24 máj 17, 17:23:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 626 627 [628] 629 630 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930603 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9405 Dátum: 16 jan 05, 20:53:02 »

A vízér az ahol a víz áramlik a falakban.Ezt csak különleges,angyalok által megáldott szenteltvízben kifőzött csirke lábszár csont keresőkkel lehet megtalálni.
Védekezni úgy lehet ellene,hogy Észak-Déli irányban kókuszreszeléket szórsz szét a szobád mind a négy sarkában,és háromszor elkántálod egymás után hogy "engem nem basztak át".
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9406 Dátum: 16 jan 05, 21:26:18 »

Mondjuk egész logikus, ha kivesszük belőle a kókuszreszeléket.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9407 Dátum: 16 jan 05, 21:32:49 »

Mi ez a sok baromság, Capi? Nevet

Azt valamiképp még el is tudnám képzelni, hogy egy repedt csőből folyik a víz valahol folyamatosan, aztán elkezd folyni, talál magának medret, folyik tovább szépen, ahogy az a dolga is a jó kis víznek, el is tud folyni valamerre, vagy mittomén. De mégis miért lenne az bármilyen betegségnek a kiváltó oka, ha a víz folyik. Bassza meg, akkor a halaknak meg rákoknak meg ilyesmi dolgoknak iszonyú szar lehet a vízben élni, fú. Nem is értem, miért akarok én majd a jövőben annyira víz mellett élni, lehet, bele fogok halni. :O
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #9408 Dátum: 16 jan 05, 21:41:18 »

Na jó, Bálint, magyarázd már el nekem, hogy mi a franc értelme van annak, hogy megállás nélkül írogatod ezt a sok idióta hozzászólást. Egyszerűen szörnyű olvasni, hogy próbálsz gman féle baromságokat benyögni, de ő legalább néha-néha olyat ír, amin nevetni is lehet. De belőled csak a hülyeség dől, de az iszonyatosan!

Olyan fura, hogyha alkalmad nyílik rá, rögtön letámadsz bárkit, akin épp bármilyen "fogás" van, de azt nem veszed észre, hogy te magad megállás nélkül másokat próbálsz utánozni. Nem azért, de te jöttél egyszer azzal, hogy Niki milyen baromságokat ír, emiatt oltogattad őt. Nagyon meglepő, de mikor bezzeg alkalmad adódik beszólni valakinek, gondolok itt a bakelites megszólalásodra például, akkor rögtön "rávetetted" magad a témára, mondván az "Nem bakelit!", és kioktatod a népet... Tény, lehet, hogy nem az, de így terjedt el a köztudatban, úgyhogy lehet nem okoskodni kellett volna. Bár... a hülye is látja, hogy itt a hangsúly azon volt, hogy beszólhattál egy "újoncnak", és ezzel feloldhattad az "Először szólunk be egy újoncnak!" achievementet! Grat, lvl up, Noscope Master! Habár, említhetném akár a pizzás, vagy éppen a Black Sabbathos megszólalásaidat is, amik szintén arra mentek ki, hogy kiokosítsd a másikat, hogy ő miért hülye, vagy éppen gyökér.

Már ne haragudj, de így akarsz tagja lenni egy közösségnek? Ahelyett, hogy eszeveszett módon próbálsz másokat utánozva, szinte már lemásolva, beilleszkedni ide(amit egyáltalán nem értek, hogy mégis miért), nemhogy inkább adnád önmagadat, és írnál valami értelmeset is néhanapján. Ne úgy próbáld meg elfogadtatni másokkal magadat, hogy másnak adod ki magad, vagy épp másokat próbálsz utánozni, hanem próbálj valami olyat nyújtani a fórumon, amitől egyedi leszel.

Komolyan basszus, ezzel csak lejáratod magad. Ettől nem leszel senki szemében nagyobb. A poénkodásnak is megvan a helye, de ezek a megszólalásaid már rég túltettek ezen. Ez csupán eszeveszett hülyeség, ami teljességgel felesleges, és sok mindennek nevezhető csak poénosnak nem. Attól még, hogy ezzel a sok gyökérséggel rohamosan nő az avatárod felett található szép kis számocska, és ezáltal egyre közelebb kerülsz az "istenek elérhetetlennek hitt szentélyéhez", attól még emberileg nem leszel több. Komolyan felfoghatnád, ugyanis szánalmas...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 21:42:58 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9409 Dátum: 16 jan 05, 21:47:56 »

Úgy meghatódtam az első bekezdéstől, hogy el se olvastam a többit. Alám nem lehet süllyedni, tényleg kár utánzani. Tökélyre vittem a tökéletlenséget.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 21:48:59 írta gman » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9410 Dátum: 16 jan 05, 22:22:21 »

