24 máj 17, 16:43:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930590 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10140 Dátum: 16 feb 02, 20:17:27 »

Eldöntöttem, ti vagytok a vörös és a fehér power rangerek.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10141 Dátum: 16 feb 02, 20:28:15 »

Jaj, ne is mondjátok, most szopom be, hogy elbasztam az angol emeltet (91%, igen, ez szívás mert pont szarul voltam aznap ikszdé), szóval ha azt akarom meglegyen a 465 akkor a töri emeltnek is legalább ennyinek kell lenni. TT-TT Kár, hogy angolt nem lehet ismételni.

Gdat, te mit gondolsz a Krav Magáról?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10142 Dátum: 16 feb 02, 20:36:08 »

Az érzés amikor értem Sabaku aláírását. T_T

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10143 Dátum: 16 feb 02, 20:44:57 »

Okosabb akarok lenni. Szomorú Olyan jó lenne annak lenni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10144 Dátum: 16 feb 02, 22:02:37 »

Sabaku: Zsidó ármány. Na jó. Van meg rossz oldala is. Kezdem a jóval. Szóval senki nem tud úgy tökön rúgni embereket, mint egy krav magás. Lehetne úgy is hívni, hogy a tökönrúgás művészete. Olyan szintre fejlesztették a tökönrúgás képességét, hogy az irigylésre méltó. A kitalálójának lehet vmi komplexusa volt ezzel kapcsolatban. Nevet Na jó. De ez amúgy tényleg elég hatékony tud lenni.

Na, a negatívumok: Késharcban van olyan technika, ami nem reális és eléggé be lehet szopni vele. A systema késharc egy sokkal komolyabb rendszer. Nem tetszik továbbá, hogy már-már úgy is lehet mondani, hogy félelemre nevelik a tanítványokat. Az utcán mindenki meg akar ölni téged. Hajlamosak ezt gondolni a krav magások. Illetve oké, hogy van valamiféle küzdelem edzéseken, de az nem ugyanaz, mint amikor az embernek nekimegy egy boxoló. Nem biztos, hogy egy krav magás úgy bírná az ütéseket. És mivel edzésen nem feltétlenül olyan emberekkel gyakorolnak, akik nagyon jó bunyósok, szerintem az utcán érheti meglepetés őket, ha összefutnak egy olyannal. Ezzel szemben egy boxon, thai boxon olyanokkal gyakorlunk, akinek sok a harci tapasztalata.

A lényeg tehát, hogy a krav maga ereje az aljasságában van. Meglepő és sunyi tud lenni, ami gyakran hatékony. De szerintem különbség van azok között, akik tudják milyen az, mikor igazán szétverik egymást az emberek és azok között, akik önvédelmi szituációkat gyakorolnak, vagy nem annyira profi küzdelmet.

Nikuccia. Miért lepődök meg, hogy nem hiszel a kasztokban. Tehát a csöves, aki elitta az agyát, ugyanolyan beleszólással kell rendelkezzen a társadalomba,  mint az egyetemi professzor?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 22:05:00 írta Gdat88 » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10145 Dátum: 16 feb 02, 22:15:34 »

Hát jogos,  de közben az is kérdés,  melyik csövi miként lett az,  mert sok olyan csövi fáma szól arrol,  hogy egyetemen tanult professzor, aki dolgozott évtizedeken át teszem azt,  laboránsként,  elvesztette a családját,  elhajtották otthonról,  aztán elitta az agyát bánatában,  és gondolom egy ilyen valaki addigra amugy is pont magasrol tesz arra,  ki van gondolom kormányon, vagy valami,  és ez érthető is. Szomorú De tipikus példa,  mondhatom. =)
Tehát a lényeg,  mi is a bajom a kasztrendszerekkel? Az,  hogy egyének alkotjá azt a francosflancis kasztot,  de a kasztozás,  a klikkelődés,  a besorolás osztályikba,  soroljam még? Nevet Nos,  mindez kizárja azt,  higy minden egyén boldog és elégedett lehessen,  mert... Hm,  magátol értető,  miért. Mosolyog Márpedig.. Nos,  sokan sírnak emiatt,  hogy jaj,  mikor leszek má boldog,  jaajj,  szegény kis én jaaj. ikszdé Bár inkább :S

