24 máj 17, 19:36:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930642 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10020 Dátum: 16 jan 28, 16:55:22 »

Dubajban az orvosok havi 15 milliókat keresnek.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10021 Dátum: 16 jan 28, 17:03:59 »

És ahhoz ott kell végezni, vagy te is mehetnél dubajozni?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10022 Dátum: 16 jan 28, 17:09:45 »

Nem kell ott végezni. Ezek ott nem tanulnak és nem dolgoznak, az olajukból élnek, és rabszolgákat tartanak a pénzből. Remélem most, hogy a víz is drágább az olajnál, jól megszopják.

Van kint pár ismerősöm Dubajban orvosként, és azért vannak dolgok, amik nem semmik. Például van egy szekrény a boltban, ami a szegény embereknek van kitéve, akik nem tudják megfizetni a kaját (többnyire indiai és dél-ázsiai bevándorlók, akik a legalacsonyabb rabszolgakasztban élnek), és ingyen elvihetik.

Ja, amúgy az összes orvosuk európai kb. Az európaiak a legmegbecsültebb kaszt ott, mint a történelem folyamán mindig. És kb. kastélyokat adnak nekik szállásul, meg ferrari szintű kocsikat, meg ingyen oktatást, ingyen kaját, ingyen mindent, a fizetésüket gyakorlatilag csak gyűjtögetniük kell. Részben azért van orvoshiány Európában, mert odamennek ki. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 28, 17:12:33 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10023 Dátum: 16 jan 28, 17:33:37 »

Lol, megyek turbánosokat gyógyítani Nevet Úgyis vicces lenne a vezetéknevem előtt a Dr. előtag  ikszdé

---

Ez jó, Aspergeres Sherlock Holmes-ok előnyben  smirksweat

http://9gag.com/gag/aDo13qZ?ref=fbp
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 28, 18:33:14 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10024 Dátum: 16 jan 28, 18:43:46 »

Nem kell ott végezni. Ezek ott nem tanulnak és nem dolgoznak, az olajukból élnek, és rabszolgákat tartanak a pénzből. Remélem most, hogy a víz is drágább az olajnál, jól megszopják.

Van kint pár ismerősöm Dubajban orvosként, és azért vannak dolgok, amik nem semmik. Például van egy szekrény a boltban, ami a szegény embereknek van kitéve, akik nem tudják megfizetni a kaját (többnyire indiai és dél-ázsiai bevándorlók, akik a legalacsonyabb rabszolgakasztban élnek), és ingyen elvihetik.

Ja, amúgy az összes orvosuk európai kb. Az európaiak a legmegbecsültebb kaszt ott, mint a történelem folyamán mindig. És kb. kastélyokat adnak nekik szállásul, meg ferrari szintű kocsikat, meg ingyen oktatást, ingyen kaját, ingyen mindent, a fizetésüket gyakorlatilag csak gyűjtögetniük kell. Részben azért van orvoshiány Európában, mert odamennek ki. ikszdé

Ja, kapnád a ferrarikat, de nőként már nem vezethetnéd ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10025 Dátum: 16 jan 28, 18:46:37 »

Dubaj még nem Szaud-Arábia.

Mondjuk az durva, hogy 1.400 000 férfira 400 ezer nő jut. ikszdé Ezt hogy hozták össze?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 28, 18:49:32 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10026 Dátum: 16 jan 28, 19:21:01 »

Ma beszéltem a volt évfolyamtársnőmmel akivel együtt jöttünk ki Franciaországba tanulni. Aztmondta Svájcba kéne menni dolgozni, az svájci ismerőse ugyanis értetlenül áll azon problémánk felett, hogy miért félünk kikerülni a munkaerő piacra, miért félünk attól, hogy mérnökként nem lesz munkánk, hiszen Svájcban minden bevándorló könnyen talál szakmabeli munkát (a srác álláspontja alapján). Ill. élelmiszermérnökként simán megkereshetnénk ott állítólag kezdőként havi 1 millió forintot és ennek csak a fele menne el a lakhatásra. Nekem ez kicsit túl meseszerűnek hangzik. :/ Nem tudom elhinni, hogy ez igaz lehet.

