24 máj 21, 00:45:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933248 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9375 Dátum: 16 jan 03, 23:52:57 »

Ugyan ezt akartam írni, Noémi. Én se látom értelmét annak, ha valaki törölni akarja hsz-it, profiljukat. Ott van Saphira aki egy pontot tett jóóóó pár hsze helyére, így megoldotta rég múlt gyötrelmeit. Nevet
Ha elakarsz valami hagyni, meg akarsz válni valamitől, de mégis azt mondja, hogy lehetséges, hogy visszatér, annak nincs értelme. Niki, erről már beszéltünk, ne csináld már. Nem jössz fel max. kijelentkezel, és ha olvasni akarod, vendégként olvasod, vagy még annyit sem. Nem jössz fel, ahogy az elmúlt években sem tetted. Úgy is vissza mászol ide pár év múlva, mert kíváncsi vagy és sok embert megismertél itt, mégha nem is személyesen, és persze ott van a facebook ahol tudsz beszélni emberekkel és tartani a kapcsoaltot velük, de itt a fórumon teljesen más minden.

Na meg mi az hogy ez bátorság kérdése "mint Heni"?  Hogy jön ide a bátorság? -.-
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 23:54:11 írta Minagi » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9376 Dátum: 16 jan 04, 00:13:55 »

Megnéztem mostanság pár magyar filmet, és rájöttem, hogy egy dolog hiányzik a kommunizmusból. A jó színészek és rendezők. Szomorú Hihetetlen, hogy Sinkovits és Őze szintű színészeink voltak, manapság meg Csányi a "nagy filmszínész"... ikszdé Röhejes...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9377 Dátum: 16 jan 04, 00:20:36 »

Szomorú Hihetetlen, hogy Sinkovits és Őze szintű színészeink voltak

A múlt idők nagy királyai a csillagok szemével néznek le ránk örökké, és örülnek, hogy emlékezünk rájuk magyar filmiparnak ezekben zord időiben is. Szomorú Szomorú

https://www.youtube.com/watch?v=OA1zOPa2L1g

Minden idők legjobb jelenete!
Sinkovitsnak jobb hangja volt, mint Cumberbatchnek.

----

Minagi, szerencsére nekem besegített pár duma topic törlése is. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 00:26:14 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9378 Dátum: 16 jan 04, 00:29:46 »

Ez így van, a legkarakteresebb hang amit valaha hallottam. Verseket is imádom, amiket elszavalt.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9379 Dátum: 16 jan 04, 00:48:54 »

Minagi, szerencsére nekem besegített pár duma topic törlése is. ikszdé
Igaz, mázlid volt. Nevet

Jaaaaj ez a hang, hogy én mennyire szerettem.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9380 Dátum: 16 jan 04, 00:59:40 »

Mindegy,  Mini már meggyőzött arról,  hogy hülyeség lenne,  és az lenne tényleg,  csak ja,  pár hsz-em nem colt kielégítő,  azojat törölni nem tudtam,  csak nagyon okisan kipontoztam őket,  tényleg olyan, mintha hónapokig csak gondolkodni jártam volna fel. ikszdé Tiszta viccesen néz ki igy pár oldal szerintem. xD

De bannolodni azért nem szeretnék,  szoval egy kedves modi ueat esetleg meg lehetne kérni arra,  hogy azokat a hszeimet viszont egy az egybe kitörölje? Mosolyog  Köszönööm. Nevet

És bátorság olyan szempontból nekem,  higy ő megtette,  többször is,  én meg nem,  bár én nem us azérz tenném,  amiért ő. Vagyis pontosan azt nem tudom,  Heni miért tette,  de én tényleg csak azért,  higy bármi van,  tisuta lappal indulhassak. De haladékot is azért akartam volna kérni,  hogy pár korábbi kommentemet még lementhessema gépre. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 01:00:53 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9381 Dátum: 16 jan 04, 02:25:39 »

Tudod, niki, a vegetatív idegrendszernek két fajtája van. Az egyik a szimpatikus idegrendszer, a másik a paraszimpatikus idegrendszer. A férfiak életének nagy részében a paraszimpatikus idegrendszer az aktív, ami azt jelenti, hogy........

