24 máj 17, 16:04:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 674 675 [676] 677 678 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930556 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10125 Dátum: 16 feb 02, 13:07:18 »

Akkor rossz környezetben vagy,  Stance. Szomorú
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10126 Dátum: 16 feb 02, 13:10:02 »

Mini,  ez érdekes,  egyben nagyon helyes meglátás,  mert tényleg így van,  de máshol is így megy ez szerintem. Mosolyog  A nők alapból nem trófeagyűjtés szempontból kezdenek férfiakkal,  hanem ugyebár családalapitási célzattal. A pasik meg nem,  ezért dicsekednek is folyton a "szerzeményeikkel". Mosolyog

Jaj,  Coelho, lehet,  csak a déli órákban fogyasztott bor beszél belőlem,  de csak azok támadnak másokat szánt szándékkal,  akik agresszívek,  és valami iszonyatos módon nincs bennük rendben. Normális személy bem akar semmivel semmi rosszat csinálni másnak. Azt hittem, kicsit bölcsebb,  egyben megértőbb vagy, de hát.. Pontpontpont Mosolyog

Micsudi szerintem tóbb dolgon átesett már,  és itt van. Ez több,  mint becsülendő.

Szerintem fuss neki még 1x annak, amit írtam  Nyelvesít
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10127 Dátum: 16 feb 02, 13:29:04 »

Belegondoltatok, hogy itt a dumában párosával léteznek a karakterek?
Saphi és noe, az okostojások.
Gdat és Coelho, Goku és Krillin.
Minagi és Sheva, a normál lányok.
Niki és Heni, az izék.
Aes és Gabesz, a vérkacsák.
Stance és Azazel, a nagyon megmondó emberek.
Ishida és Lew, akiknek nem találtam párt.
Kaze és Capac, a kockák.
Syzy és heo, a néha felbukkanó okostojások.
Sabaku és én, a krumpli és a krumplibogár.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 13:30:36 írta gman » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10128 Dátum: 16 feb 02, 13:45:33 »

Mi a faszom az a vérkacsa?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10129 Dátum: 16 feb 02, 13:46:56 »

Hívtak a GI tól. nem kapták meg az NI számos levelemet el kellett küldenem nekik újra most megkapták hála az égnek. Kérdeztem melóra de csak az az undorító pork farm van. oda vissza nem megyek. Főleg Saphira! : étkezési szokásaim, és étrendem hirtelen megváltozása valamint a fogyás okozhat bélgyulladást?

A vérnyúl unokatestvére ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10130 Dátum: 16 feb 02, 14:10:35 »

Ishida és Lew, akiknek nem találtam párt.

A rendes becsületes emberek, akik még sokra fogják vinni az életben lel
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10131 Dátum: 16 feb 02, 14:30:35 »

Nem érzem magam okostojásnak, én egy cukorborsó vagyok. Nevet Pirul
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10132 Dátum: 16 feb 02, 14:31:32 »

Fórumtalin egész jól kibeszéltük Sabakuval és Moritával, hogy bejön nekem egy kollégám.  Nevet Szóval a fórum női tagjai is tudnak tanácsot adni egymásnak.  Nevet És, hogy dicsekedés is legyen benne Mini kedvéért: tegnap küldött magáról egy képet a hapsi.  ikszdé
Jó, egy fórumtali, egy személyes beszélgetés más, így nem nagyon cáfoltál rá. Na és milyen? Mesélj, engem érdekel!:D

A legutóbbi fórumtaliról készültek képek?
Én csináltam Verának egyet suttyomban, de olyan suttyom volt, hogy a társaság negyede látszik csak. Nevet

Nem igaz Noé, egy okostojás vagy itt. Nevet De csak itt, de egy okostojás lehet cukorborsó is. Kettő az egyben.ikszdé

------------------
Ez csak szerintem cuki? Hernyómozgás alulról *-*
https://media.giphy.com/media/uTfOt7RT9bMWs/giphy.gif
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 14:35:38 írta Minagi » Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10133 Dátum: 16 feb 02, 15:04:25 »

Mindig ketten vannak Gman, egy mester és egy papucs. Lel.
Naplózva


 
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10134 Dátum: 16 feb 02, 16:16:04 »

Hát ebben igazad van, hogy élőben más. Fórumon nem is hoztam volna fel a témát, ha nincs ez a hsz-ed. Nevet Amúgy nálam 4 évvel idősebb, cuki, szórakozott nyelvész. Az egész családja nyelvészekből és/vagy professzorokból áll. Külsőre hasonlít Nemes Jeles Lászlóra.  Nevet

A sunyi fotózást én észrevettem. Nyelvesít

A hernyó borzalmas.  Lehánylak
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10135 Dátum: 16 feb 02, 16:30:03 »

Szerintem cuksi a hernyó.

