24 máj 17, 02:11:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930262 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9300 Dátum: 16 jan 02, 20:23:10 »

Meg sem lepődök már, hogy ilyen pozitív hatással vagyok az emberekre  Pirul  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9301 Dátum: 16 jan 02, 20:23:49 »

A Barátok közt a válasz a világ összes kérdésére ikszdé ez kész ikszdé
http://www.youtube.com/watch?v=hXrE8HXAsfI
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9302 Dátum: 16 jan 02, 22:29:38 »

Hát,  a paleolit szó az a kőkorszakea,  a paleolitikumra akarna utalni,  amikor is szőrös őseink még elvileg vadászó-halászó-gyűjtögető életmódot folytattak,  olyasmi,  hogy szénhidrát,  amivel pár mai kaja teli van nyomatva,  nem fogyasztottak olyan mennyiségben,  emiatt a szervezetük valószínűleg valóban ráállhatott a húsfogyasztás feldolgozására,  és igaz,  hogy az ember mindenevő,  de elsősorban szerintem húsevő. Olyan szempontbol legalábbis én tutira húsevő vagyok,  hogyha nem ehetnék húst egy hónapig,  akkor bediliznék,  de gyümölcs hiján meg nem annyira. Persze a gyümikben is van rengeteg olyan anyag,  ami megvan egy finom steakben is,  de azért mégsem ugyanugy hangzik,  hogy borda,  hátszin,  bélszin,  csirkemell,  mint hogy banán,  alma,  eper,  kivi stb. Persze én jol meglennék mindkettővel külön-külön is,  viszont az egészséges szervezettől megvonni nem jó semmit. Ez a szép a mindenevőségben pl szerintem. ikszdé
A paleolit kaják meg tényleg csak annyiban külónbözhetnek mondjuk egy alföldi parasztbácsi napi kosztjátol,  hogy mindenféle kaját,  igen különleges kajákat ötvöz,  és hát jaa,  egy olyan ebédet én is szivesebben megennék amiben mindenféle finom különböző alapanyag van,  mint egy atomfűszeres kolbászos,  stalonnás,  paprikás rántott@t uu,  házi kenyérrel pl. Nevet

Egy ismerősöm mesélte amugy,  hogy mióta ő szigorúan csak annak az étrendnek a kajáit csinálja,  sokkal jobban érzi magát,  és látszik is rajta amugy. Mosolyog

Jujj ugye senki nem látta mit irtam véletlen a kajáit helyett,  ugye nem? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 22:32:22 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9303 Dátum: 16 jan 02, 23:14:11 »

olyasmi,  hogy szénhidrát,  amivel pár mai kaja teli van nyomatva, nem fogyasztottak olyan mennyiségben,  emiatt a szervezetük valószínűleg valóban ráállhatott a húsfogyasztás feldolgozására,  és igaz,  hogy az ember mindenevő,  de elsősorban szerintem húsevő

Neeeeeeeeeee! Miért csinálod ezt velem?
Nem akarok belekezdeni a dolgokba, túl fáradt vagyok hozzá... Maradjunk annyiban, hogy a szénhidrátok élelmiszereink alapvető alkotói, a természetben előforduló szerves anyagok legnagyobb részét szénhidrátok alkotják, és nem tele vannak velük nyomva a "mai kaják".

Másik mi az, hogy húsfogyasztás feldolgozása?
Döntsük már el, hogy mit akarunk csinálni a húsokkal megenni őket, vagy feldolgozni, mert nem mindegy.

A kiegyensúlyozott táplálkozásba meg ne menjünk bele, én sem vagyok táplálkozástudományi szakértő, csak élelmiszermérnök azok pedig, mint az tudott úgyis csak meg akarnak mérgezni mindenkit. Most is azért kínylódok a mikrobival...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 23:14:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9304 Dátum: 16 jan 02, 23:15:53 »

Az a jó benne hogy "választások" függvényében változik a szövege.

Offtopic:

Amúgy nagyon adta a got feelinget visszanézve viszont aza  legnagyobb bajom vele hogy csak látszólag volt súlya a döntéseknek, mert A-B-be ígyis-úgyis eljutunk csaka  körítés más hozzá. Mondjuk mindig is jobban szerettem az olyan játékokat amik canon mentén mennek és nem húznak 2-3 alternatív szálat amit aztán később magyarázni kell meg nem venni figyelembe.

