24 máj 21, 01:16:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933270 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9645 Dátum: 16 jan 14, 16:18:15 »

Nem akartam úgy elkezdeni fikázni, hogy még nem láttam, szóval vizsga után "jutalmul" ez volt a megnézendő film (sajnos), de azóta is csak fikázni tudom, ha érdekel, majd írok róla véleményt. ikszdé

Bár azért a magyar mezőnyből tényleg kiemelkedik.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9646 Dátum: 16 jan 14, 16:19:05 »

Ezt használhatjuk csatolmányként Noémi Micsudinak írt hszhez.

Mi-mi? Hol? Merre? Ez mihez kötődik?
Értetlen vagyok egészségesen is, nem hogy ilyen betegen. Nevet


Dettó nem értem a dolgot, és nincs is erőm visszaolvasni. Tegnap hajnalban felálltam a és azt tudni kell eddig nem volt tetőtéri szobám. Most meg az van, én meg magas vagyok. Sikerült úgy lefejelni hogy szédültem hányingerem volt utána és az egész napot átaludtam gyógyszerrel. Most is fáj a fejem de már jobb. Csak pl Bólogatni szar, meg a nyakam is fáj picit ikszdé A szerencse fia vagyok. Kicsit ki is akasztott a dolog mert már csak egy kis agyrázkódás hiányzott nekem Nevet nélküle nem is lehet teljes az életem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9647 Dátum: 16 jan 14, 16:20:18 »

Lehet subdurális haematómád van, és holnap hirtelen kómába esel, és már tehetetlen lesz mindenki.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9648 Dátum: 16 jan 14, 16:23:44 »

Nem akartam úgy elkezdeni fikázni, hogy még nem láttam, szóval vizsga után "jutalmul" ez volt a megnézendő film (sajnos), de azóta is csak fikázni tudom, ha érdekel, majd írok róla véleményt. ikszdé

Bár azért a magyar mezőnyből tényleg kiemelkedik.

Írj, kíváncsi vagyok. Nem láttam még, csak a kritikákat olvastam, ahol az egyik oldal agyba-főbe dicsőíti, a másik oldal szerint pedig csak a témája miatt lett felkapott film
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9649 Dátum: 16 jan 14, 16:30:41 »

Hát Angliában hálás lenne a családom ha még az én kórházi ellátásomra kéne költeni ikszdé Picit drága buli. Nem akarok velük ennyire kiszúrni. Akkor legalább döglenék meg akkor fizetne a biztosítóm ikszdé Az kihúzná most őket az anyagi szarból ikszdé
(Poén fekete humor de poén!!!!!!!!!!!!!   Figyelmeztetés)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9650 Dátum: 16 jan 14, 16:59:47 »

Nem láttam és nem is érdekel, de a botrányról az a véleményem, hogy ilyenkor nem az okokat kell nézni, hanem csöndben örülni, mint mikor tévedésből kapunk pénzt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9651 Dátum: 16 jan 14, 17:08:27 »

Ez tipikus díjnyerésre csinált film. Nem a nagyközönségnek. Pláne ma, amikor a közhangulat nagyon nem szereti és unja ezt a témát. Nem örülök nem tajtékzom, csak simán azt érzem hogy közöm nincs az egészhez. Örüljenek azok akiknek a sikere. Mindenesetre szívesen megnéznék már valami más történelmi tragédiákat is. Mondjuk Dél Amerika bukása, esetleg Ukrajna, vagy Kína.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9652 Dátum: 16 jan 14, 17:35:44 »

Minagi. Én nem arra az emberre gondolok, aki mást tervez és nincs mit csinálnia ideiglenesen, hanem aki hosszú távon munkanélküli és panaszkodik, hogy nem tud magával mit kezdeni. A rendvédelemben pl. Magyarországon elég jó fizetéssel el lehet helyezkedni. Hely az lenne. Közben tud továbbtanulni is. Stb. Ha valaki akarja megoldja.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9653 Dátum: 16 jan 14, 18:14:52 »

Olyan jó ez, hogy egyszerre van sok munkanélküli és egyszerre van munkaerőhiány sok helyen.
Mi október óta nem fizetünk a villanyért, mert 4 szír bevándorló fejleszti nekünk az áramot 6 órás váltásokban.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9654 Dátum: 16 jan 14, 20:42:11 »

