24 máj 17, 15:11:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 623 624 [625] 626 627 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930537 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9360 Dátum: 16 jan 03, 20:41:57 »

Ja,  Syzy,  most hogy irtad,  ez a legidegesitőbb abban a lányban,  és nem tom,  mi ez a vérvisszaszállös dolog,  de kb velem is az történt,  míg néznem kellett. ikszdé

Mit tettél,  Capiii? :O
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9361 Dátum: 16 jan 03, 20:44:45 »

mi ez a vérvisszaszállös dolog,  de kb velem is az történt,  míg néznem kellett. ikszdé

Lel csak nem thaiföldi és/vagy maláj szérmazású vagy? Bár akkor ezt sem fogod érteni. : (((
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9362 Dátum: 16 jan 03, 20:49:19 »

és nem tom,  mi ez a vérvisszaszállös dolog
Várj, mi az hogy nem tudod?o.o
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9363 Dátum: 16 jan 03, 21:03:01 »

A bácsi kukijába folyik a vér, ha szép nénit lát. Ha a szép néni elszúr valamit, a bácsinak visszafolyik a vér az agyába.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9364 Dátum: 16 jan 03, 21:07:31 »

Nem így van, gman, legalább rendesen magyarázd már meg.

Tudod, niki, a vegetatív idegrendszernek két fajtája van. Az egyik a szimpatikus idegrendszer, a másik a paraszimpatikus idegrendszer. A férfiak életének nagy részében a paraszimpatikus idegrendszer az aktív, ami azt jelenti, hogy lent vannak mindig alfában, mint a drogosok, mert az energiájuk jelentős része arra megy el, hogy emésszenek, és energiát gyűjtsenek egy esetleges harchoz. Ilyenkor a vérük 90%-a a belükben van. Na, amikor eljön az esetleges harc, akkor a mellékvesevelőjükből kiáramlik egy csomó adrenalin, meg aktiválódik a szimpatikus idegrendszer, ami elvonja a beleikből a vért, és telelövi vérrel az agyat, meg az izmokat, hogy minél gyorsabban tudjanak cselekedni, és minél erősebbek legyenek.
Ezt cannon-féle vészreakciónak hívják, vagy "flight or fight" reakciónak, de magyarul néha a csoffadt here paradoxiát is használják rá, bár leginkább állatorvosi körökben, mert a szarvasok ilyen állapotban visszahúzzák a heréjüket a hasüregbe, hogy nehogy átszúrja az ellenség.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 21:08:17 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9365 Dátum: 16 jan 03, 21:13:00 »

Köszönöm Saphi, én is erre gondoltam, de te mindig is jobban el tudtad magyarázni a "biológiát."
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9366 Dátum: 16 jan 03, 21:13:32 »

Ellophatom a szövegedet, hogy majd felvilágosítás címén felolvassam a fiamnak?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9367 Dátum: 16 jan 03, 21:50:35 »

Majd elolvasom, Saphi,  ezt se nagyon vágtam eddig,  de most kész idegbaj vagyok,  mert a macskám hasán van egy féltenyérnyi folt,  nincs szőre,  tegnap meg még volt neki,  és nem tudom mi a faszomtol lehet most ez vele. Bár lehet a hülye domestos a ludas,  mert azzal van felmosva,  aztán a cica meg mászkál a kövön és lenyalhatta a mancsárol,  bár pont tegnap borult ki egy kurva patkánymérges zacsko is ebben a rohadt házban,  és ha meg az,  akkor nem tooomm... Állatorvos már csak holnap láthatja,  szoval adfig én meg ötmillioszor is felrobbanok az idegtől.
De a közérzete pl jó,  mint mindig,  a nózija is nedves,  a pupillái is okésak,  csak az a folt van ott neki. Nyalogatja is magát rendesen de azon gondolkodom,  fürdessem-e meg,  még ha egy életre meg is gyűlöl miatta. Szomorú
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9368 Dátum: 16 jan 03, 22:17:59 »

Én a patkányméreg miatt nem aggódnék, ha csak nem pont kajával összekeveredve borult ki. A macska általában nem hülye, hogy megegye csak úgy magában. Am ha szobacicáról van szó azokat időről időre illik alaposan megfürdetni.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 22:18:30 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9369 Dátum: 16 jan 03, 22:49:03 »

Ilyen szép téli napfordulós máglyával ünnepelték a karácsonyt brüsszeli módra:
https://www.facebook.com/chaldoashour/videos/1006488122741954/

Igazuk is van, nagyon visszataszító és uszító ilyen rasszista bálványokat kihelyezni egy européer toleráns város közterére.

