24 máj 17, 14:51:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930533 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9315 Dátum: 16 jan 03, 12:41:39 »


Valahol a harmadik könyv után meghalt a lelkesedés és az ihlet mert 11 évbe került kiadni 2 objektíve is gyengébb könyvet, na hátha karácsonyra meglesz!


Vagy csak öregszik  Gondolkozik Sajnálom azért, hogy idén se lesz új könyv, de az igazat megvallva valahogy annyira már nem is érdekel az egész sztori, olyan régóta húzzák. A Losttal is pont így jártam annak idején, azóta sem néztem végig Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9316 Dátum: 16 jan 03, 13:34:30 »

Amúgy az nkw megújítása mit jelent azon kívül, hogy a régi tartalmakat már nem találom meg rajta?
Ez valami olyasmi, mint a kínai kulturális forradalom?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9317 Dátum: 16 jan 03, 13:43:22 »

Új lett a fejléc, az nem elég? Miért kell folyton elégedetlenkedni...  Gondolkozik  Neeem
Naplózva

Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #9318 Dátum: 16 jan 03, 15:03:27 »

Pontosan mi az, amit nem találsz?

Egyszerűen nem értem hogy képesek emberek olyanokat írni akár játékban hogy "Remélem az összes lyukadban megerőszakolnak" és társait. Mi az hogy reméli és miért kell így szitkozódni, átkozódni? Ezt a fajta kommunikációt az interneten/online világban máig nem vagyok képes felfogni.

Jaj Mini, ha tudnád én miket kaptam. A 2 kezemen nem tudnám megszámolni, hány 12 éves akart agyonverni Nevet
Ezeket mindig is imádtam. ^^ Kedvenc ilyen sztorim, az volt, mikor kinyírtam valakit, és jött a PM, hogy "kis köcsög vagyok, nagy szerencsém van, hogy nincs merszem kimenni a pöttyös utcára, mert szétbaszná a fejemet.". Nos, akkor pont az Üllői út 134-ben laktam, ami másfél percre van a Pöttyös utcától. :'D

Haver velünk lakott, és meglátta ezt, majd szól, hogy "Norbi, engedj oda, majd én beszélek vele.".

"Csű, én is pont a Pöttyösnél lakom, gyere akkor és találkozzunk. Mosolyog"
"Neeem, jó kedvemben vagyok, úgyhogy inkább örülj, hogy most nem baszom szét a fejedet."
"De én szeretném, hogy szétbaszd a fejemet. Na, kijössz?"
"Mondom, hogy nem. Inkább kérj bocsánatot, és örülj, hogy ennyivel megúsztad."
"Akkor kijössz?"
"Most mondtam, hogy nem akarlak megverni. Hát nem fogod fel?"
"Akkor kijössz?"
"Tényleg ennyire hülye vagy? Jót akarok neked, erre itt ugatsz."
"Akkor kijössz?"

Erre letiltotta a PM-et. X'DDD

Imádtam amúgy még MMO-s pályafutásom alatt ezeket az agyoniskolázott embereket. DD-n napi szinten szét akarták verni a számat, amiatt is hagytam ott, mert belefáradtam, hogy a játékosok 80-90%-a ilyen gyerekes, eszetlen gyökér. Bár, a favoritom örökre az marad, hogyha jobb voltam valakinél, akkor az csak azért lehetett, mert "reggeltől-estig csak játszom, és anyámat is eladtam játékbeli pénzért."... X'D

Mini kérdésére kanyarodva, miért ne tennék ezt? A neten ők egy anonim, általában elég fiatal korú személyek. Egy nickname mögé bújva bármit kiírhatnak, a szavaiknak nincs súlya. Ráadásul a fiatalok körében ez menő dolognak számít, és ettől lesz valaki faszagyerek, hogy ezt ki merte mondani. Az most más kérdés, hogy a valóságban ezen személyek legalább 90%-a meg se merne mukkanni, de ugyebár az internet háta mögé bújva könnyen lehet ugatni, mert ott nem kap egy taslit, ha épp olyat mond, ami a másik félnek nem tetszik.

Ha már a szavak mellé valamilyen tettnek is kéne társulnia, mint az a fönti párbeszédből is olvasható, szinte mindegyikük rögtön hátrálni kezd, mivel egytől-egyig taknyosokból állnak ezek az elmebetegek, vagy épp gyökér, idióta idősebbekből. Bár, főképp az előbbiek alkotják ezt a "kemény" játékosréteget, ritkán látni 15-16 évnél idősebbet így megszólalni. Persze itt is vannak kivételek, és ez is valószínűleg játékfüggő is, én csak az MMO részről beszéltem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 15:05:16 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9319 Dátum: 16 jan 03, 15:08:01 »

És legalább jól elvert az a kiscsaj,  vagy csak a szája volt olyan nagy,  Gdat? Nevet

Meg mimii,  változott az oldal,  de miben? :O Nekem nem sok változásnak tűnik,  hogy más lett a fejléc.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9320 Dátum: 16 jan 03, 15:25:32 »

A főoldal változott, de oda alapból nem jár senki.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9321 Dátum: 16 jan 03, 15:29:37 »

Pl. a teljes one piece részleget.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9322 Dátum: 16 jan 03, 15:30:55 »


Haver velünk lakott, és meglátta ezt, majd szól, hogy "Norbi, engedj oda, majd én beszélek vele.".

