24 máj 17, 13:39:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930506 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10110 Dátum: 16 feb 01, 20:04:11 »

Hát, ha te próbálkoznál meg vele, szerintem még a borsó is fejjel lefelé nőne a földben.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10111 Dátum: 16 feb 01, 20:17:00 »

Válogatós f*sznak kutyában a helye.

Legalább más is ismeri ezt a dumát rajtam kívül. ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10112 Dátum: 16 feb 01, 20:22:58 »

Szerintem ez egy közismert mondat. :O
Saphi utolsó hsz-e pedig nagyon megmosolyogtatott.  Pirul
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10113 Dátum: 16 feb 01, 20:57:23 »

Micsudi. Miért jó az ilyen infót megosztani másokkal?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10114 Dátum: 16 feb 01, 23:25:07 »

Mert kap egy olyan érzetet hogy valaki törődik vele vagy csak figyel rá. Olyanok vagyunk mint a kitalált barátok akiket plüssből képzel maga elé. Valamelyik csak ül egy helyben, míg néha megszólal és vissza pofázik hogy többre is képes... vagy negatív jelzővel illeti.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10115 Dátum: 16 feb 01, 23:44:18 »

Náh, ez azért van hogy mi is érezzük, hogy ő egy Casanova amúgy komolyan standerekkel, és bár mindenféle jöttment bányarém mászna rá folyamatosan, ő csak a minőségre hajt.

Lennétek inkább hálásak, ez újdonság, a fordítottját már vagy 3 éve hallgatjuk nonstop, hogy a szupermodell lerúgta magáról. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 01, 23:47:17 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10116 Dátum: 16 feb 01, 23:50:21 »

Amúgy azon gondolkoztam, hogy itt vannak a fórumon a fiúk. Némelyiknek van barátnője, némelyiknek nincs, csak félig vágom a szitut, de a pasik leírják, hogy csajozni akarnak, kit hajtottak el/ kik hajtották el, valaki azt is hogy kivel beszél, de lányoknál nem nagyon láttam jóóóóóóóóó ideje, hogy fiúval dicsekedne. Mi miért nem tesszük? Ennyire magától érthetődő hogy simaliba, vagy zárkózottabbak lennénk, vagy mi?Nevet

Itt van mind a két nemből két nagy társaság. És még csak tanácsot sem adunk a másiknak, hogyan is kellene közelíteni?Nevet Miez már?

Lennétek inkább hálásak, ez újdonság, a fordítottját már vagy 3 éve hallgatjuk nonstop, hogy a szupermodell lerúgta magáról. Nevet
Basszus, ennyire szelektálnék, hogy erre nem emlékszem? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 01, 23:54:23 írta Minagi » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10117 Dátum: 16 feb 02, 00:14:57 »

Ja, nekem se teljesen rémlik már a dolog, de mintha már panaszkodott volna valami olyasmire, hogy a csajok mindig lerázzák. De lehet keverem valakivel, hát látod most is rázza le a fangörlöket a vén lókötő!
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 00:35:19 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10118 Dátum: 16 feb 02, 00:16:37 »

Hát valahogy érdekes módon kikelt az összes kukoricám meg búza,  amit elvetettem. Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10119 Dátum: 16 feb 02, 09:59:29 »

Fórumtalin egész jól kibeszéltük Sabakuval és Moritával, hogy bejön nekem egy kollégám.  Nevet Szóval a fórum női tagjai is tudnak tanácsot adni egymásnak.  Nevet És, hogy dicsekedés is legyen benne Mini kedvéért: tegnap küldött magáról egy képet a hapsi.  ikszdé

Micsudi: ha valaha jártál vele akkor nem lehet olyan csúnya azért.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10120 Dátum: 16 feb 02, 12:01:17 »

Kedves volt. Azt hittem pont elég ennyi miután a csinibabával szétmentünk. Hát nem volt. De nincs több múltbéli story. se semmilyen. Valóban fasz vagyok hogy magam vetem oda magam a farkasok elé de durván.Nem egy bárányoknak való fórum ez. Vagy legalább fesd magad szürkére. ne lógj ki még ha nem is szeretek bántani másokat mert fogaim nincsenek. Vagy úgy járok mint az a pár ember akiknek végül elege lett ebből a helyből és be se néznek vagyha igen már nem is írnak vagy max havonta 1x Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10121 Dátum: 16 feb 02, 12:04:45 »

Szerintem örülj, hogy foglalkoznak veled itt a fórumon (és nem rosszindulatból), nem pedig lesz*rnak; ha nem tudod felnőtt módon kezelni az ártalmatlan beszólásokat, akkor ne ossz meg ilyen sztorikat és ne hagyj több kilométeres támadási felületet, ennyi  Gondolkozik

---

A legutóbbi fórumtaliról készültek képek?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10122 Dátum: 16 feb 02, 12:08:40 »

Részemről nincs,mert elfelejtettem  >.<# de másnál talán vannak képek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10123 Dátum: 16 feb 02, 13:00:06 »

Mini,  ez érdekes,  egyben nagyon helyes meglátás,  mert tényleg így van,  de máshol is így megy ez szerintem. Mosolyog  A nők alapból nem trófeagyűjtés szempontból kezdenek férfiakkal,  hanem ugyebár családalapitási célzattal. A pasik meg nem,  ezért dicsekednek is folyton a "szerzeményeikkel". Mosolyog

Jaj,  Coelho, lehet,  csak a déli órákban fogyasztott bor beszél belőlem,  de csak azok támadnak másokat szánt szándékkal,  akik agresszívek,  és valami iszonyatos módon nincs bennük rendben. Normális személy bem akar semmivel semmi rosszat csinálni másnak. Azt hittem, kicsit bölcsebb,  egyben megértőbb vagy, de hát.. Pontpontpont Mosolyog

Micsudi szerintem tóbb dolgon átesett már,  és itt van. Ez több,  mint becsülendő.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 13:05:57 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10124 Dátum: 16 feb 02, 13:05:05 »

Micsudi szerintem ha valaki támogatná amit itt néha benyögsz meg vigasztalna az egyrészt baromi abszurd lenne másrészt többet árt vele mint használ.
Faszom végig betegeskedtem fél januárt meg most is meg vagyok fázva. Végre sikerrel járt az önrehabilitációm, tiszta józam vagyok, van energiám és elhatározásom, de fizikai egészségem má nincs. Mérges vagyok pls.

Hát Niki nem tudok egyetérteni. Régen talán így volt amikor még myvipkorszak volt. Fordult a kocka. Az én környezetemben folyton ezt tapasztalom.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!