24 máj 17, 18:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930628 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9285 Dátum: 16 jan 02, 18:33:05 »

A francba, pont előbb húztam le a WC-n fél kiló aranyat : (((
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9286 Dátum: 16 jan 02, 18:38:24 »

Coelho az gáz. Szomorú Máskor nézz bele a wc csészébe, mielőtt lehúzod! Nevet Én magamnak főztem lencsefőzeléket, de akkor sem hiszek ebben. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9287 Dátum: 16 jan 02, 18:41:17 »

Én mindig félre teszem,mert ha jönnek a robot zsidók,akkor jó lesz figyelem elterelésre.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9288 Dátum: 16 jan 02, 18:47:55 »

A francba, pont előbb húztam le a WC-n fél kiló aranyat : (((
Ez most jó volt, sir. Nevet

Én szeretem a lencsét, de nem amiatt, semmi ilyen szarban nem hiszek, viszon finom a lencse és kész. Nevet Mami csinált lencselevest.

Egyszerűen nem értem hogy képesek emberek olyanokat írni akár játékban hogy "Remélem az összes lyukadban megerőszakolnak" és társait. Mi az hogy reméli és miért kell így szitkozódni, átkozódni? Ezt a fajta kommunikációt az interneten/online világban máig nem vagyok képes felfogni.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9289 Dátum: 16 jan 02, 18:55:11 »

Én lencselevest és utána brokkolifasírtot, nem is hittem volna, hogy az ilyen kevésbé hetero kaják is finomak tudnak lenni  ikszdé
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9290 Dátum: 16 jan 02, 19:01:20 »

nem is hittem volna, hogy az ilyen kevésbé hetero kaják is

A koktélok után már nem olyan meglepő hogy erre az útra léptél. : ((
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9291 Dátum: 16 jan 02, 19:04:57 »

Ja, hamarosan már szóját és sushit fogunk majszolni a Jóbarátok ismétlése közben a kanapén, egy nagy szelet félig átsütött steak, fél kiló kenyér, hagyma és sör helyett : (((
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9292 Dátum: 16 jan 02, 19:08:17 »

Hogy lehet egy kaja kevésbé heteró?
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9293 Dátum: 16 jan 02, 19:12:56 »

Melyik oldalon vannak ilyen elmebeteg buzik,  fuu?! :O Amugy gondolom vágynak az ilyen alakok az agresszióra,  ezért akarjhatják, hogy megtörténjen ez mással. Persze alapból az agresszióval nincs gond,  csak na,  ne ilyen mocskis dolgokban jöjjön már ez ki valakiből,  mert ez tényleg nagyon gáz. :S Esetleg menjenek el futni,  a mozgás naggyon tuti stresszlevezető módszer. Mosolyog  Én voltam ma sétálni szegény idegbajos pónipaciknál,  fu, de jol is esett. Nevet Meg a friss levegőn levés is,  még ha szarrá is kellett közbe fagynom. Nevet

Amugy neked,  Coelho bölcsesség,  ajánlani tudom csak a paleo kajákat,  abban van annyi fura kaja,  hogy én addig nem is gondoltam volna,  hogy az kaja egyáltalán. Nevet Meg az is jó benne,  hogy rengeteg féle ennivalót tudsz csinálni,  az az ízvilág is,  amit teszem azt,  egy répás,  mandulalisztes, szójababos fasirt ad,  hát az valami utánozhatatlan dolog,  nem sűrűn enni olyan fura,  mégis nagyon finom ennivalókat.

De tényleg,  mit jelent kaják közt a heteroszexuális? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 19:13:32 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9294 Dátum: 16 jan 02, 19:18:39 »

Az a kaja hetero, ami korábban lábakon közlekedett, úszott vagy repült, illetve a zöldségek közül a hagyma, a minél erősebb paprika és a krumpli.

A paleóval az a bajom, hogy kb. már mindenre ráfogják, hogy "paleo", miközben az ősemberek nem hiszem, hogy pl. mandulalisztes-tökös muffinnal tömték volna a fejüket a tűz mellett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 19:21:35 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9295 Dátum: 16 jan 02, 19:30:35 »

Akkor kihagysz olyan finom dolgokat, mint pl.: Sóska, spenót, párolt Kelbimbó sajttal és tejföllel, párolt karfiol, répa, paradicsom saláta és még sorolhatnám nagyon sokáig?!
Nekem ez túl buta felfogás, az is fura ha valaki nem szereti a gyümölcsöket, zöldségeket. De még csak nem is próbálkozik vele, sok ilyen emberrel találkoztam.  Wátdöfákk De ez olyan, hogy valaki nem iszik vizet, mert "nem finom". WHAT?

A zöldségek, gyömölcsök természetesek és finomak. És rengeteg felhasználási és elkészítési lehetőség áll az ember előtt, hogy lehet ez nem heteró? Akkor "kell" kolbásszal és szalonnával kezdeni a napot, ha sok fizikai munkát végzel már kora reggel, kell az energia, de attól az még nem lesz pasis. Nevet

 Értem amúgy a poént, nem erről van szó.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9296 Dátum: 16 jan 02, 19:31:51 »

Először megijedtem, aztán az hittem, véletlenül elnéztem a szerzőt és Niki írta a kommentet, aztán elolvastam az utolsó mondatot  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9297 Dátum: 16 jan 02, 19:46:31 »

Dehogy, csak kihasznátalak, vagyis a mondatodat, hogy ezt kiírjam magamból.

Baaah de idegesítő, hogy nem találok meg a youtube-on egy számot. T_T
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 19:47:03 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9298 Dátum: 16 jan 02, 19:56:32 »

Itt írogattok én meg beleakarok okoskodni de melózok és nincs rá időm. : ((((( firstworldproblems
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9299 Dátum: 16 jan 02, 20:21:59 »

Nah feljövök egy kicsit panaszkodni, eredetileg csak olvasgotni akartam a fórumot, de utána megláttam a paleo szót ételre vonatkozó kontextusban és eldurrant az agyam így minden már bennem meglévő feszültség is négyzetesen növekedett. Szerencsére utána mikor Coelho leírta mi a problémája a paleoval kicsit nyugodtabbanak kezdtem magam érezni.  Hmm... igazából már el is múlt az ingerület, hogy panaszkodjak a hétfői vizsgám miatt, bár azért még félek, hogy jövőfélévben bukom a tanulmányit, még ha az csak aprópénz is.  :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!