Kicsit kezdek kiakadni, mert még mindig nem kaptam meg az Erasmus ösztöndíjam, nemtudom mit csinálnak már az ügyintézők. -.-"
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10136 Dátum: 16 feb 02, 17:15:46 »

Mindig ketten vannak Gman, egy mester és egy papucs. Lel.
Vedd úgy hogy küldtem egy you're goddamn right gifet.


Amúgy volt már ilyen felosztás, bár már már néhol updatelni kéne pár helyen Nevet Sajnos lassan annyi az ártatlan imázsomnak   Neeem

Na tessék, megalkottam ütőképes seregem beosztásait. Lew, te meg haladj már a képregénnyel. Nevet
A rangok a következők:

Főfőfővezér: én, természetesen. Nem igényel további magyarázatot.
Hadi tanácsadóm Aes.


Arcvonal katonái:

Gdat, a vadállat. Mindig az első sorban tör előre harc közben. Agresszív és rettenthetetlen, szomjazik az ellenség vérére. Tökéletes az arcvonalba, mert az ellenség a fajtája puszta látványától is megijed. Utálja a passzív agressziót és imádja az erőszakot, úgy érzi, képes megvalósítani önmagát, ha szétveri mások fejét. Nem elég, hogy képzett harcos, ez a fajta minden bevitt ütéstől egyre erősebb és erőszakosabb lesz, amint elborítja szemét a vörös köd, szinte sebezhetetlenné válik.

Micsudi, a színlelt menekülő. Tökéletesen álcázza az összeroppanást és a kétségbeesést. A támadó sereg láttán arcára kiül a félelem, pedig szívében még lobog a lelkesedés. A magát elbízó ellenség azonban nagyot hibázik, mikor e fajtát üldözni kezdi: Micsudi ugyanis egy pszichopata, aki kíméletlenül csap le az üldöző seregre. Rejtett képességeivel aktiválja az ellenség agyának fájdalomérző központjait, vagy akár 1000 km-ről is lebombázza vallásuk szent városait. Megtesz minden mocsokságot, amit ember csak elképzelhet a szent cél érdekében!

Lew, a részeges harcos. Első sorokban támad. Jellemzője, hogy nem tud egyenesen járni, és összevissza dőlés rendkívül megnehezíti az ellenség számára a kilövését. Lew tisztítja meg a terepet az arcvonal többi katonája előtt különleges képességével. A magával cipelt rengeteg  pia és meggyújtott cigi ugyanis végzetes reakcióba lép egymással, és hamar porrá égeti az ellenség  első sorait. A menekülők már könnyű prédának számítanak a többi katonának.

A hátvéd katonái:
Coelho, a klón. Gdat másolata. Első pillantásra a két faj tökéletesen megegyezik, a szemfülesebbek azonban hamar észreveszik a különbségeket. Coelho nyugodt, akár az erdő. Sosem veszíti el a fejét, megingathatatlan csendes harcos. Tökéletes hátvédnek, hiszen amellett, hogy hű eredetijéhez, nyugalma és kizökkenthetetlensége miatt a hadsereg hátának tökéletes védelmezője. Különleges képessége, hogy jelenlétében a feltüzelt ellenség soraiban is hamar eluralkodik a nyugalom, így azok veszítenek harci kedvükből.


Jobb- és balszárny:

Több ezer Ayumi harcol mindkét szárnyon. Ayuminak nincs jelzője vagy beceneve, ami leírná képességeit, mert e faj a technikák tárházával rendelkezik. Mindig mélabús és szomorú, olyan, mintha a halál hírnöke lenne. Amerre jár, szomorú zenék csendülnek fel, és az ellenség szívébe hamar beköltözik a haláltól való félelem. Ayumi emellett fel is bosszantja őket: sokat várakozik tétlenül az elfoglalandó várak és helyőrségek alatt. Nem támad, mintha soha nem is akarna győzni. Ez rettenetesen felbosszantja az ellenséget, aki először csapdát sejt e taktika mögött, majd Ayumi további tétlenségére rettenetes dühbe gurul és támadásba lendül. Ayumit azonban nem könnyű legyőzni, lábát sziklaszilárdan megveti, kimozdíthatatlan a helyéről, így az ellenség felőrlődik támadás közben. Különleges képessége az untatás, ugyanis nem elég, hogy tétlenkedik, Ayumi még unalmas is, ami szintén megzavarja az ellenség józan gondolkodását.


A kém osztag:

Sevanna, a csőszök királynője. Bármilyen információt képes továbbítani, és tökéletes mestere az információ kiszivárogtatásának is. Kiépült hírszerző hálózata van, és egy fontosabb hír sem kerüli el a figyelmét, lecsap mindenre, ami fontosnak vagy hasznosíthatónak tűnik. Bomlasztásra is kiválóan felhasználható, az ellenség ugyanis a kiszivárogtatott információ miatt bizalmatlanná válik saját társaival szemben. Különleges képessége, hogyha valódi szándékát sikerül is felfednie – sőt, ha ő maga fedi fel magát – az ellenség hamar elfeledi, hogy egy kémmel van dolguk, és ugyanolyan bizalommal beszélgetnek vele, mint korábban.

