24 máj 21, 07:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 657 658 [659] 660 661 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933505 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9870 Dátum: 16 jan 20, 12:31:29 »

Lol, most elképzeltem Obamát, ahogy törzsi arcfestéssel, csontokba öltözve egy tábortűz körül dobok hangjára táncolva és transzba esve ünnepli a halált  Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9871 Dátum: 16 jan 20, 13:34:10 »

Jó ebéd után mindig elgondolkodom, hogy milyen szar a sok gyökérnek, akik boltban veszik a tésztát. Kevésbé finomat esznek jóval drágábban, csak mert lusták.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9872 Dátum: 16 jan 20, 18:50:41 »

Valaki ráhívta a szemben lakó cigányokra a rendőrséget,mert k.rva hangosan ordibálnak,meg mintha 1-2 bútor is szarrá tört volna ikszdé
Tavaly nyáron,az anyuka végig kergette a fia barátnőjét éjszaka az utcán egy késsel,és azt ordibálta hogy ha még egyszer meglátja,elvágja a torkát ikszdé rohadt poén volt,anyámmal végignéztük ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 20, 18:51:53 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9873 Dátum: 16 jan 20, 20:15:38 »

Erre most tanultam egy jó mondást, capac.

A szomszédaimat úgy szeretem, mint a telet. Fehéren. ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9874 Dátum: 16 jan 20, 20:24:39 »

Kivéve, ha ilyenek, volt már szerencsém hasonlóhoz  ikszdé

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9875 Dátum: 16 jan 20, 20:30:30 »

Pasztmek ikszdé
Amúgy nincs velük sok gond,eljárnak dolgozni (?) nem törtek be 10 év alatt senkihez.Ikerházban laknak vagy húszan ikszdé
Néha elmegy az eszük,az előző példa is mutatja,de alapból nem bajosak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9876 Dátum: 16 jan 20, 20:32:49 »

Vagy ha ilyen fehér szomszédom lenne:
http://dailysurge.com/2015/06/prof-i-chose-not-to-have-children-because-theyd-be-white/#

Esküszöm, vagy bekattannék, és átmennék rage mode-ba, vagy inkább meghívnék pár vahhabitát, hogy vezessék be az utcában a saríát.

“I sometimes don’t want to be white either,” Michael says. “There was a time in my 20s when everything I learned about the history of racism made me hate myself, my Whiteness, my ancestors… and my descendants. I remember deciding that I couldn’t have biological children because I didn’t want to propagate my privilege biologically.”
[...]
She also lashed out at those who dared to be white without shame.
[...]
Michael has apparently mellowed out a little bit over time, and says she now accepts the necessity of whites accepting their racial identity rather than taking a new one, but mostly because this is the best way for whites to feel adequately guilty.



Szerintem jól jártunk.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 20, 20:36:53 írta Saphira » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9877 Dátum: 16 jan 20, 20:41:49 »

Milyen lehet redneck szomszédságban élni?
Mindig is ilyennek képzeltem el.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mOYZaiDZ7BM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mOYZaiDZ7BM</a>
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 20, 20:42:42 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9878 Dátum: 16 jan 20, 20:44:29 »

Abszolút jól jártunk. Elég ránézn a fejére. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9879 Dátum: 16 jan 20, 20:57:51 »

Vagy ha ilyen fehér szomszédom lenne:
http://dailysurge.com/2015/06/prof-i-chose-not-to-have-children-because-theyd-be-white/#

Esküszöm, vagy bekattannék, és átmennék rage mode-ba, vagy inkább meghívnék pár vahhabitát, hogy vezessék be az utcában a saríát.

“I sometimes don’t want to be white either,” Michael says. “There was a time in my 20s when everything I learned about the history of racism made me hate myself, my Whiteness, my ancestors… and my descendants. I remember deciding that I couldn’t have biological children because I didn’t want to propagate my privilege biologically.”
[...]
She also lashed out at those who dared to be white without shame.
[...]
Michael has apparently mellowed out a little bit over time, and says she now accepts the necessity of whites accepting their racial identity rather than taking a new one, but mostly because this is the best way for whites to feel adequately guilty.



Szerintem jól jártunk.

Az ilyen ne is szaporodjon. Még a végén a gyerekei is ilyenek lennének.

Eredendő bűn feeling, amúgy Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9880 Dátum: 16 jan 20, 21:30:24 »

Nekem akkor is kell egy félig ázsiai kislány. Olyat lehet örökbefogadni szerintetek?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9881 Dátum: 16 jan 20, 21:34:28 »

Ha ázsiai kislányokat akarsz megerőszakolni, akkor szerintem Japánban tudnak segíteni, itt nem.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9882 Dátum: 16 jan 20, 21:38:58 »

Semmi pedo, én normálisan imádom a gyerekeket, olyan olvadós módon. A félázsiai kislányok pedig cukibbak, mint a koala, meg a pingvinfióka. Az összes.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9883 Dátum: 16 jan 20, 23:09:54 »

Csatlakoztam a fórum istenek táborához most vettem csak észre Nevet  Különben Ázsiai lánnyal el tudom magam képzelni, meg esetleg valami latin leányzóval, mexikói, spanyol. Van néhány nagyon szép. Az összes többivel nem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9884 Dátum: 16 jan 20, 23:50:47 »

Hát akkor végig ez volt a probléma, Micsudi! Nem csoda, hogy itthon nem jött össze egy lánnyal se, ha nem is jönnek be a magyar lányok.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 657 658 [659] 660 661 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!