24 máj 17, 18:51:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930629 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9540 Dátum: 16 jan 10, 21:10:35 »

Lőjetek le, feladom, ezt nem lehet elviselni.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9541 Dátum: 16 jan 10, 21:15:20 »

Én már spirituálisan megvilágosodtam a fórumon mostanában átélt szenvedések hatására és halálos nyugalommal olvasom el a legértelmetlenebb kommenteket is smirksweat  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9542 Dátum: 16 jan 10, 21:37:45 »

Ezzel jómagam is ígyvagyok már egy ideje. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9543 Dátum: 16 jan 10, 22:59:10 »

Fúúúúh befejeztem az Ember a fellegvárban című sorozatot.Baszki,a  végén még Hitler is feltűnt,és egész jó állapotban volt.
Ezzel csak egy bajom van,hogy az a Hitler aki a sorozatban volt,nemhogy a valóságnak mond ellent,de még magához az alternatív világnak is,amiben ő uralkodik mindenki felett.A sorozatban is,és a könyvben is rendszeresen kitérnek arra hogy már alig él,ágyba szarik,agyára ment a kemtrél és a HAARP,ennek ellenére egy egészséges,nagyjából logikusan gondolkodó embert kapunk.Ez egy kicsit kizökkentett ikszdé
Mondjuk Berlin egész pofásan néz ki..
http://www.kephost.com/images/2016/01/10/12545923_996985853707579_2089198705_o.jpg
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 23:04:18 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9544 Dátum: 16 jan 10, 23:07:29 »

Azért ha már megcsinálták ezt a sorozatot, tudhatták volna, hogy Hitler megcsinálta volna a világ legnagyobb és legnagyszerűbb városát és átnevezte volna Germániává.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9545 Dátum: 16 jan 10, 23:17:31 »

És úgy nézett volna ki, mint Budapest, mert az volt a kedvenc városa.

Ha már Berlin, egyszerűen hihetetlen, hogy csak 100 év telt el, és minden hogy megváltozott. Nemcsak a házak, a technológia és a város, hanem az emberek, a nép is.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=B-m9A8mY-U0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=B-m9A8mY-U0</a>
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9546 Dátum: 16 jan 10, 23:33:02 »

De jó is lesz ennyi náci nélkül,  jaaj. Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9547 Dátum: 16 jan 10, 23:34:28 »

Erről elég nehéz mit mondani, ami nem a cigány halálának kívánásával kapcsolatos.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #9548 Dátum: 16 jan 11, 00:18:00 »

Az igaz vajon,  hogy a Kazahsztániak kb magyarul beszélnek meg hogy abban az országban jobban őrzik a magyar hagyományokat,  mint itthon vagy Erdélyben pl? :O Egy pasas mondta ma,  de kicsit nehéz neki hinni ebben. Mosolyog

Nekem van egy kazak évfolyamtársam, de nem tud magyarul. Nevet Rokonságról meg szerintem ő sem tud többet, de majd holnap megkérdezem. Nevet

Én majd Norvégiában vagy Svédországban szeretnék továbbtanulni, nagyon vonz mindkét ország. Pirul Ősztől szeretnék nyelvsuliba járni, addig el kéne döntenem, melyik legyen. Nevet

----

Holnap lesz egyik baránőmnek szülinapja, aki nagy Totoro-fan, így ajándékba sütöttem neki egy Totoro tortát Nevet Nem tökéletes, de szerintem első próbálkozásra egész aranyos lett. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 11, 00:20:34 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9549 Dátum: 16 jan 11, 00:36:40 »

Itt van az a pont mikor meg kell mutatnod. Nevet Itt, vagy a kajás topicban! 1. Éhes vagyok, 2. Én is szeretem, és kíváncsi vagyok, 3. Ügyes vagy!!!
Közben rájöttem, hogy ott a link, csak a rossz fényviszonok miatt elsőnek nem vettem észre. A harmadik pontnál jöttem rá. Nevet

Mivan belül?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 11, 00:39:01 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9550 Dátum: 16 jan 11, 03:06:40 »

Niki, egy kis kínáló/szedő szettet csináltam, de a jótól igen messze van. Van benne egy villa, egy kanál és egy nagyobb tál, ami két részre van választva. Netről lestem a szettet, próbáltam leutánozni. Majd lövök képet, ha bárkit is érdekel. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9551 Dátum: 16 jan 11, 07:01:49 »

És úgy nézett volna ki, mint Budapest, mert az volt a kedvenc városa.
Ha már Berlin, egyszerűen hihetetlen, hogy csak 100 év telt el, és minden hogy megváltozott. Nemcsak a házak, a technológia és a város, hanem az emberek, a nép is.

Szerintem Prága volt az de most a googlét mellőzöm és csak kijelentem.

A videó pedig, inkább a légkört/közérzetet tudnám kiemelni, a második ipari forradalom vívmányai és ezzel az összes tudományág fejlődése elhitette a fejlődés illuzióját, meg nyilván konjunktúra volt abban az időben. Nem mondom hogy jobb volt, mert akkor liberális coelho mindjárt írna hogy mégis csak jelenben a legjobb élni, de sokkal természetesebben hatnak az utcán az emberek. Ma egy ilyen videóban 99%-ban azok az épületek lennének amiket akkor építettek lel, meg a romkocsmák.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9552 Dátum: 16 jan 11, 08:02:45 »

Mostmár rágoolgleztam és én azt találtam, hogy egyszer amikor rákérdeztek nála aztmondta, hogy München a kedvenc városa, de nem végeztem komolyabb kutatómunkát. Most épp próbállok kimászni a mély depressziómból amit amiatt érzek, mert este angolul álmodtam. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9553 Dátum: 16 jan 11, 09:52:37 »

Erről elég nehéz mit mondani, ami nem a cigány halálának kívánásával kapcsolatos.
Érdekes, hogy ha halálra kínoznak egy kutyát az nagyobb hír, mint ha halálra kínoznak egy embert. Én is empatikusabb vagyok egy kutyával, bár az okát nem értem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9554 Dátum: 16 jan 11, 09:59:24 »

Ha már Berlin, egyszerűen hihetetlen, hogy csak 100 év telt el, és minden hogy megváltozott. Nemcsak a házak, a technológia és a város, hanem az emberek, a nép is.

http://www.youtube.com/watch?v=B-m9A8mY-U0

Jól megváltozott tényleg. Erre a Berlinre még nem kívánnám azokat az orosz atomrakétákat, amiket a mostanira.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!