24 máj 17, 13:47:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930508 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9615 Dátum: 16 jan 12, 17:44:26 »

Oké, hát ebben így már lehet valami. Túlzottan izgatott nem vagyok azt el kell ismernem xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9616 Dátum: 16 jan 12, 17:55:01 »

Azthiszem ma fogok meghalni tegnap egész órán mellettm szipogott az egyik indiai csaj ma a délutáni órámon már egész idő alatt rázott a hideg. Amennyiben tényleg elhagy a lélek bosszuljatok meg. ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9617 Dátum: 16 jan 12, 18:02:17 »

Capac nem alszik,Capac vár.

Noe,valszeg te is a plejádi lélekszippantót érezted.Ebben az évszakban igen gyakori,de csak a trópusokon.Biztosan Az indiai csaj vonzotta föl ennyire északra.Nem bizsergett véletlenül a jobb fültöved?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 12, 18:09:08 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9618 Dátum: 16 jan 12, 18:11:52 »

Ha egy vak nő véletlenül belenyúl a szemembe, csúnya volna azt mondani, hogy vak tyúk is talál szemet?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9619 Dátum: 16 jan 12, 19:14:10 »

Gyerekek , ezt ne hagyjátok ki ! Ez valami fenomenális élmény:
http://parasztetterem.com/home.html
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9620 Dátum: 16 jan 12, 19:16:26 »

Egerben már nagyon régóta van egy hasonló, az is fenomenális (ez a reklám helye):

http://www.excaliburetterem.hu/m0_main.php
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9621 Dátum: 16 jan 12, 19:17:43 »

Ez nem lovagi étterem. Oda jön a pincér és kajak leolt a fenébe, hogy mi a fészkes fenét akarsz már megint. x'DD
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9622 Dátum: 16 jan 12, 20:10:27 »

Jól mondod,  Stance. Mosolyog

DrSzabii,  te is felnézegetsz még ide? :o Menő. Nevet Bár Dettit meg Adrit is vissza tudnád csábitani. ikszdé

Fuu,  még oldalakkal ezelőtt,  de másik Szabinak: nagyon királyul hangzik,  csinálj még sok ilyen faragványt,  aztán ha ugy van,  képet is lőhetnél róla. Mosolyog  Én meg ha eljutok a virágaimhoz,  küldök róluk. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9623 Dátum: 16 jan 12, 20:14:50 »

Agykontrollos csoportba linkelték ki, gondoltam megosztom. Meg szívesen hallanék róla véleményt.

https://www.ted.com/talks/sandrine_thuret_you_can_grow_new_brain_cells_here_s_how?language=hu
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9624 Dátum: 16 jan 12, 20:26:09 »

Gyerekek , ezt ne hagyjátok ki ! Ez valami fenomenális élmény:
http://parasztetterem.com/home.html
Mekkora adag kaját adnak? Nekem az is fontos.
Am Bikal is ilyen, csak jóval többről szól egy kajálásnál, de jó, hogy van, több hasonló kéne. Itt nem haszontalan a pincér, mert része a produkciónak.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9625 Dátum: 16 jan 12, 20:32:49 »

Ott van az étlapon, hogy melyik étel hány gramm. np
Az ilyen sülthal vendégeket mint gman nem szívesen szolgálom ki. Az olvasás túlértékelt.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9626 Dátum: 16 jan 12, 20:44:18 »

Meg se nyitottam a linket.

De amúgy Stance, tényleg nem zavar a másik pasi? Vagy két biszex csaj a másik pár?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9627 Dátum: 16 jan 12, 20:46:06 »

Egerben már nagyon régóta van egy hasonló, az is fenomenális (ez a reklám helye):

http://www.excaliburetterem.hu/m0_main.php

Kb. öt éve kajáltam egy ilyenben Pesten, poén volt kézzel enni és hallgatni a lantos trubadúrokat vagy kiket zabálás közben Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9628 Dátum: 16 jan 12, 22:16:17 »

Agykontrollos csoportba linkelték ki, gondoltam megosztom. Meg szívesen hallanék róla véleményt. [/url]

Elég korrekt, bár ezek nagy része már 10-15 éves felfedezés, szóval nem állítanak benne újat. Vizsgaidőszakban ezért élek halon és kávén, és eddig bevált, még sosem kellett amfetamin után nyúlnom. ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9629 Dátum: 16 jan 12, 23:37:46 »

Az mekkora lel már hogy, találtam itthon egy kis 500gb-s laptop vinyót? Mázli hogy van hozzá tokom,így lett még egy külső vinyóm.lel
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!