Szerintem van lejjebb gmannál, de a közjólét érdekében nem nevezzük meg tudjuk kit! :'D
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9411 Dátum: 16 jan 05, 22:33:40 »

Próbál rám (a példaképére) hasonlítani, csak még nem csinálja tökéletesen, ezért ellenszenvesnek tűnhet néha az erőlködése, de majd idővel fejlődik ő is  ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9412 Dátum: 16 jan 05, 23:00:15 »

Most voltaképpen az a baj, hogy írt egy poént? Én mosolyogtam is rajta. Nem jutott eszembe, hogy ez gmanes lett volna. Ő máshogy ír baromságot. Gman csak úgy, hogy teljesen odanemillő dolgot leír. De itt capac még a gondolatmenetén belül utalt rá, hogy nem gondolja komolyan. Ilyet gman nem csinál. Nem lehet ezt másolásnak hívni. Vagy aki ír vmit ami nem komoly az már gman? Tény, hogy sok furcsasággal találkozom és magas az ingerküszöböm, de szerintem semmi gáz nem volt az írásában.

Az látszik, hogy capac még abban a stádiumban van, amikor a fórum csiszolni fog a személyiségén. Ezen kb. mind átestünk. Nevet
De nem vészes. Saphi anno úgy oktatott ki minket, hogy egy kanál vízbe tudtuk volna belefojtani. Nevet Azóta egyszer kijavítottam egy tárgyi tévedésben (Nietzsche életéről volt szó. Nevet ) és végtelen boldogságban fürdőzik az elmém és komoly identitásválságot okozott, hogy ezek után mit érhetnék még el az életben.

Na mindenesetre, Capaccal nincs sztem semmi gáz.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 23:01:14 írta Gdat88 » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9413 Dátum: 16 jan 05, 23:01:32 »

Norbi ezt most megkaptam.

Viszont.
Én nem akarok hasonlítani senkire.Mindig csak magamat adom,sosem kamuzom,mindig kimondom a véleményem ez a szabályrendszerem része.Inkább tartson valaki taplónak,de  sosem mondom a szarra hogy jó .
Ha mondjuk ismernél olyan 17 éve mint azok akikkel együtt nőttem fel,akkor tudnád hogy senkit nem akarok lemásolni.Ilyen vagyok a itt is,meg a való életben is.
Ezekben az összeesküvés elméletekben,ezoterikus faszságokban nőttem fel és minden egyes alkalommal amikor ilyeneket olvasom,könnyezek a nevetéstől.Néha amikor az időnk engedi,összeülünk 2-3 barátommal és ilyen baromságokat olvasunk és jókat szórakozunk rajta,mert ha félreteszed a racionális gondolkodást,iszonyat poén mindegyik.Rák a vörös hústól?Kemtrél?Nanobotok?ne  már hogy ez szerinted nem poén.
Aki bírja az ilyeneket az értékelheti azt amit írok,aki nem az nem.

Az meg hogy kibe kötök bele...rajtam is lehet simán bármily erőlködés nélkül fogást találni,és nem sértődnék meg rajta.
Nem hiszem hogy minden egyes ember akibe itt belekötött bárki is, később eret vágott magán.
A vinyles dolog meg...ez szintén furcsa,sőt paraszt hozzállásnak tűnik,de szerintem az alap dolog lenne egy olyan embernél aki hanglemezeket gyűjt,hogy ismeri annak a nevét,amit szeret.
Nikitől meg bocsánatot kértem már.

Coelhora meg végképp nem akarnék hasonlítani ikszdé
viszont túl tldr lett a hsz így valszeg senki sem fogja elolvasni,csak az első sorát.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 23:08:11 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9414 Dátum: 16 jan 05, 23:11:45 »


Hát, ez nem semmi.
Az ember mindig is okokat keresett a halálára, ha egyszer már úgy se értette, miért kell meghalnia. Így lett az ókorban Isten öldöklő angyala a kolera, a középkorban az ördög által küldött fekete halál a pestis, a modern korban meg a népirtást végző gyíkemberek által a testünkbe ültetett betegség a rák. Ha egyszer megtalálják majd ennek is a gyógymódját, majd jön a halál következő küldötte, aki felemelkedik a legrettegettebb és ezoterikusabb betegségek trónjára.

