24 máj 21, 02:19:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933307 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9555 Dátum: 16 jan 11, 10:21:28 »

Annyira nem nagy hír gman, mert eddig csak szélsőjobbos médiában szerepelt. A dolog érdekessége nem csupán az állat brutális kivégzése, hanem az elkövető személye. Egy alpolgármester(aki tagja a Magyar Nők Szövetségének, amely zéró toleranciát hirdet bármi nemű erőszak ellen) fattya, aki így érdekes helyzetbe kerülhet. Mindenestre a srác azonnal felfüggesztette a fb fiókját, pedig érdekes lett volna megnézni, hogy mi írtak neki.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9556 Dátum: 16 jan 11, 10:29:40 »

Érdekes, hogy ha halálra kínoznak egy kutyát az nagyobb hír, mint ha halálra kínoznak egy embert. Én is empatikusabb vagyok egy kutyával, bár az okát nem értem.

Mivel egy ember szinte minden esetben (legalábbis részben) felelős a saját sorsának az alakulásáért, egy állat meg sohasem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9557 Dátum: 16 jan 11, 11:54:13 »

Ritka kurva kedves személyuség lehetsz,  Aes,  ha te bárkire is bombát kívánnál,  mondhatom. ikszdé Vajon fordítva mi lenne a helyzet? :O
És ez a dolog az állatokkal,  huuuuu... Ez meg ritka okos egy álláspont. ikszdé Az állatok tehát képtelenek szerinted alakítani a saját sorsukat,  komolyan? Nevet Hát ha Saphinak nem adott eddig pzskát senki,  hogy lelőhesse magát szegény amiért butaságokat kell tőlem vagy mástol olvasnia,  akkor kérem én azt a fegyvert. ikszdé

Heo,  légyszi,  mindenképpen tedd fel,  tuti sokan kíváncsiak vagyunk,  milyen kurályságot tudtál kifarigcsálni. Mosolyog Én meg majd sztem facen küldök képet a kus bonsai muskátlimrol,  itt nem akarok sojat aktivkodni,  meg ha Cart megkegyelmez nekem,  már bem is tudok szerencsére. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 11, 11:57:50 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9558 Dátum: 16 jan 11, 12:32:48 »

Golden Globet kapott a Saul fia,és Di Caprio is  a Visszatérőért.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 11, 12:37:21 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9559 Dátum: 16 jan 11, 12:39:05 »

Nem vívok szellemi párbajt fegyvertelenekkel.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9560 Dátum: 16 jan 11, 12:40:06 »

Hát ha Saphinak nem adott eddig pzskát senki,  hogy lelőhesse magát szegény amiért butaságokat kell tőlem vagy mástol olvasnia,  akkor kérem én azt a fegyvert.

Te is nagyon kedves vagy, hogy lelőnél vkit, mert kiégett az agya a sok hülyeségtől.  Mosolyog
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9561 Dátum: 16 jan 11, 13:36:19 »

De jó is lesz ennyi náci nélkül,  jaaj. Mosolyog

Ritka kurva kedves személyuség lehetsz,  Aes,  ha te bárkire is bombát kívánnál,  mondhatom. ikszdé

Ki beszél, ki beszél, csak nem a hipokrita?
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9562 Dátum: 16 jan 11, 13:44:13 »

Inkább a nácizmus mint az életképtelen liberalizmus.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9563 Dátum: 16 jan 11, 13:48:44 »

Inkább az életképtelen liberalizmus, a melegfelvonulás, a zombiapokalipszis, sáskajárás vagy marslakó invázió, mint Nikuccia hozzászólásai.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9564 Dátum: 16 jan 11, 13:54:59 »

Mondjuk a zombiapokalipszis még jó is lehetne, ha a zombik mondjuk walking dead szintűek lennének.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9565 Dátum: 16 jan 11, 14:51:11 »

Sokat ábrándozok arról, hogy iszonyú hatalmam van és minden ember egyenlő alattam. Férgek, akiket el kell taposnom, mert sért a gyengeségük. Letarolnám Oroszországot és Amerikát, a vezetőiket pedig kivégezném, mondván miattuk volt ilyen gyenge és tehetetlen a népük. Egy ideig játszadoznék az emberiséggel és globális kísérleteket végeznék. Ezután kiválasztanám a 10 millió legintelligensebb 20-30 év közötti fehér férfit és a 10 millió legszebb 15-25 év közötti ázsiai nőt. Az emberiség többi része kuka. Kiválasztottjaimnak emelnék egy mesés várost, az új emberiség bölcsőjét, egy nemzetben, egy eszme alatt, a régi kultúrák legjobb tulajdonságaiból összeállítva. A bölcs tudás és a józan hit vára, mely évezredeken át virágszik. Aztán őket is eltörölném és más életet keresnék az univerzumban, amivel játszatok.

Ez de jól esett!
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9566 Dátum: 16 jan 11, 15:10:31 »

Az ilyen írások olvasása után mindig ezt szoktam ajánlani:

http://semmelweis.hu/pszichiatria/
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9567 Dátum: 16 jan 11, 15:10:37 »

Aztán szaladsz porszívózni és főzni, nehogy a feleséged megharagudjon rád és egy hónapig megint ne legyen szex ikszdé
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9568 Dátum: 16 jan 11, 15:11:04 »

Felettébb sért, hogy a tányérképű és meghunyászkodó ázsiai nőket választanád helyettünk, de igazából egyáltalán nem is lep meg, hogy egy papucs végre örülne egy nőnek, akinek egyáltalán nincs személyisége és önállósága.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9569 Dátum: 16 jan 11, 15:16:24 »

A liberalizmus igenis ott kezdődik, hogy a nőknek szavazati joguk van.
Am nem az ázsiai nők a lényeg, hanem a felsőbbrendű félvér gyerekek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!