Szerintem amugy a wing tsun a legtutibb harcművészeti forma,  de csak alapul véve,  amúgy meg Bruce Lee. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 22:17:04 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10146 Dátum: 16 feb 02, 22:24:12 »

Miről beszéltek? A kasztok a varázsló, a barbár, a paladin, meg stb... Hogy jön ide a csöves?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10147 Dátum: 16 feb 02, 22:26:29 »

Szerintem a Wing Chunnak a marketingje a legerősebb, de ízlések és pofonok
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10148 Dátum: 16 feb 02, 22:50:08 »

Hát ránézel Széll Gábor sihingre,  és nem tudod eldönteni,  hogy előbb a bajszával akar majd agyonverni,  vagy a hajával,  ami még jó mestet létére,  maradt neki eddigre. ikszdé És akkor még a sifut meg se emlitettem,  aki megint csaj bajszos férfiember. :DD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10149 Dátum: 16 feb 02, 23:18:28 »

Azért megnéznék egy kungfu mestert egy küzdősport viadalon, mondjuk egy profi thai bokszoló ellen Nevet sajnos a tradicionális harcművészetekben a mesterek ritkán bizonyítják a tudásukat "élesben" is, inkább a legendákra alapoznak szívesebben
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10150 Dátum: 16 feb 02, 23:49:39 »

Nekem a sunyiság az tökéletes, nem eposzi csatákat akarok vívni, hanem rohadt geci lenni ikszdé

Most is, tesin egy csaj aki jár tanított pár dolgot, és hát rég éreztem olyan jól magam mint akkor amikor nem kellet visszafognom magam mikor belerúgtam a tanult módon az ilyen nem is tudom mibe, rúgómatracba. Többek közt ezért is nem akartam eljárni eddig, túlságosan élvezem ezt ikszdé De túl nagy most így a kísértés.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10151 Dátum: 16 feb 03, 03:33:53 »

Én nagyon szeretem a Krav Magát. Női csoportban vicces, de inkább hasznos dolgokat tanulunk, mint a férfi csoportban. Rengeteg önvédelmet, mozdulatot tanulunk meg. A tökönrúgás csak az egyik dolog. Megtanuljuk, hogyan kell a tenyerünkkel védekezni, támadni, mit hogyan kell megütni. Tipikusan ilyen jó kis önvédelmi cucc. Ajánlom, hogy a csajokhoz menj elsőnek, és utána vegyesbe, nem attól leszel fasza gyerek hogy rögtön a fiúkhoz mész.

Uh és rúgni.. annyira jó!  Pirul

------------
Vicces, nincs egy éve mikor ekkor keltem non stop... most meg ilyenkor fekszem ma. Hiányzik is mikor ekkor keltem, néha jó volt, bár inkább az 5-6 órás akkor már. Nevet

UHuhuh, mit találok a falamon, amit valaki belikeolt. Nevet
http://nol.hu/belfold/nemeth-sandor-kiosztotta-a-papat-es-a-tronok-harcat-is-1599593

Idézet
A mostani világkultúrát felelősség terheli, mert tömegeket tesz pszeudolénnyé, önmaga árnyékává – és megfosztja létezése értelmének keresésétől. A Trónok harca és a hasonló művek (Harry Potter, Gyűrűk ura, Csillagok háborúja stb.) az egyént a létezés úttalan dzsungelébe, nem a lényegéhez vezetik.
Én nem is tudtam, hogy a könyvek hibája. T_T
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 03, 03:42:06 írta Minagi » Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10152 Dátum: 16 feb 03, 04:04:04 »