Jah amúgy Asher szerintem menőbb őt hagytam életbe Rodrik helyett.  Faceg

Bár tény hogy utána a Rodrick befejezés jobb mint az Asheré, áhh kár érte.
Ez így van, tényleg nincs súlya a döntésednek, mert ugyanoda jutsz ki. Éppen ezért sok dolgot nem is tudsz megakadályozni, mert akármit mondasz, akkor is seggfej a másik.
Asher nekem is favorit volt. Elsőre Iron from Ice-t húztam, de mivel mindketten meghalnak, így választanom kellett és én is Ashert hagytam életben. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9305 Dátum: 16 jan 02, 23:42:34 »

Hát az emésztési folyamatok szerintem azt takarják,  hogy beviszed a kaját magadba,  a gyomrod pedig feldolgozza a táplálékot. Feldolgozás azaz. Mosolyog

S mint irtam,  némely,  pár kaja van telinyomatva vele,  calippo fagyi nyáron,  téli fagyi télen,  szaloncukor,  főznivaló tészták, meg a legtöbb bolti kaja. Megnéued a hátulját,  elvileg rá van irva,  hogy miből mennyi van benne.
Csak ugye az se mindegy,  milyen az a bizonyos szénhidrát. Természetes ételből nyered-e ki,  pl levágod otthon a csirkét és abból vagy nem toooom,  fáradt vagyok már én is és nem jut eszembe most bolti ellenpélda. Nevet

Mindenesetre az a lényege a mondandomnak most csak tényleg,  hogy enni-inni kell mindent,  ami ehető és iható,  szerintem tényleg ezzel a hozzáállással lehet valaki szervezete a lehető legegészségesebb.Mosolyog És jaj,  au én kis hippohonderségemet ez megnyugtatja. ikszdé
Bocsi ha valamit hülyén irtam volna,  álmi vagyok tényleg. Farmozok még aztán alszom.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9306 Dátum: 16 jan 03, 09:33:15 »

Épp egy vietnami csaj beadandójában javítom a nyelvtant, amit arról írt, hogy az ázsiaiak mennyire telibe szarják a menekült kérdést, meg úgy általában Európát és az iszlámot egyszerre. ikszdé Gyakorlatilag egy kalap alá vesz minket és az arabokat, többször kijelenti, hogy az egész probléma a mi magánügyünk és általában véve olyan az egész hangulata, mintha egy űrlény írna valamit a számára alsóbbrendű emberi fajról.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 09:46:50 írta gman » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9307 Dátum: 16 jan 03, 10:30:48 »

Ez így van, tényleg nincs súlya a döntésednek, mert ugyanoda jutsz ki. Éppen ezért sok dolgot nem is tudsz megakadályozni, mert akármit mondasz, akkor is seggfej a másik.
Asher nekem is favorit volt. Elsőre Iron from Ice-t húztam, de mivel mindketten meghalnak, így választanom kellett és én is Ashert hagytam életben. Nevet

Nézd meg milyen amikor Rodrickot hagyod életben, mert akkor meg tudod ölni azt a dagadt geci whitehill-t. Ashernél meg túléli, ezért mondom hogy asherben több a logika hogy életben hagyom de a rodrick szál meg jobb. fuck it telltale games.

Viszont tényleg hű a got-hoz mert vagy alárendeltet játszol vagy teszed a büszkét, mindkét esetben megszívod.  Nevet

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9308 Dátum: 16 jan 03, 11:15:30 »

Sajnálom, hogy csak 6 epizód van. Annak viszont kimondottan örülök, hogy Jonnal max 4 dialógus van és azok is rövidek. Nevet
Viszont kár, hogy akármit csinál az ember, az utolsó epizódban sehogyan sem juthatunk el a Tomot irányító Varyshoz.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 11:30:11 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9309 Dátum: 16 jan 03, 11:35:45 »

Viszont nem lesz hatodik könyv egy jó ideig. Habár a sorozat most már teljesen más történet szerint megy, de jó lett volna ha még az évad előtt kijön a könyv.

http://grrm.livejournal.com/465247.html


Valahol a harmadik könyv után meghalt a lelkesedés és az ihlet mert 11 évbe került kiadni 2 objektíve is gyengébb könyvet, na hátha karácsonyra meglesz!

Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9310 Dátum: 16 jan 03, 11:39:14 »

Egyszerűen nem értem hogy képesek emberek olyanokat írni akár játékban hogy "Remélem az összes lyukadban megerőszakolnak" és társait. Mi az hogy reméli és miért kell így szitkozódni, átkozódni? Ezt a fajta kommunikációt az interneten/online világban máig nem vagyok képes felfogni.

Jaj Mini, ha tudnád én miket kaptam. A 2 kezemen nem tudnám megszámolni, hány 12 éves akart agyonverni Nevet
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9311 Dátum: 16 jan 03, 11:48:47 »

Én az afkolókra szoktam azt írni, hogy remélem lassú és fájdalmas haláluk lesz mihamarabb. xDD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9312 Dátum: 16 jan 03, 11:54:16 »

Lew. Neke az volt a kedvencem, mikor ninjutsun egy kb. 155 centis, 45 kilós lány mondta, hogy megver. Azon a helyen annyi szótlan sóhajtást csináltam, hogy az iszonyatos.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9313 Dátum: 16 jan 03, 12:02:04 »

kurwa kurwa kurwa report! cs-ben, cod-ban egész nap ez megy ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9314 Dátum: 16 jan 03, 12:19:34 »

Lew azt mondtad múltkor jössz Taurizni, hazudtál te szemét! Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!