24 máj 17, 16:41:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930590 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #10005 Dátum: 16 jan 27, 19:35:57 »

Heni szerinted akkor a csúcs? Nevet Most nagyon büszke lenne,  ha olvasná még a fórumot. Mosolyog

Hogy lehetek annyira önimádó, hogy több hónap szünet után csak azért visszajövök, hogy biztosan tudjam, szóba kerültem-e? Az meg különösen nagy szó, hogy be is léptem ezt megírni. Szörnyű vagyok...
Naplózva


Cletus Kasady
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10006 Dátum: 16 jan 28, 00:04:11 »

A hype engem is idegesít. Nem mondom magam Batman rajongónak, csak van kb. 10 története amit nagyon szeretek.
Fogadok, hogy ezek között nincs Frank Miller comic. Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10007 Dátum: 16 jan 28, 06:08:58 »

Egy számítógép megvert egy profit. Góban. Jó hír, nem kell félni az araboktól. 50 év és már csak a terminátoroktól kell.
A gó az nem pusztán logika, mint a sakk, hanem olyan elvont fogalmakkal dolgozik, ami kb. azzal analóg, hogy nem közvetlenül vitázom valakivel, hanem olyan mélységű kérdéseket teszek fel, amik meghatározzák a gondolkodás irányát, hogy onnantól azt a vitát már csak elveszíteni lehet, mert másiknak nincs ideje és agyi kapacitása kikerülni az így felállított keretekből.
Nem tudom mennyire sikerült érzékeltetni amit akartam, de nagyon emberi és kreatív gondolkodás kell ehhez.
Úgy is mondhatnám tehát (aki volt a legutóbbi talin, érteni fogja), hogy: Levikém. Baj van.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 28, 06:24:40 írta Gdat88 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10008 Dátum: 16 jan 28, 07:28:05 »

Hát akkor már tényleg baj van. Főleg, hogy a goban a játék közepénél már tényleg olyan, mintha egy lépéssel három, négy, vagy öt kérdést tennél fel és még azt is észre kell venni, hogy hol kell rá válaszolni.
Ezer meg egy éve nem Goztam:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10009 Dátum: 16 jan 28, 10:57:18 »

Az már lel ha a svédek is hazaküldik a menekülteket ikszdé
http://index.hu/kulfold/2016/01/28/svedorszag_80_ezer_menedekkerot_utasit_ki/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10010 Dátum: 16 jan 28, 11:51:08 »

Szépen lassan, de azért ők is tanulnak előbb-utóbb a hibáikból Nyelvesít
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10011 Dátum: 16 jan 28, 12:09:38 »

Én egész végig arra alapoztam hogy majd jól kitelepítik a lakosságot valahova az isten háta mögé,és rögtön ez után de még az előtt hogy beköltöztetik a hadzsikat szépen ki lehet minden házat pakolni.Olyan lett volna mint a Day-Z vagy a Minecraft.Mennyi mindent össze lehetett volna lootolni...de a rohadékok ezzel az anti libsi hozzáállással keresztül húzták a számításaimat  >.<#
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10012 Dátum: 16 jan 28, 14:05:28 »

Meg tudnátok bízni a legjobb barátotokban, miután kiderült róla, hogy végig hazudott magáról és valójában egy óriás hangyász?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10013 Dátum: 16 jan 28, 14:14:53 »

Lelőném és megetetném a testét a hangyáival. Minden normális ember így tenne tégy te így Gman. Légy olyan mint a többi ember!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10014 Dátum: 16 jan 28, 15:31:43 »

Egy számítógép megvert egy profit. Góban. Jó hír, nem kell félni az araboktól. 50 év és már csak a terminátoroktól kell.
A gó az nem pusztán logika, mint a sakk, hanem olyan elvont fogalmakkal dolgozik, ami kb. azzal analóg, hogy nem közvetlenül vitázom valakivel, hanem olyan mélységű kérdéseket teszek fel, amik meghatározzák a gondolkodás irányát, hogy onnantól azt a vitát már csak elveszíteni lehet, mert másiknak nincs ideje és agyi kapacitása kikerülni az így felállított keretekből.
Nem tudom mennyire sikerült érzékeltetni amit akartam, de nagyon emberi és kreatív gondolkodás kell ehhez.
Úgy is mondhatnám tehát (aki volt a legutóbbi talin, érteni fogja), hogy: Levikém. Baj van.
Hát, már volt olyan AI ami átment a Turing teszten félig-meddig, szóval nem csoda. Reméljük a készítőknek megvolt az Asmiovos Robotika 3 törvénye, mert ha nem akkor tényleg baj van Nevet



Lol, 2 hetem van eldönteni hova felvételizzek. Irigylem azokat akiknek van egy érkelősdédi köre és csá, elmennek szabadbölcsésznek vagy vegyésznek, de én, aki  felváltva olvas robotika-kutatásokról meg etológiáról és mindenféle irodalmi meg politikai szarságról mi a fszt kezdjek?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10015 Dátum: 16 jan 28, 15:40:59 »

Fogadok, hogy ezek között nincs Frank Miller comic. Szomorú
A First Year köztük van de a Daredevil tőle mindig is jobban tetszett. No meg a Sin City.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10016 Dátum: 16 jan 28, 15:52:57 »

Lol, 2 hetem van eldönteni hova felvételizzek. Irigylem azokat akiknek van egy érkelősdédi köre és csá, elmennek szabadbölcsésznek vagy vegyésznek, de én, aki  felváltva olvas robotika-kutatásokról meg etológiáról és mindenféle irodalmi meg politikai szarságról mi a fszt kezdjek?
Javaslom a geográfus szakot, de csak Pécsen, vagy Szegeden. Jövőre lehet, hogy összefutnánk valami szemináriumon. Én megismernélek, de te nem és nem értenéd, hogy miért kapsz ötöst a semmire.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10017 Dátum: 16 jan 28, 16:10:08 »

Egy szép napon még akár Saphira is lehetsz.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10018 Dátum: 16 jan 28, 16:48:28 »

Menj szociológusnak, hogy ne csak engem csesztessenek vele a fórumon  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10019 Dátum: 16 jan 28, 16:50:16 »

Menj dubajozni tanulás helyett, akkor gazdag és trendi leszel. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!