De azért kicsit sértő, hogy biológusok, gyógyszerészek és orvosok mennyit szenvednek, hogy válaszokat és gyógyszereket találjanak, erre pár szemfényvesztő a hasára üt, és hülyeségekkel traktálja a népet. Én is találkoztam már olyan huszonévessel, akinek végül azért kellett kivenni a méhét, mert fél évig megadózisú C-vitaminon élt, hiszen az meggyógyítja. Egyáltalán nem hasznosítják a tudomány vívmányait, mert azt úgyis csak a gyíkemberek hazudják. Sosem láttam még, hogy ezeken a vízeres helyeken megemlítenék okként a valódi okokat is, mint a radon-sugárzás, az UV-sugárzás, a neutrínó-sugárzás, a krónikus gyulladás, a vírusfertőzések.

Bár szerintem nem is értenék például a neutrínók rákkeltő szerepét, amihez ismerni kéne a kémiát, biológiát, kvantummechanikát. Nekik az az ezoterikus, ami tudományosan hangzik, de fel tudják fogni. Ami tudományosan hangzik, és nem tudják felfogni, az már hazugság. Nem értenék meg, hogy a neutrínó-részecskék például fénysebességgel bombázzák a földet, a testünkön másodpercenként tíz a huszonhatodikon nagyságrendben haladnak át, és átszelik az egész föld átmérőjét, mert olyan aprók, hogy szinte sosem ütköznek atommagokkal, amik az atomnak csak a tízezredrészét teszi ki, hanem átsuhannak a foghíjas elektronfelhőn. Csakhogy a neutrínók leptonok, azaz hiába semlegesek töltésüket tekintve, részt vesznek az elektrongyenge kölcsönhatásban, ami hat az összes kvarkra és leptonra. És mi lepton még? Az elektron. Mik száguldoznak az atommag körül, ahol átsuhan a neutrínó is? Az atommag elektronjai.

 És amikor a neutrínó elsuhan egy atommag mellett, és akaratlanul is magával viszi energiáját, megváltoztatja a gyenge kölcsönhatás közvetítő részecskéjének, a W-, és Z-bozonnak a hullámeloszlását, ami impulzusával közvetetten kihat az elektronfelhő elektronjaira, és ha elég nagy volt a neutrínó energiája és lendülete, az akár virtuális részecske kipattanása révén, és foton leadásával az atom külső elektronpályájáról alacsonyabb energiájú elektronpályája taszíthatja az elektront, vagy - ami rosszabb - le is tépheti.

És mik képződnek így? Szabadgyökök, amik peroxidálják a lipideket, károsítják a membránt, megváltoztatják a sejt ionegyensúlyát, és keresztkötik a DNS-láncait, ezzel mutációkat idéznek elő, ami miatt az adott sejt osztódási előnyre tesz szert, és képes kiiktatni az osztódását láncon tartó fékező erőket, és így elburjánzik a szervezetben.
A világegyetemből milliárdszámra bombáz minket másodpercenként a sok neutrínó, és emiatt öregszünk, leszünk rákosak, halunk meg, mert kiszűrhetetlenek a légkörből, szemben például az UV-B-sugárzással, amit az ózon megfog.
Bár múltkor már előállítottak olyan rádiót, ami pont olyan alacsony frekvenciájú, hosszúhullámú elektromágneses sugárzást, ún. antitront bocsát ki, hogy az eltéríti a neutrínók egy részét, és leredukálja...

...na, mindenki gondolkodjon el, hogy hol esett le neki, hogy a fenti hozzászólás egésze egy légbőlkapott f*szság, és értékelje újra az életét.

Idézet
Azóta egyszer kijavítottam egy tárgyi tévedésben (Nietzsche életéről volt szó. Nevet )

Hát ez esetben örülök, hogy ekkora boldogságot okozott neked, de többé nem fog előfordulni.  Nyelvesít

Idézet
Rák a vörös hústól?

Ez mondjuk nem poén, hanem igaz, csak nem olyan hisztis szinten, ahogy az emberek beszélnek róla, mert sértetten nem akarják elfogadni, hogy a kedvenc kajájuk ki akarja őket csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 23:18:50 írta Saphira » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9415 Dátum: 16 jan 05, 23:37:07 »

Nem kell ám tőlem bocsánatot kérni,  Capi,  szerinted miért töröltem annyi sok hozzászólásomat,  kb 2 hónapnyi hülyeséget. Nevet. Pontosan abban a témában,  amit szeretsz cikizni,  és kurva viccesen is csinálod tényleg. Mosolyog  Én majd be haltam a röhögéstől,  mikor multkor jöttél azzal a Szent Mihályos kommenttel,  higy az angyalok ott repkednek a jó nép között a kis Etás porszivojukkal,  mint régen a házaló ügynökök a kommunizmus idejében,  aztán kiszivják a gondot a kis gondzsákjukba,  és mindenki boldogan,  gondtalanul élhet immáron. ikszdé
Amugy ha lesz megint forumtali,  és tudok menni talán én is,  akkor ilyesmiken én kurva jokat tudok mulatni. Nevet Régebben barátnőmmel is csináltunk olyat,  hogy néztünk ilyen vallásos képeket irodalim vagy töri könyvekben,  és mindenféle hülyeséget monftunk roluk el és jol kinevettük őket. :Nevet