Ill. hallottam azt is, hogy Ausztráliába keresnek még sok élelmiszermérnököt, kíváncsi vagyok miokból. Az a baj, hogy nagyon hosszútávra nem szívesen hagynám el a magyar-szlovák határvidéket, talán még egy egy éves ösztöndíjat beválalnék valahol, de félek, hogy azt már nagyon megsínylené a kapcsolatom. Szomorú

Am a pályaválasztáshoz még annyit, hogy én nagyon élvezem amit tanulok, de még így sem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.
Mármint annyi minden más is érdekel, pl. a nemzetközi kereskedelemben nagyon el tudom magam képzelni, bár igaz azt még ezzel a végzettséggel is csinálhatom, nagyon érdekel az egészségügy is (ahoz szerencsére szintén van némi közöm). Néha kicsit bánom, hogy nem lettem történész, vagy régész ahogy régen szerettem volna, a történelem ugyanis olyan kellemesen elvont tudomány, máskor pedig szívesen megnézném magam az ELTE bioszon ahová szintén csak azért nem adtam be a jelentkezésem, mert az elképzeléseim szerint egy mérnök könnyebben talál munkát, mint egy kutatóbiológus. Néha szívesen tanulnék inkább gyógyszerészetet, mert az is izgi lehet, sajnálom is, hogy annó nem voltam olyan tökös, hogy oda jelentkezzek vagy estleg bionikára. 
Na de majd meglátjuk, hogy mi leszek, ha nagyleszek. Sokszor nagyon félek, hogy ez a lassan 5 év az egyetemen teljes időpazarlás, csak az a baj, hogy élvezem, hogy új dolgokat tanítanak nekem.

Kérem a kutyusom!
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 29, 08:36:41 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10027 Dátum: 16 jan 29, 09:48:17 »

Tessék, remélem megfelel:



Ez milyen fajta vajon? Biztos nem idősebb pár hetesnél. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10028 Dátum: 16 jan 29, 10:46:37 »

Ez az a fajta, ami könnyen felragad a cipőnk talpára, ha nem figyelünk.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10029 Dátum: 16 jan 29, 11:22:24 »

Ez a zika vírus kezd egyre félelmetesebb lenni, bár mégis az jutott először eszembe, hogy le kéne dobni egy-két helyre, ahol a népességnövekedés nagyobb, mint a Mount Everest.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10030 Dátum: 16 jan 29, 11:41:22 »

Összeesküvés elméletek péntek:
1, A zika vírust az amerikai kormány fejlesztette ki titokban,hogy könnyebben tudjanak dél-amerikában demokratikusan megválasztott kormányokat megdönteni.De a vírus kiszabadult és a többit már tudjuk.
2, Az eleje ugyanaz,de mindezt azért hogy átírják az emberek DNS-ét hogy közelebb kerülhessenek az Első Civilizációhoz,azáltal hogy újjáélesztik a hármas hélixet amit csak Ők birtokoltak.Ez  felel(het) a különleges képességekért is,amit csak az Elsők egyenes ági leszármazottai birtokolnak (telekinézis,3 pénisz stb)
3, Amerikának az egészhez közvetlenül semmi köze, ez csak a Háttér Hatalom újabb csapása a pénteki bank rendszer összeomlasztása és a nagyhatalmak atombombákkal való elpusztítása között.
Bizonyítékom is van ----> ZIKA 4 betű 4-1=3 na miben van 3? pontosan! Illuminati confirmed.
Az igazság odaát van.Lehet,hogy nem kellett volna újra kezdenem az X-aktákat?

Köszi Saphi,ki is javítottam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 29, 12:38:42 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10031 Dátum: 16 jan 29, 12:34:57 »

Nem harmadik hélix, hanem hármas hélix. A hélix az maga a DNS-szerkezet.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10032 Dátum: 16 jan 29, 22:35:25 »

A topicfagyasztásért valami kutyának tűnő lény Nevet



Ez meg egy érdekes cikk (bár nem túl bőbeszédű az interjúalany  smirksweat)

www.index.hu/belfold/budapest/2016/01/29/bkk-ellenor_verseny_erzsike_blicceles/
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 29, 22:47:39 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10033 Dátum: 16 jan 29, 22:41:40 »

Köszi, már vártam, hogy végre megjutalmazzon valaki a témadermesztésért.  Pirul
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10034 Dátum: 16 jan 29, 23:42:16 »

Hahahalii. Nevet Megszegjem újra a szabályokat? :O
Áh,  nem fogom,  bőven sok volt két hétig Aes börzöncellájában kenyéren meg poshadt vizen élni,  meg phuu,  az a sok ostor is,  jaj. Keggyetlen. ikszdé

Szia Henii amugy. :DD Láttalak ám. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!