24 máj 21, 03:04:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933322 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9705 Dátum: 16 jan 15, 15:19:04 »

That's my girl/boy?

http://45.media.tumblr.com/bccd21747cade7c245da109ca657508e/tumblr_n3ji1dugGP1rx10joo1_250.gif

Nana!

Moderátor

csak mert hitelt érdemlően még nem bizonyítottad milyen nemű vagy.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 16:12:47 írta Aes Sedai » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9706 Dátum: 16 jan 15, 15:34:33 »

Fiú, ha kérhetném tisztelettel.

http://37.media.tumblr.com/4fd1f09782929dd6fc0f546139b1c34e/tumblr_n3k9ga26WQ1ruy7hjo8_250.gif

Te még nem tudod, de az ilyen típusú animált képek a fórumon csak linkként illeszthetőek be. Ügyelj erre.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 16:13:30 írta Aes Sedai » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9707 Dátum: 16 jan 15, 19:47:48 »

http://index.hu/tudomany/egeszseg/2016/01/15/rosszul_sikerult_a_gyogyszerkiserlet_egy_ember_komaban/

Múltkor vizsgán az egyik tételem pont a gyógyszervizsgálatok klinikai fázisai voltak, és utána írni is akartam, hogyha valakinek pénzhiánya van, vegyen részt egy ilyenben (szigorúan viccből akartam írni ikszdé), mert napi száz-kétszázezret fizetnek, de csak I/a fázisba vegyetek részt, mert az I/b fázis az gáz. Nos, szegényeket valószínűleg nem érdekelte az utóbbi információ.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9708 Dátum: 16 jan 15, 20:00:49 »

Saphi lenne egy új kérdésem.


Anno eltört a bal  térdem,és szarul forrt össze, emiatt a mai napig kurvára tud fájni és fáj is.
A kérdés,hogy a kapható porcerősítők,mennyire javítanak az állapotán? Anyám vett most egy raklapnyit és azt mondta hogy kezdjem el szedni.

.....................................

Ja és már nem nyelek nehezen,kb 5-7 nap után abba hagyta.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 20:04:29 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9709 Dátum: 16 jan 15, 20:08:10 »

Annyira meg kéne már csinálni ezt a fórumtársadalmat. Van már ügyvédünk, orvosunk én felelek a rendvédelemért, de am én is jelentkezem am jogra, tehát két ügyvéd lesz. Sőt talán kaze is az. Van már szociológusunk, ami elég fontos lesz ehhez a 10 emberhez, filozófus, élelmiszermérnök vagy mi és vegyész, földrajzos, hangmérnök, ami szintén elengedhetetlen, pincér-filozófus, Minagi nem tudom mit csinál, de azt nagyon. Életképesek lennénk.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9710 Dátum: 16 jan 15, 20:09:58 »

Idézet
A kérdés,hogy a kapható porcerősítők,mennyire javítanak az állapotán?

Semennyire. Az ízületbe körülbelül olyan sebességgel diffundálnak be az anyagok, hogy azt Pauline Potter is megirigyelné egy futóversenyen.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9711 Dátum: 16 jan 15, 20:29:32 »

Annyira meg kéne már csinálni ezt a fórumtársadalmat. Van már ügyvédünk, orvosunk én felelek a rendvédelemért, de am én is jelentkezem am jogra, tehát két ügyvéd lesz. Sőt talán kaze is az. Van már szociológusunk, ami elég fontos lesz ehhez a 10 emberhez, filozófus, élelmiszermérnök vagy mi és vegyész, földrajzos, hangmérnök, ami szintén elengedhetetlen, pincér-filozófus, Minagi nem tudom mit csinál, de azt nagyon. Életképesek lennénk.

Én a pártfőtitkár leszek, mint mindig.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9712 Dátum: 16 jan 15, 20:41:42 »

Oké,akkor totál fölösleges. Mondtam is anyámnak,hogy kár ilyenre elbasznia a pénzt, akkor inkább figye el a kutyát kimosni mert büdös.
Apám azt mondta hogy újra meg kéne műtetni,de kb másfél hónap múlva megyünk ki szlovéniába,és addig tuti nem jönnék rendbe.Márha egyáltalán kapnék addig időpontot.
hangmérnök, ami szintén elengedhetetlen
Mit gondolsz,ki fog titeket felportolni amikor majd jön az M1 hogy meginterjúvoljon bennünket?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 20:42:23 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9713 Dátum: 16 jan 15, 20:58:23 »

kaze is az.

Én csak munkajogász leszek de van idegenforgalmi végzettségem már, szóval lehetek Stance csicskása vagy recepciós, referens, idegenvezető, rendezvényszervező is. Lel.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9714 Dátum: 16 jan 15, 21:22:42 »

Nem tudom eldönteni, hogy röhögjek ezen a videón, sajnálkozzak, vagy legyek szomorú. ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=49rqBg8uDbg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=49rqBg8uDbg</a>

« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 21:30:01 írta Saphira » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9715 Dátum: 16 jan 15, 21:55:32 »

Én lehet megyek terrorizmustelhárítani, vagy ápolónak, majd ahova felvesznek Nevet

Ez se árthat a közösségnek, bár ápolóihoz elfogadják az irodalom közép érettségit, de nem tudom miért. Nem tudom, hogy rábíznám-e magam egy olyan valakire, mint én, aki így akar bekerülni.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 21:57:28 írta ^^ » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9716 Dátum: 16 jan 15, 22:30:15 »

Ezen ne aggaszd már magadat. Gondolj arra, hogy ha belépsz egy olyan épületbe, vagy felmész egy olyan hídra, amit 1990 után építettek (mondjuk nem sok ilyen van), azt jó eséllyel olyan "szakmunkások" építették, akikből azért lettek "mesterek", mert a 16 év alatt szín kettessel elvégzett 8 általános után csak a szakmunkásképzőbe vették fel őket. Szóval pont ekkora esély van arra, hogy az épület ne dőljön a fejedre.

A fentiekhez kötődően természetesen tisztelet a kivételnek, nyilván ma is vannak jó szakmunkások, csak valahogy nem látni őket a sok gyökér között.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9717 Dátum: 16 jan 15, 22:51:22 »

@Aes ez most egyszerre nyugtatott meg és hívta fel valamire a figyelmem, ami azon kevés dolgok közé tartozott, ami miatt nem aggódtam eddig... ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9718 Dátum: 16 jan 15, 23:05:50 »

Most nézzétek meg ezt. Egy teljesen használható néger gyerek mégis kidobták. Ez a pazarlás a baj a világgal.
http://www.sheldonsfans.com/img_articles/uploads/56962856a1933_sheldonsfans.jpg
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9719 Dátum: 16 jan 15, 23:34:32 »

élelmiszermérnök vagy mi
Na kösz...

Mondjuk mostmár megtudtam, hogy a világon sehol sem tudják, hogy mivel foglalkozunk Szomorú, pedig hasznos szakma ez... én mint leendő élelmiszer biztonsági és minőségi mérnök még akár az élelmiszer- és bioterrorizmus elleni harcban is részt vehetek, ami igen is egyre sürgetőbb kérdés lesz. Durci

Bár amit valójában csinálok jelenleg sokkal kellemesebb, ittam egy nagyon fini 8,3%-os helyi sört,holnap meg megyek Bruggebe, hozok majd sört, mert ott olcsóbb. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!