Azazel pedig hát.. Nagyon bátor lettél,  vagyis voltál mindig is,  de király szerintem,  hogy igy kiállsz azokért a dolgokért,  amikben ennyire hiszel. Mosolyog Bocsii,  Norbizell akkor,  ha lebuktatták már az igazi neved itt. :DD


Saphiii,  ne csináld már ezt,  én meg baszki végig olvasom vagy háromszor, rákeresek ilyenolyan tudományos,  számomra sosem hallott vagy látott szavakra,  el is hiszem,  hogy igaz minden szavad,  aztán meg mondod, higy kamu? Nevet Pedig logikus szövegnek tünt,  leszámitva tényleg azt az apró tényt,  hogy laikusként egy mindatot nem birtam értelmezni,  olyan buta vagyok az ilyesmihez. Szomorú
De jaj, ha már tudományosság,  Saphi,  szerinted a xilit miért jobb a sima,  200 ft/kg-s cukornál? Nevet Nagyon sokan arra esküsznek,  vagy a nádcukorra. Vagy ő.. Bocdi,  ha nem kellett volna megkérdeznem. Pirul Csak sok hülye online leirással ki van már a faxom is.

Meg véletlenül valaki tudja,  hogy kell álmosnak lenni? Én már elfelejtettem. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 05, 23:56:45 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9416 Dátum: 16 jan 05, 23:59:37 »

De nem vészes. Saphi anno úgy oktatott ki minket, hogy egy kanál vízbe tudtuk volna belefojtani. Nevet Azóta egyszer kijavítottam egy tárgyi tévedésben (Nietzsche életéről volt szó. Nevet ) és végtelen boldogságban fürdőzik az elmém és komoly identitásválságot okozott, hogy ezek után mit érhetnék még el az életben.

Lol ezen nagyon jót nevettem.
Én még a fórumregisztrációm elején a fórumon Gdatot tiszteltem a legjobban és őrá akartam a legjobban hasoníltani. Nevet Annyira jó fényben tudta (tudja) feltüntetni a véleményét, hogy mondom nekem is ilyen magabiztosságot és Gautama Jézus semlegességet kell sugároznom vagy különben nem élhetem tovább az életemet.

Saphi ez nagyon gonosz volt. : (((( Bíztam benned és elakartam hinni amit írsz, hogy tanuljak valamit a mesternőtől, aztán tessék. Pedig tudtam, hogy hülyeség.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9417 Dátum: 16 jan 06, 05:23:04 »

De aztán okos kisfiú voltál és rájöttél,  hogy a legszebb akkor leszel,  ha te te leszel,  és nem kanyarintod le valaki más bőrét,  hogy sajátodra varrva viselhesd? Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9418 Dátum: 16 jan 06, 05:41:27 »

Amúgy nem értem miért lenne szégyen személyiségjegyeket átvenni, az igazság az, hogyha nem másolnánk születésünktől fogva, akkor olyanok lennénk, mint Maugli. Az egyéniség valahogy úgy lesz, hogy amit eddig látott az ember, ahhoz hozzácsapódik valami saját. Persze van, hogy az ember nem önmaga, mert nem meri kifejezni a saját gondolatait, de ettől függetlenül nagyon sokat másolunk, visszük tovább az ősük kultúráját. Senki sem találta ki maga, hogy WC papírt használunk WC után, mégis eléggé azonosulni tudunk ezzel a tanult szokással.
Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9419 Dátum: 16 jan 06, 09:24:28 »

Hát ez igaz,  csak az azért kicsit sok néha nekem,  hogy itt lassan már egy-két lány majd kukit akar növeszteni,  hogy ugyan had hasonlitson már rád kicsit. ikszdé
Plusz én mindig ugy gondoltam,  hogy van a személyiségemnek pár alappillére,  ami engem magam nagyjából jellemez,  és minden egyéb személyiségjegy,  tulajdonság csak erre ráépülve,  azzal hasonulva valamiképp válhat a részévé.Mert ha megnézek egy 3 éves kori videot a kicsi énről xD hát én ugyanazzal a nyafogós hangstilussal kérdezem meg benne,  hogy a tesóim mikor jönnek már haza,  mint ahogy tenném igy 20 év mulva is. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 09:34:07 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 626 627 [628] 629 630 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!