24 máj 17, 15:26:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930542 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9990 Dátum: 16 jan 26, 22:33:38 »

Remélem segítettem a lelkeden. Miért baj, ha édes a kenyér Noe? Batmant sose szerettem. Nála csak az acél ember rosszabb. Jah és valamiért a Dc-ben a fő gonoszok sokkal menőbbek, mint a jókxD
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 26, 22:34:39 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9991 Dátum: 16 jan 26, 23:03:44 »

Mert undorító. Így nem tudok fini vajas mustáros kenyeret enni, sok-sok tojással.
Az édes dolgok eleve nem olyan finik, mint a sósak, kivéve a csokit. (A savanyúcukor is fini, de az eleve nem édes, hanem savanyú szóval nem is kell ideírnom kivételként.)

Eszembejutott, hogy van egy s˜öröm, ami számomra hatalmas öröm. Hisz azzal tököletesen el tudom fedni eme rettenetes emléket.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9992 Dátum: 16 jan 27, 08:00:04 »

Én is jobban szeretem a savanyú cukrot. Bár elég ritkán eszem bármilyen cukor féleséget. A kávén kívül maximum a kajába amit teszek:D
Hát én is vettem sört, de próbálok nem inni semmit félek, ha rájövök, hogy mennyivel könnyebb alkohollal átvészelni eme időszakom, akkor rákapok. Így próbálom kerülni még annyit se iszom mint eddig.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9993 Dátum: 16 jan 27, 13:52:46 »

elkezdtem olvasni az injustice - gods among ust


Hát de az alternatív univerzum a játékhoz. Ez olyan mintha megkérdezném miért van olyan sok rajongója a Fekete Özvegynek amikor az Ultimate verziója lemészárolta Hawkeye családját és kiadta amerikát az oroszoknak.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9994 Dátum: 16 jan 27, 15:07:00 »

De ezen már sokszor gondolkodtam más képregények és rajzfilm kapcsán is. Egyszerűen irritál Batman, bocs, ha te kedveled, de én képtelen vagyok felfogni, miért kell ennyire szeretni.

Amúgy lehet csak a hyperhype miatt nem kedvelem, és a sok denevérseggnyaló 9gag poszt utáltatta meg velem. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 15:09:07 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9995 Dátum: 16 jan 27, 16:01:22 »

Batmant az ellenségei teszik naggyá (főleg Kiteman), valamint a tény, hogy ő teremtette mindet.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9996 Dátum: 16 jan 27, 16:15:58 »

A hype engem is idegesít. Nem mondom magam Batman rajongónak, csak van kb. 10 története amit nagyon szeretek.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9997 Dátum: 16 jan 27, 16:52:53 »

kiadta amerikát az oroszoknak.

Na ez nem is hangzik rosszul. Mindig is fájt, hogy az Özvegy igazából hazaáruló.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9998 Dátum: 16 jan 27, 17:49:19 »

Ne haragudjatok a tudatlanságomért de a harmadik képen az a mi a csuda? Nevet Nem tudom kivenni. 9gages kép amúgy.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9999 Dátum: 16 jan 27, 18:02:33 »

Szteroidos medúza.Legalábbis én erre tippelnék Nevet

Megvan az elsősegély,és nem mondtam semmi frappánsat a babának.Pedig Coelho javaslata végig a fejemben volt.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 18:04:32 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10000 Dátum: 16 jan 27, 18:04:13 »

Igen, egy medúza, egy kurva nagy GMO-s medúza. Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10001 Dátum: 16 jan 27, 18:16:44 »

Nem nagy az. Fake kép.
https://www.youtube.com/watch?v=cL1ZkMKijUg

kiadta amerikát az oroszoknak.

Na ez nem is hangzik rosszul. Mindig is fájt, hogy az Özvegy igazából hazaáruló.
Csak szerintem gáz, hogy léteznek nemzetközi konfliktusok egy olyan világban, ahol kétévente van egy idegen invázió?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10002 Dátum: 16 jan 27, 18:46:53 »

Mindig is teljesen alaptalannak tartottam azt a gondolatot, hogyha jönne egy ellenséges földönkívüli faj, a földön megszűnnének az emberek közötti konfliktusok. Szerintem inkább kiárusítanák egymást az idegeneknek, ha ebből lenne akár csak egy kis nyereségük is.
Szép példa erre Szíria, ahol ugyan nincsenek földönkívüliek, de a helyzet mégis azért ilyen súlyos, mert mindenki a saját kis mohóságát helyezi előtérbe minden más előtt, nem törődve a súlyos véráldozatokkal. Vagy ilyen volt évezredekig Afrika, ahol a fekete törzsek egymást adták el az arab rabszolgakereskedőknek egy kis pénzért. A haszonlesés táplálta ellenségeskedés az emberiség vérében van, és a vér nem válna vízzé akkor sem, ha megjelennének a földönkívüliek.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10003 Dátum: 16 jan 27, 18:55:59 »

Igazából kiderült hogy Loki manipulált mindenkit, a szovjet Avengerseket kinyírták, Özvegy is kapott egy nyilat a homlokába és vígan éltek a következő 2-3 hétben.

Mondjuk ebben az univerzumban nem volt gyakori az Invázió, azt hiszem csak 1 volt ezelőtt.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 18:59:03 írta Kazekage sama » Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10004 Dátum: 16 jan 27, 19:02:05 »

Nem erre gondoltam, persze, hogy nem lenne világbéke, csak szerintem értelmetlen a szomszédot lesni, ha az égből veszélyesebb dolgok jönnek.
A szuperhősök miatt amúgy is értelmetlen volna minden. Nemzetek fölött álló hatalmas lények, akik ellen már csak ezért sem éri meg áskálódni, mert nélkülük nincs ki megmentse a világot. Amúgy is, minden konfliktust az döntene el, hogy ki mellett áll a legerősebb vadállat, így belekezdeni is fölösleges.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!