Minagi, a fekete özvegy. A tökéletes női ninja, a mindig mosolygós, kedves, ártatlan kislány, akiről senkinek sincs rossz véleménye. Sosem fedi fel valódi kilétét, az új szociális kapcsolatok kiépítésének mestere, aki mindenki szívéhez megtalálja az utat. A lelke mélyén azonban valódi gyilkos. Könyörtelen és kegyetlen pók, aki akkor csap le áldozatára, mikor az nem figyel. Ne aludj el, ha egy minagi van a közeledben. Tökéletes orvgyilkosnak is.


Bomlasztó osztag:

Syzygy, the god of mischief (szigorúan angolul!). A bomlasztó osztag legidegesítőbb fajtája. Nem álcázza magát, szándéka első pillanattól kezdve nyilvánvaló. Arrogáns beszólásokkal próbálja növelni a feszültséget. Fajtája egyértelműen az ellenség soraiba beépítve használandó. Legjobb, ha valamilyen vezető posztot kap, de már a közkatonák szintjén is kiválóan végzi munkáját. Mai világban jogvédőnek is használható az ellenség társadalmának összezúzására.

Sabaku, az ártatlan. Aranyos, kedves kislány. Legalábbis annak tűnik. Valójában apró megjegyzéseivel bármikor kihozza az ellenségből a vadállatot, aki könnyen meggondolatlanul cselekszik. Az így kiugrasztott ellenséget aztán a legjobb agyonveretni valamelyik arcvonalbeli katonával. Békeidőben is használható bomlasztásra, sőt ekkor érvényesül csak igazán különleges képessége: mivel aranyos kislánynak tűnik, a társadalom mindig az ő pártját fogja fogni.

gman, a goblin. Ezt a fajt soha senki nem veszi komolyan, és éppen ebben rejlik az ereje. Hatásköre a bomlasztás és a hírszerzés határán van, azt is mondhatnánk, hogy bomlasztással szedi ki másokból az információkat. Míg Minagi és Sevanna inkább magához édesgeti áldozatait, gman éppen ellenkezőleg: hergeli és idegesíti őket, így azok dühösen, elborult aggyal könnyebben elmondják az eltitkolt információkat.


A megtévesztő osztag:

Ishida és heo. Párban járnak. Mindig ott vannak mindenhol, mindenhez hozzászólnak és mindig van véleményük, de az ellenség sosem ismeri ki őket igazán. Mindenki számára gyanúsak, de soha senki nem tudja megmagyarázni, miért. Tökéletesen használhatók figyelemelterelésre, az ellenség ugyanis utánuk kezd kutatni, ezzel időt és lehetőséget adva nekünk.

Ellátmányt biztosítja:

Noe, aki egymagában felelős a raktárak feltöltéséért, annak ellenőrzéséért és az ellátmány szállításáért. Külön feladata a Lew faj által felhasznált alkoholmennyiség biztosítása.


Apropó, ha már a duma best of-ot nézegettem, ez mi a fszt keres ott? Nevet

Ezt most szépen berakom ide:
 
Mivel Aes nem válaszolt szívesen megteszem én. Nem lesz többé Trollbarlang. A duma pont olyan szinten van mint az első pár trollbarlang. Így értelmetlen.



Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10137 Dátum: 16 feb 02, 19:08:34 »

Köszi Gman,  de öö.. Hát nem akarok fájdalmat okozni neked,  de lehet,  az izé inkább te vagy,  nem fejtegetem a miértjét,  talán önmagad bogárrá való minősítése miatt,  passz. Nevet Henivel mi inkább akkor az itteni hercegnők vagyunk,  hűtlen alattvaló. Nevet
Szegény Coelho. ikszdé Csak Krillin rangot kapott? Nevet

Amugy csak viccelek,  nem vagyok én egyik sem,  akkor már inkább okoskodó vagyok itt is,  vagy mittomén. Nevet De eleve megvetem a kasztrendszeteket,  szóval engem lehetőleg hagyjál ki az ilyenekből,  ha lehet.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 19:22:47 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10138 Dátum: 16 feb 02, 19:17:18 »

Kaze és Capac, a kockák.
Mert mi királyok vagyunk úgy bizony dá!

Ráadásul Coelho államosított gyáraiban  >.<#

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 19:34:38 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10139 Dátum: 16 feb 02, 19:35:38 »

Ishida és Lew, akiknek nem találtam párt.

A rendes becsületes emberek, akik még sokra fogják vinni az életben lel
400 pont alattiak is lehetünk. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 674 675 [676] 677 678 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!