-------------------
Idézet
silymarin (Hepabene, Silegon, Legalon drazsé) → a máriatövis extractuma, többféle flavonoidot tartalmaz → antioxidáns és szabadgyök-fogó hatású, emellett gátolja a lipidek peroxidációját, és fokozza a proteinek szintézisét → indikációját az akut májsejtnekrózis jelenti, bizonyítottan csökkenti az alkohol, a szén-tetraklorid, az Amanita gombafajok és a vírus hepaptitisek májkárosító hatását

Remélem lew ivott elég máriatövis teát szilveszter után, és nem vitte el a fulmináns hepatitis, mert akkor sose fogja befejezni a képregényt. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 22:59:21 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9370 Dátum: 16 jan 03, 23:00:34 »

Azt eddig is éreztem, hogy olyan a tudatállapotom, mintha folyamatosan alfában lennék, de nem tudtam, hogy ez az oka. Saphira tiszta okos.
Ez a videó velem is szembe jött. Nem értem miért nem cselekszik időben a fehér ember. Ez szerintem egy olyan krízispont, ha hagyjuk, akkor tényleg el fog pusztulni a kultúránk teljes egészében.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9371 Dátum: 16 jan 03, 23:02:42 »

Niki, mi történt a régebbi hozzászólásaiddal?
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9372 Dátum: 16 jan 03, 23:31:05 »

De cukii,  hát csak töröltem párat, ert nem tetszettek nekem. Nevet Meg ha már témánál vagyok,  ezt a profilt is fogom kérni ma vagy holnap,  hogy töröljék lehet,  jó ideje vacillálok már ezen a dolgon,  csak én nem vagyok olyan bátor,  mint Heni pl. Nevet
Amugy nincs semmo gond,  csak én szeretném lezárni lassan ezt az nkw-s érámat, de nem örökre,  uj névvel talán fogok még regelni,  majd meglátom. Mosolyog  Irtam az Anime Fanfiction Stylet,  tudod,  én majd oda szeretnék visszaköltözni,  amint összekaptam magam és lesz időm végre irni is tényleg. Mosolyog
Meg a Starityre is,  ott makd ujságcikkeket szeretnék lehet irni,  mert ott meg bárki publikálhat pl,  akinek a cikkeit a moderátorok átengedik. Mosolyog  Csak fhuu,  ja,  jelenleg kisebb gondom is nagyobb ennél,  és amugy se olyan tul fontos,  csak hát hiányzik az irás nekem már kurvára. Nevet

Jaajj most hogy megnyugodtam a cica nem ehetett mérget,  csak a domedtost nyalta fel a padlórol képletesen szolva,  hát van időm a tamagochi cicámat meg a farmocskámat gondozni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 23:35:01 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9373 Dátum: 16 jan 03, 23:42:26 »

Sose fogom megérteni miért jó az embereknek, ha töröltetik a profiljukat. Nem elég csak többet nem írni a fórumra? Miért jó később újraregisztrálni? Az, hogy egy idő után nem ért egyet az ember a saját hsz-eivel mindig benne van a pakliban, elvégre változunk, fejlődik a személyiségünk.

Am ez a karácsonyfás dolog... nemtudom, hova sűlyedhet tovább a világ, na jó azért vannak elképzeléseim, de nem akarok rájuk gondolni, már ez a mostani cirkusz is kész agyrém. Na de majd holnapután beszámolok, vagy nem, hogy mit láttam Brüsszel utcáin. Nemakarok utazni. Szomorú Átakarom tenni a holnapi mikrobi vizsgám január végére és elmenni kijavítani a toxikológia jegyemet. :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9374 Dátum: 16 jan 03, 23:49:08 »

Hát ki igy,  ki ugy. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 623 624 [625] 626 627 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!