"Csű, én is pont a Pöttyösnél lakom, gyere akkor és találkozzunk. Mosolyog"
"Neeem, jó kedvemben vagyok, úgyhogy inkább örülj, hogy most nem baszom szét a fejedet."
"De én szeretném, hogy szétbaszd a fejemet. Na, kijössz?"
"Mondom, hogy nem. Inkább kérj bocsánatot, és örülj, hogy ennyivel megúsztad."
"Akkor kijössz?"
"Most mondtam, hogy nem akarlak megverni. Hát nem fogod fel?"
"Akkor kijössz?"
"Tényleg ennyire hülye vagy? Jót akarok neked, erre itt ugatsz."
"Akkor kijössz?"

Erre letiltotta a PM-et. X'DDD


Szerintem szerencséd, hogy jófej volt a srác és ilyen könnyen megúsztátok Nevet

És legalább jól elvert az a kiscsaj,  vagy csak a szája volt olyan nagy,  Gdat? Nevet


Egy 45 kilós, ráadásul ninjutsus csaj biztosan elveri a 100 kilós thai bokszoló gdatot  Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9323 Dátum: 16 jan 03, 15:38:13 »

Attól függ, hogy milyen elemű ninjutsukat tol.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #9324 Dátum: 16 jan 03, 15:45:49 »

Pl. a teljes one piece részleget.
"Anime sorozataink" menüpont -> Aktuális projektek -> Ott kikeresed a One Piece-t -> Majd a kép mellett találsz egy ilyet, hogy "Letöltések:". Az melletti cellában lesz ez a 2 link: Ugrás a videók letöltéséhez | Ugrás a magyar feliratok letöltéséhez
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 15:47:41 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9325 Dátum: 16 jan 03, 16:40:58 »

Háh,  szoval megvert egy feleannyi kilos lánygyerek,  hát ez aztán a menö. ikszdé

A One piecet én nem néztem még soha,  de egyszer majd el kellene kezdenem,  már csak Luffy vagy ki miatt is. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9326 Dátum: 16 jan 03, 16:53:08 »

Idézet
és igaz,  hogy az ember mindenevő,  de elsősorban szerintem húsevő.

A mai ember már meg sem tudja emészteni a húst rendesen, hogy lenne már elsősorban húsevő? Próbáld ki, hagyd el a civilizáció gonosz vívmányát, a tüzet, és amellett (vagy azért), hogy toxoplasmosist és salmonellát kapsz, fosni-hányni fogsz tőle.

A táplálkozás adja az ember számára az energiát és az életerőt. Nem a civilizáció foka határozta meg a táplálkozást, hanem a táplálkozás határozta meg a civilizáció fokát. A régi legendákban nem is olyan hülyeség, hogy az istenek a tűz formájában adták az embereknek a tudást. Valószínűleg akkor kezdett el óriási mértékben fejlődni az emberi agy, amikor a homo australopithecust követő fajok felfedezték a tüzet, és elkezdték megsütni a kaját. Ez annyi felesleges energiát megspórolt az emésztőrendszertől, hogy az agy vígan nőhetett, amíg a csípőszélesség engedte.
A legközelebbi rokonaink (csimpánz, orangután, gorilla, bonobó) közül egy sem húsevő ragadozó, sőt a gorilla és az orangután totál növényevő.

A szénhidrát meg a civilizáció bölcsője. Ez volt az első tégla az emberiség nagy birodalmainak csarnokában. Szénhidrát nélkül nincs civilizáció, mert semmiből sem tudsz annyi energiát szerezni, hogy fenntarts egy túlnépesedett várost vagy országot. Minden nagy nép életének alapja a szénhidrát volt, de még a vadászó-gyűjtögető amazonasi indiánok is ezt tömik magukba, amikor mindenféle gyökeret esznek.

Persze ki tudja, lehet ősi földönkívüliek beoltottak pár bolhás majmot lentivírus vektorral, és transzdukció révén átadták a saját genomjukat, hogy az végül masashiban teljesedjen ki.

----

Idézet
Háh,  szoval megvert egy feleannyi kilos lánygyerek,  hát ez aztán a menö. ikszdé

Szerintem egyél több szénhidrátot, elkél.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 16:53:59 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9327 Dátum: 16 jan 03, 16:54:26 »

Nekem azt hozza ki, hogy nincs ilyen. A linkedre is most. De lehet, csak azért mert regelni kéne. De azt meg unok. Nevet
Amúgy gman, te valami nagyvárosban vagy Mucsaröcsögén jársz egyetemre? Sosem mondtad hol van.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9328 Dátum: 16 jan 03, 16:59:55 »

A gorilla eszik rovarokat és kisebb csúszómászókat is.

Gman nem Pécsen volt egyetemista? Lehet, még találkoztunk is annak idején  Lehánylak  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 17:01:00 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9329 Dátum: 16 jan 03, 17:00:24 »

Levelezőn vagyok, amúgy Pécs és már nagyon sokszor szóba került.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!