Neked amugy mi is a szakmád,  Coelho? Mosolyog

Az egészségügy egyébként nagyobb hiányt mondhat magáénak,  mint a hivatalos szervek,  pl katonaság,  tűzoltóság,  karasztrófavédelem meg a többi. Utóbbinál anyagilag is jobban megéri megmaradni,  a nyugdíj is csábítóbb egy rendőrnek pl,  ugy tudom,  még mindig ők mehetnek nyugdíjba a leghamarább,  aztán ott van egy ápolónő,  diplomát megszerzi 4 év alatt,  dolgozhat szerencsére műszakban 24 órát akár,  van ráosztva néha 20-tol is sokkal több nagyon beteg ember,  és kap mindezért jobb esetben 80-90 ezret,  plusz pár juttatásbeli dolog. Szegény magyar orvosokat meg meg se merem már emliteni,  mennyire brutális módon túl vannak fizetve,  és mennyi ideig tanul valaki,  higy orvosi diplomát szerezhessen. Nevet
Tehát ja,  legyetek sünök, az jelenleg a legbiztosabb munkahely. És két év, vafy másféle képzéssel csak fél év,  készenléti rendőr lehet valaki pikpak
Más kérdés az megint,  lelkileg kit mennyire nyomoritanak meg ezek a munkák. Szomorú


Most olvasom,  hogy meghalt Piton profeszor rákban. :O Az igaz vajon?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 20:45:21 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9655 Dátum: 16 jan 14, 20:45:56 »

Most irodai asszisztens vagyok, előtte alapítványnál dolgoztam programszervezőként.

Más kérdés az megint,  lelkileg kit mennyire nyomoritanak meg ezek a munkák. Szomorú

Néhány duma topicos komment elolvasása után szerintem már meg sem kottyanna a többségnek egy ilyen meló  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 20:46:42 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9656 Dátum: 16 jan 14, 21:13:58 »

A videóban azt mondták a futás segíti  a neurogenezist(?) ettől pedig kevésbé leszel depressziós. Azt írtad Micsudinak, hogy fusson az segít neki. A videóban egy gondolom igen elismert hölgy ezt alátámasztotta. Így használhatod csatolmányként az érvedhez.

Bocs, ha nem neurogenezis a nevexD Akkor nekem sem termel megfelelően, mert a memóriám nem az igazi:P

Amúgy csak én látom azt, hogy több diákdolgozik a tescoban, mint felnőtt ember? Engem ez jobban idegesít. Ismerősöm is diákként a tescoban robotolt sz*ré hugyé elvéve a munka lehetőséget az emberek elől és utána ott kirúgták az Eltéről. A diák tanuljon az a dolga. Ezért fizeti az állam. Ha nincs rá pénze, akkor meg mérje fel a lehetőségeit. Bár továbbra se hiszem, hogy valakinek dolgoznia kell, azért hogy tanulni tudjon.
Mondom ezt úgy, hogy én is dolgoztam suli mellett. Azzal a különbséggel, hogy én tudtam, hogy ott fogok dolgozni. Viszont az érettségit alapműveltségnek tartottam és esti suliban nem csináltam volna meg. Viszont ez egészen más helyzet volt. Nem ment a tanulás rovására sem. Hála égnek az érettségi szánalmasan gyenge és nem kell rá tanulni csak figyelni órán.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 21:14:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9657 Dátum: 16 jan 14, 22:10:47 »

Hirtelen nem tudom, hogy mi jobb, ha pár ember emlékszik rám, vagy nem.
A napokban nosztalgiáztam és Narutot néztem, ez pedig eszembe juttatta a fórumot és kevesebb mint 10 perc alatt sikerült belépnem, miután nagy nehezen rávettem magam, hogy eszembe jusson a jelszó.

Most olvasom,  hogy meghalt Piton profeszor rákban. :O Az igaz vajon?

A mai napom szomorúsága, sajnos igaz a hír, Mr Rickman már nincs közöttünk és ez elég sokkoló volt, amikor felmentem tumblrre és egy negyedórás kihagyás után hirtelen frissítettem, és mindenhol csak ezt láttam, lélegezni is elfelejtettem.
A napokban valószínűleg jó párat a filmjei közül újranézek, talán az megnyugtat majd, nem tudom. Lehet bőgni kezdek.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9658 Dátum: 16 jan 14, 22:16:55 »

Téged hogyan szoktak amúgy szólítani? Két darab lefelé néző relációs jel?  Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9659 Dátum: 16 jan 14, 22:18:16 »

MÁR VÁRTAM!!

a biztonság kedvéért az aktuális nevet az avatar alatt látod, épp fél perce írtam oda, hátha lesz valaki aki kérdezi Nevet

edit: ha valahol nem magyarosak a mondataim, az azért van, mert elfelejtettem már magyarul :<
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 22:18:59 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!