24 máj 21, 06:19:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933474 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9675 Dátum: 16 jan 15, 01:10:44 »

Akkot hülyeség ez hogy halotról jót vagy semmit. Mire fel? Miért kellene hazudoznunk egy X emberről aki egy genyláda volt életében pl.? Miért nem mondhatnám el a véleményemet ami esetleg "negatív", ha meghalt? Azért mert meghalt tisztelni kell? Puff neki. Mindnekinél eljön. Ennek nincs értelme. Sosem értettem ezt az álszent dolgot.

Mielőtt valaki belekötne, nem Alan Rickmanről van szó, általánosság.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 01:12:27 írta Minagi » Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9676 Dátum: 16 jan 15, 01:21:59 »

Tényleg nem a halálért jár a tisztelet, ezt a jót vagy semmit én se szeretem. Van jó pár ember akit csak a halála után szidhatok mint a bokrot, mert nem éltem, amikor ők (szerencsére).

Igen Flexee Nevet hah, amúgy a nyilvános ímélcímem elárul AMIT NEM TUDTAM MEGVÁLTOZTATNI MERT A PROFILOMNÁL MINDIG AZT ÍRJA HOGY A JELSZÓ ROSSZ PEDIG NE M. Nem tudom miért, de amikor régebben voltam itt, ugyanezt csinálta :c

Naruto rewatch volt amúgy és eszembe jutott a fórum, majd perceking folyó izzasztó agymunka árán a 6 éve adott jelszavam is hellA
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9677 Dátum: 16 jan 15, 01:41:05 »

Minagi ez ugyanolyan, mint a tiszteletadás kérdése az időseknek. Mindenki maga állítja fel az értékrendjeit és maga határozza meg, hogy miként cselekszik, vélekedik a világról, nyilvánul meg. Kicsit furcsa volt látni, hogy gdat ilyen tizenéves hülye gyerek szintjén poénkodik egy több éven át húzódó rákos ember halálán.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9678 Dátum: 16 jan 15, 01:46:17 »

Mert mindenki meg fog halni. Ezt el kell fogadni. Szerintem idiótaság úgy viselkedni, mintha ez nem így lenne. Más amikor az ember egy személyes hozzátartozót meggyászol, mert az öszön szintjén fáj. De én nem hiszem el, hogy valakit tényleg megérint, hogy meghalt egy ember, akit nem ismer.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9679 Dátum: 16 jan 15, 01:47:39 »

Anno amikor meghalt Michael Jackson száz ember bőgött a Deák téren. Ott voltam. Kurva szar volt. Cáfolom állításod
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9680 Dátum: 16 jan 15, 01:51:26 »

Kommersz példa, de Zámbó Jimmy temetésén is több százan könnyeztek.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9681 Dátum: 16 jan 15, 01:56:07 »

Amúgy ez nagyon furcsa, mert bár magánemberként nem ismerjük, csak munkásságán és interjúkon keresztül, mégis kialakul egy kötődés és fáj az elvesztés, főleg ha valakinek egy ilyen ember egy role model, valaki, akire felnéz, akit csodál mint ember és/vagy mūvész, igenis vannak emberek akik egy """vadidegenhez""" kötődnek mindazon keresztül, amit nekünk ad.
Ez hozzáállás kérdése.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9682 Dátum: 16 jan 15, 03:44:09 »

A művész illetve a művészi alkotás vagy játék, egy médium amin keresztül mindannyian egyedi módon tapasztalhatunk meg érzelmeket érzéseket. Ilyen szempontból egy színész halála érzékenyen érinthet ha a segítségével tudtunk valamit megélni. A zene ilyen szempontból kiemelt. De egy színész is hagyhat ilyen nyomot.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9683 Dátum: 16 jan 15, 05:44:09 »

Nyilván lehet gyászt érezni bármi iránt. Amikor óvodás voltam és eltörött a kedvenc katicabogaras bögrém, még sírtam is. De szerintem felnőtt fejjel a hozzátartozók számítanak. Ez inkább egy rajongás és önzőség. Hiszen nyilván nem érzi azt az ember, hogy de jó lenne mégegyszer rámosolyogni Alanre és beszélgetni egy nagyot. Hiányzik mint egy tárgy, de nem mint egy ember. A beszólásom efelé a jelenség felé akarta terelni a beszélgetést Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9684 Dátum: 16 jan 15, 06:50:27 »

Mini,  amit Ishida mondott,  erről,  úgy gondolom én is. Mosolyog  Kb csak a tiszteletadás meg a saját nyugalmam miatt nem szoktam rosszat mondani halottról.
Alan Rickman meg elég érdekes eset. Egy jó tíz éven át figyelhettük meg akkor,  hogyan viszi el a rák egy egy angolt. Ez elég ijesztő. :S
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9685 Dátum: 16 jan 15, 07:16:27 »

Igen, emberből vagyok, nem is a legjobb slapanyagból, önző vagyok. És hiányzik.
Értem a párhuzamot amit mondtán bár azért ezt túlzásnak érzem, de gondolom kellett, hogy a hülye is megértse.
Sohasem állítottam hogy ez a gyász megközelíti a családjáét vagy az ő kōzeli barátaiét, de būn az, ha fáj? Még akkor is ha tized, század, vagy ezred annyi is?
Érző, kötődő emberek vagyunk és vagyunk sokan olyan szinten Alannel, hogy az se érdekelne, ha soha nem látnám új filmben vagy interjúban, csak tudjam, hogy jól van és a családjával van és boldog.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9686 Dátum: 16 jan 15, 07:27:32 »

Akkot hülyeség ez hogy halotról jót vagy semmit.

Nem tudom mert nem olvasom el mindenki hozzászólását szóval lehet hogy leírták előttem, de fordítás rossz. Valójában úgy szól, hogy halottról igazat vagy semmit annál az egyszerű oknál fogva hogy halál után már nehezen védheti meg magát az ember.

ennyike mára
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9687 Dátum: 16 jan 15, 07:29:40 »

Én is ezt akartam írni pont.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9688 Dátum: 16 jan 15, 07:41:25 »

Na ezzel is okosabbak lettünk, ezt még nem is hallottam Nevet azt hittem ez valami újabb magyar bölcsesség. Eszembe se jutott, hogy csak rossz fordítás eredménye lenne Hmm?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9689 Dátum: 16 jan 15, 09:41:27 »

Mert mindenki meg fog halni.

Kikérem magamnak én sose tennék ilyete. ikszdé Majd lefagyasztatom magam. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!