A nőknél ez hogy működik amúgy? Nevet
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9382 Dátum: 16 jan 04, 02:41:40 »

Hát én nem tudom,  de tuti királyabbul,  mint a csoffadt hereszindrómás vagy milyenes pasiknál. XDDD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9383 Dátum: 16 jan 04, 07:33:25 »

Na, tegyük akkor tisztába ezt a dolgot: NEM töröljük senki felhasználóját kérésre, mivel ezen a fórumon NINCS ilyen szolgáltatás. Moderátor nem is tehet ilyet, alapból nincs rá jogosultsága. Csak admin teheti meg, ő meg nem fogja, mert nem és kész. Masashi egy kivétel volt kisírta a dolgot Cartnál aki máig bánja, hogy megtette, de az biztos, hogy ilyen többet nem lesz. Aki nem akar többet fórumozni, egy valamit tehet: nem jön fel többet. Ilyen egyszerű.
Ámen
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9384 Dátum: 16 jan 04, 09:27:43 »

Ilyen szép téli napfordulós máglyával ünnepelték a karácsonyt brüsszeli módra:
Pont most olvasom az Ember a fellegvárban című könyvet.Abban Hitlerék nyerték a világháborút,és a teljes közel-keletet,meg afrikát bedarálták kutyakajának.Náluk biztosan nem ilyen elbaszott a világ.


..............................................................

Milyen hülye kaja név már a spenót?Tök szar amikor végig kell mondanom hogy "spenótot"
Szerintem le kéne vágni a végéről a"t" ragot,és sokkal egyszerűbb lenne az életünk.Itt egy példa: ebédre levest kérek,meg spenót.
Következő népszavazásban remélem ez is benne lesz.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 14:52:38 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9385 Dátum: 16 jan 04, 09:37:44 »

Ilyen szép téli napfordulós máglyával ünnepelték a karácsonyt brüsszeli módra:
https://www.facebook.com/chaldoashour/videos/1006488122741954/
Csak azért csinálják ezt, hogy a fehéreket az ázsiaiak ellen uszítsák, mert irigyek, hogy az ázsiaiakat senki sem utálja. A hülye fehér meg bekapja a horgot és a négerekkel, meg az arabokkal együtt a felsőbbrendű ázsiaiakat is piszkálni fogja, mert nincs elég esze, hogy lássa a különbséget.
Tegnap 10 oldalban kiismertem az ázsiai látásmódot és annyira megtetszett, hogy ezentúl mindent ennek a szellemében fogok kommentálni.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9386 Dátum: 16 jan 04, 10:56:39 »

Hát végül is rendben van ez,  Aes,  csakhogy személyiségi jogok meg minden. Szerintem azok korlátozva lennének akkor,  ha valaki soksok hsz-szel együtt itt lévő profilját kérésre sem törli senki,  pl egy modi,  mindegy hogy ki. De ok,  megtehetitek végül is,  mert a ti oldalatok,  de akkor gondolom nem baj,  hogyha én szerkesztem néha a hsz-eim. Nevet Majd mindig szólok előre,  melyik vált szabálytalanná,  hogy aztán törlésre kerülhessen. Nekem megfelel igy is. Nevet

Jujj,  de jó rendőr lett volna belőlem,  ha nem lenne baj,  hogy alacsony vagyok. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 10:58:23 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9387 Dátum: 16 jan 04, 14:41:58 »

Ha szabálytalanra szerkeszted a hszeidet, és azok törölve lesznek akkor ban is jár mellé. Amugy meg tényleg csicskáidnak tartod a modikat, hogy majd utánad takarítanak. Nem vágom ezt hogy képzeled.

A személyiség jogok meg hogy jönnek ide?

Bocsi de nekünk is van életünk nem érünk rá ezzel szarakodni.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9388 Dátum: 16 jan 04, 15:08:57 »

Gondolom ugy,  hogy megosztoknitt dolgokat magamrol,  és bármikor érezjetem ugy,  hogy aztán már nem akarom,  hogy byilvánis legyen az adott dolog. Nem néz csicskának senki titeket,  mivel megkértelek,  nem parancsoltam,  hogy tedd ezt meg amazt. Aztán bocsi,  ha munkát is okozok,  ha egy modinak sok a modiskidás,  miért modi egyetlen szent másodpercig is? O.o
Amugy ha sok a munkátok,  megcsinálom magamnak is nagyon szivesen,  csak az a bökkenő,  hogy itt olyat nem lehet. Szomorú Elhiheted bekem,  higy utálom,  amikor rá kell tarhálni a saját dolgomat valaki másra.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9389 Dátum: 16 jan 04, 16:51:13 »

Mini: tudom, hogy jó testem van, de nektek jobban állna azért a LeiLa jelmez Nevet

odajött ma egy cigány, hogy mennyi az idő, mutattam neki a közeli templomon lévő hatalmas órát
de ő azt nem látja, mert alacsony
jófej voltam, és leolvastam neki Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!