24 máj 21, 07:42:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933510 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9690 Dátum: 16 jan 15, 09:43:29 »

Igazából elég egy bötüt megváltoztatni. Halottról vagy jól, vagy semmit.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9691 Dátum: 16 jan 15, 09:49:03 »

Oroszországban még most is építenek panelokat.

http://tema.livejournal.com/2139443.html

Szerintem ezek tök igényesek, sokat fejlődtek ezen a téren. Ilyenek simán jöhetnének ide is.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9692 Dátum: 16 jan 15, 10:17:08 »

Ha megmurdelek csak dobjatok ki a kukába leszarom.Egyenek meg a kutyák dugjanak,nem számít,hiszen az csak egy darab hús.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9693 Dátum: 16 jan 15, 10:51:05 »

Amikor fitogtatni akarom a műveltségemet és Syzygy beelőz : (((
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9694 Dátum: 16 jan 15, 12:09:01 »

Én meg ismertem szintén csak annyira azt gondoltam, hogy nem elegáns okoskodni, hogy nem tettem. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9695 Dátum: 16 jan 15, 12:45:43 »

Ne már, okoskodni a legjobb dolog Ördögi csak mutasd meg hogy jobb vagy az átlagnál.

Mm vajon miért nincsenek barátaim..
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9696 Dátum: 16 jan 15, 12:52:45 »

Ha valakinek a halála tényleg megérint akkor meggyászolod 2 gyertya mellett vagy a tiszteletére (jelen esetben) a munkásságából merítesz valamit nem pedig facebookon írogagod hogy rip. A bálványozást mindig is rühelltem. Szerintem amilyen módon itt megnyilvánulnak Alan haláláról az színtiszta képmutatás mert az alázatnak a legkisebb szikráját sem látom benne.
Naplózva



Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9697 Dátum: 16 jan 15, 12:54:38 »

Nem tudom mert nem olvasom el mindenki hozzászólását szóval lehet hogy leírták előttem, de fordítás rossz. Valójában úgy szól, hogy halottról igazat vagy semmit annál az egyszerű oknál fogva hogy halál után már nehezen védheti meg magát az ember.

ennyike mára
Igen, én ezt tudom, de az emberek nagy része nem tudja, nem így ivódott a fejükbe, így ahogy feljebb írtam úgy gondolják, hogy halottról jót vagy semmit. Bagatel példa, de itt van Niki és Fleexi (én emlékeztem erre a becenevedre) akik nem tudták. Ergo hiába rossz a fordítás, ha egy random nénit, vagy igazából bárkit megkérdezel inkább azt fogja mondani, hogy halottról jót vagy semmit, én ezt tartom álszentségnek. Az eredetit nem. Nevet Az igaz.

Facebook korában élünk, Stance. Mit vársz? Mikor volt ez a párizsi eset, nekem estek egy csomóan mert álszentnek tituláltam hogy kiraktak egy képet és hozzá #prayforparis.

Alan Rickman halála ugyan olyan minta legtöbb színész, zenész és híresség halála akivel gyakorlatilag felnőttünk. Ugyan úgy viselkednek. David Bowie isa napokban halt meg, ugyan úgy 69 évesen ugyan úgy rákban és még mindig megjelenik a falamon. Valaki tényleg bálványozza a hírességeket, másnak csak hiányozni fog munkássága pl ha már emberként nem volt alkalmunk megismerni. Ez nem bálványozás.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 13:03:58 írta Minagi » Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9698 Dátum: 16 jan 15, 13:05:43 »

@Stance: ebben igazad van.
Amikor olvastam a hírt egy percig semmit sem tudtam csinálni. Tényleg lesúlytott.

...majd órákkal később egy barátom írt, hogy 'hallottátok, hogy piton meghalt? Ohh My God '
Majd jött rá egy másik válasz:
'Tényleg?!?!  Ohh My God Ohh My God Szomorú uuu szegény'

Na ez tényleg olyan, hogy hagyjanak vele. Őket tényleg nem érdekli és a legközelebbi cuki kutyás képen már nevetnek és minden oké.
Sok ilyen van, az tény.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9699 Dátum: 16 jan 15, 13:16:53 »

De miért csilton a profilképed?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9700 Dátum: 16 jan 15, 13:41:02 »

Ha az alábbi 3 pszichopata típus közül az egyiknek örökre eltörölhetnéd a létezését, melyiket választanád?

1. A diktátor. Egy nemes eszme mögé bújva hatalomra jut, majd paranoiás dühében milliókat mészárol le, hogy el ne veszítse. Egy ideig módszeresen pusztít, de a végén már senki sincs biztonságban. Végül többnyire kicsinálják, de addigra már csak romokat hagy maga után.

2. A terrorista. A félelem lovagja. Tudod, hogy készül valamire, de nem tudod, hogy hol és mikor. Sokfejű szörny, ami csak úgy hal meg, ha az összes fejét egyszerre levágod.

3. Akiről nem tudod, hogy egy szörny. Ott él ez utcádban és embereket tart fogva a pincében, állatokat kínoz, gyerekeket erőszakol, de ha nem látod, el sem hiszed, mert tök átlagosnak tűnik. Rosszabb eset, ha még nem tett semmit, de fog. Mint a bomba, amiről nem tudod, hogy bomba és véletlenszerűen robban.

Csak ezek közül lehet választani és csak egyet.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9701 Dátum: 16 jan 15, 13:48:45 »

Ezeket honnan szeded?

Amúgy én a 3.-at választanám. Mert mindig az ismeretlen a legfélelmetesebb a számomra.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9702 Dátum: 16 jan 15, 13:52:28 »

Milliószám úszkálnak az elmém sötét óceánjában ilyen kérdések. Amikor egy a felszínre bukkan, azt itt örökítem meg.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 13:53:08 írta gman » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9703 Dátum: 16 jan 15, 14:12:22 »

A terroristát. A másik kettő kijátszható. Az elsőnél egy nagy adag hízelgéssel és hátbatátamadással meg lehetne oldani a helyzetet. A harmadiknál csak figyelni kell, időnként hátranézni. stb. Azt alapból megteszem. De a terrorista csak jön és lelő. Az a gáz.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9704 Dátum: 16 jan 15, 14:55:54 »

De miért csilton a profilképed?

Mindenki profilképének Chiltonnak kell lennie, én kezdem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 15:04:21 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!