24 máj 17, 15:04:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930537 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10080 Dátum: 16 jan 31, 13:09:58 »

Kurva nehéz 360 pontot összeszedni lel. Az ne is akarjon továbbtanulni aki ennyire nem képes. Ahogy látom egyedül ha sikkasztani akarsz az 400 pont a többi nevetséges.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10081 Dátum: 16 jan 31, 13:38:40 »

https://www.facebook.com/gondoltad/photos/a.531209960285200.1073741828.531088506964012/1092807264125464/?type=3&theater

"Nehogy azt hodjetek h ez kamu.. Csak gondoljatkk bele h 10-evvel ezelott meg volt ho eses decemberben.. Most meg?! December elejen hollotak a fa levelwk mikor mar oktober vege es november kozepeig le kellet volna hullaniuk.. Vagyis ahogyan tellik az ido egyre jobban el fognak tolodni az evszakok es veluk a nappalok es az ejszakak!"

Nem tudom eldönteni, hogy ez irónia vagy teljesen komoly... mert annyi hypervicces és idióta ember ír erre az oldalra egyszerre.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10082 Dátum: 16 jan 31, 17:21:01 »

Lew melyik animéből van a gif?

Passz. Talán a Golden time, de nem tuti.

Mini teloról vagyok szóval nem írok pü-t és nem fejtem ki most hosszan de igen. Kiderült hogy Anduin lesz az új király és tudjuk, hogy ez egyedül hogyan lehetséges.

Ja amúgy ha nézel még animéket van egy ajánlásom a számodra amit 100% hogy imádnál.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10083 Dátum: 16 jan 31, 20:30:09 »

Oh ez elég ... érdekes. Kíváncsi vagyok hogy alakul a sztori akkor.
Mond a címet és utána olvasok. Ha ennyire tuti hogy szeretném, nagy eséllyel meglesem. Most úgy is szünetem van, van egy kis időm. *-*
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10084 Dátum: 16 jan 31, 21:43:01 »

http://tr-8r.com/

Amikor azt hiszed már mindent láttál.

Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10085 Dátum: 16 jan 31, 22:20:08 »

13 év felett senki nem játszik call of dutyval.
Faterom pont leszarja 54 évesen ikszdé
jó a cod (egészen a cod4-ig) mert egyszerű és lazán beleraksz 2-3000 órát.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10086 Dátum: 16 jan 31, 22:21:04 »

Mond a címet és utána olvasok.

Ne olvass utána, mert úgy üt nagyot ha nem tudsz semmit a sztoriról Nevet Nyugi nem egy Boku no pico féle förmedvény Nevet

Boku dake ga inai machi

Nagyon rég nem élveztem ennyire animét.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10087 Dátum: 16 jan 31, 22:29:47 »

jó a cod (egészen a cod4-ig) mert egyszerű és lazán beleraksz 2-3000 órát.

Miért pont a 4.-ig? Utána is vannak még jók. MW2 pl. kifejezetten élvezetes. MW3 már nem lett olyan jó, de a survival mode, az nagyon bejövős, azzal én rengeteget játszottam.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10088 Dátum: 16 jan 31, 22:37:10 »

Boku dake ga inai machi
Szedem is le. Ahogy nézem rövid is és még csak két rész jött ki. Meglesem azt ami kijött, felcsigáztál. Nem olvastam utána, jobb így animét nézni sokszor. Nevet

Szerk.: 4 rész. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 22:39:15 írta Minagi » Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10089 Dátum: 16 jan 31, 22:38:09 »

Számomra a cod4 volt a széria csúcsa.Nem véletlen,hogy az volt az utolsó cod ami év játéka címet kapott.
Azóta a széria a béka segge alatt van és inkább tartják fontosabbnak hogy egy 13 éves csíra a gatyájába élvezzen egy 360 noscope után,mintsem hogy kirángassák a City Interactive mélységeiben lévő játékot.
Syzy állítása ebben a formában igaz,de csak az utóbbi 4-5 codra.Az öregebbek inkább a régiekkel tolják.

Lew,Mini plz ne írjatok semmit az animéről mert én is követem,de megvárom a teljes évadot.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 22:40:38 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10090 Dátum: 16 jan 31, 23:06:09 »

Jaa, én csakis a single player játékélményt, a történetet meg esetleg a grafikát nézem, mert ezek adják össze a játék értékét. A multi érdektelen számomra, nem tudom a 13 évesek mit csinálnak, mivel a közelükbe se megyek. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10091 Dátum: 16 jan 31, 23:20:14 »

Ha viszont a kampányt nézzük,ahogy mondtad akkor igazad van,az mw2 is jó lett még.Az mw3 már nem,ellőtték előtte az összes
játékelemet ami újnak hatott,Soap halála meg még annyira sem érintett meg mint a vicces fekáké a horror filmekben.Az meg már végképp kész,hogy Price egyedül lehozta a játék végét  >.<# azt meg sem említem hogy a játék olyan ocsmány volt sokszor mint a kihányt kutyakaja.
A Black Ops szériát inkább nem hozom fel,annak csak az 1. része volt "jó" az AW meg a Ghost meg egy vicc.
De mondom,nálam a 4 a csúcs,minden téren és a mai napig szívesen játszok vele,mert még mindig tele vannak a kedvenc szervereim pedig 8 éves a játék.

Ha nagyon nem tudod mivel rombolni az agysejtjeidet,ez a videó tökéletesen szemlélteti,hogy mi megy most a játék háza táján Nevet
https://www.youtube.com/watch?v=r2wyWPBRfxY
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 23:33:03 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10092 Dátum: 16 jan 31, 23:52:38 »

Szedem is le. Ahogy nézem rövid is és még csak két rész jött ki. Meglesem azt ami kijött, felcsigáztál. Nem olvastam utána, jobb így animét nézni sokszor. Nevet

Szerk.: 4 rész. Nevet

Aztán majd várom a véleményed Nevet

És ha már belejöttél és van egy kis időd nézd meg ezt is.

https://www.youtube.com/watch?v=EJ-dnuFItAE
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10093 Dátum: 16 feb 01, 10:26:57 »

Te hol élsz,  Kaze? Nevet Nem tom,  azóta miben mi változott a pontrendszer,  gondolom igen,  de az ilyen tiszti főiskolák bőven négyszáz pont felett kezdődnek. És akkor a legbulisabb szakokra,  mint a térképész katona vaagy gépész mérnök katona (nem ez a pontos neve természetesen),  rohadt nehezen lehet bejutni,  mivel nafyon keveset vesznek fel az ilyen helyekre. Ápolónőnek meg naná hogy kb bárkit felvesznek már,  írtam régebben,  hogy itthon is egyre kevesebb az ápolói gárda is. Szomorú

Habár nem vágom,  most mire fel kezdtél el megint ilyeneket írni,  nyilván kell,  hogy az ilyen egyetemeken ilyen magas legyen a követelmény,  ne legyen már Petákos Paliból tiszt,  csak mert az apja gazdag,  ismer valakit,  aki ismer valakit,  aki majd segít bejutni neki egy ilyen szakra.
Én,  mint mondtam,  sosem akartam különösebben egyetemre járni.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10094 Dátum: 16 feb 01, 11:11:20 »

Utananeztem, nincs semmi kiemelkedo ponthatar a teruleten. Egy szabad bolcsesznek tobb pont kell lel.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!