szántad  ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!