Az én Sihingem se éppen egyszerű srác. Katona méghozzá magas beosztásban. És nagyon jó oktató. Coelho viszont most nem értek egyet. A Wing Tsun marketingje épp hogy nagyon rossz. A Kravmaga és a Systema erősebb marketinggel bír. A lágysága miatt a Wing Tsunt rengetegen nem tisztelik. És ugye ott a probléma hogy melyik iskola a tuti. Mert van 3-4 nagyobb szervezet akikből meg kiválnak a a saját iskolát indító egyének és mindenhol kicsit mást oktatnak. Szóval vannak gondok. A másik amit Gdat már leírt hogy a ahhoz hogy "harcos" legyél ahhoz egyrészt mindenképpen kellenek boksz alapok. Másrészt néha keményen be kéne menni a ringbe hogy megtapasztald a milyen az ha rendesen elvernek. Kesztyűzni valakivel. A harmadik pedig az erőnlét. Gondolom te is azt láttad amit én Niki hogy aki komolyan veszi a Wing Tsunt vagy akármit az nem csak technikailag edz hanem külön akár egyedül plusz fejleszti az erőnlétét Nevet Sifu és Széll Gábor se egy törékeny testalkatú ember. És ahová én jártam ott akik komolyan vették azok mind jó kötésű srácok voltak. ÉS vagy kondiztak még vagy fizikai munkát végeztek vagy stb. Ami meg a fizikai munkát illeti, öcsémet tudom felhozni példaként. Amíg otthon voltunk rendszeresen járt el ismerősnek segíteni, italt szállítottak raklapokkal na ott kellett pakolni fel le, embertelen hogy van nap amikor 100t-nát is megmozgatnak egy nap.. Na de a lényeg amikor beszélgettem anno Magyarországon öcsémmel az egész harcművészet dologról meg ilyenekről akkor ő elmondta hogy ő fél megütni valakit teljes erőből. Régen verekedett amikor(elég balhés) 60 kilós 18 éves gyerek volt, az átlagnál jobb kondiban volt mindig is. Sportosabb mint én. De nem ez a lényeg. A lényeg az Hogy elmondta hogy fél a saját erejétől és dühétől és alapjáraton 70-80 kilós alu. söröshordókkal "dobálózik"  és nem érzi nehéznek őket. hosszasan ecsetelte ezt már nem is emlékszem a lényegre de igazat adtam neki hogyha egy hasonló erős ember aki tud verekedni(ez azért hangsúlyos), csak az erejének a 80%-val megüt valakit annak nem lesz esélye visszatámadni. (szóval azért nem bunyózik még gyakorlásból se mert nem akar másokat bántani mert tudja hogy ha így lenne akkor sokat ülne) Itt részben arra akartam kilyukadni hogy egy fizikai munkát végző nem látszik rajta ember általában sokkal erősebb mint egy látványos izomzatú. Van is példám (pontos részleteket nem írok), ismerősöm ismerőse anno ült ilyen miatt majdnem egy évtizedet. bántották valakijét aki nagyon fontos volt neki, a lehető legcsúnyább módon, ő meg dühébe kezébe vette az igazságszolgáltatást és csúnyán elintézte a tettest. Sorry a kisregényért de húgom beteg felsírt és 2 órája bámultam már a plafont úgyhogy benyomtam a gépet. Jah és ha már edzés meg erőnlét Nevet  így 75 kilósan újra tudok húzódzkodni Nevet yeah Nevet

Minagi beírsz elém amikor küldeném Nevet bagolykodsz te is ? Én nem tudok aludni fene egye meg. és éhes vagyok ikszdé mostanában ugye nem sokat eszem. lehet átmegyek kecskébe az asztalon láttam egy fél karfiolt elropogtatom
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10153 Dátum: 16 feb 03, 07:42:17 »

Sabaku: Igazi emberbe belerúgni még nagyobb élmény tud lenni. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10154 Dátum: 16 feb 03, 09:01:24 »

Ez kész...amerika fölött már olyan szinten átvették a hatalmat,hogy már a saját népüket is bombáztatják a kemtrélbe kevert zikával.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!