24 máj 21, 00:23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933190 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9270 Dátum: 16 jan 02, 09:06:38 »

Mentem a villamoson
Miért nem ültél le? Vagy ha nem volt hely, miért nem álltál meg?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9271 Dátum: 16 jan 02, 09:49:02 »

Lehet hogy tamásiban nem ismerik azt a szót, hogy józan paraszti ész, de nyilván amikor felszáll nem az ajtóban fog állni, így elengedhetelen bizonyos mozgás a villamoson és elmondása szerint ezen időintervallum alatt történt a cselekmény.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9272 Dátum: 16 jan 02, 09:54:47 »

Ti még teleportálni vagy teret hajlítani is lusták vagytok? Városlakók.
Meg nyilván nem haladás közben írt a barátjának, mert mindenkit megtanít az anyukája, hogy akkor a lábunk elé nézünk és nem másfelé.
Amúgy is sántít a történet, mert múltkor még barátnője volt, nem barátja.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 10:01:11 írta gman » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9273 Dátum: 16 jan 02, 10:14:13 »

Milyen barbár szokás van arra felé a dunántúli területeken hogy lábuk elé néznek az emberek utazás közben? Mármint ha stabilan állsz akkor annak milyen funkciója van? Csak beszűkíti a látóteret szóval evolúciós szempontból hátrányos.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9274 Dátum: 16 jan 02, 11:01:22 »

Hát kb igaza van szerintem most mindkettőtöknek,  fiuk,  mert ha magambol indulok ki,  én fintosnak tartom pl hogy sokazor sokáig a lábam előtt levő utat bámuljam menés közben,  ha mondjuk van előttem egy izé.. Egy tégla pl vmilyen véletlen folytán,  másrészt meg ugye nem árt,  ha észlelem a környezetetet is magam körül,  ha netántán egy Otto féle buszsofőr elfelejtett volna nem szívni reggel,  rajtam meg igy könnyedén átmehet mint az uthenger, szoval ha ugy vesszük,  evolucionálisan mindakettő fontos nekem,  ha holnap is élni akarok még makkegészségesen. ikszdé
Én meg jelenleg a durrvára hipochonder korszakomat élem,  és kétségbe vagyok esve a legkisebb karcolástol is. Fuu,  mi hisztit lerendeztem multkor,  mert fapakolás közben belement a szálka az ujjamba,  juuuj. :O Bár volt egy centis az a szar, az tuti.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 11:04:19 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9275 Dátum: 16 jan 02, 11:12:46 »

Nem az a  lényeg hogy kinek van igaza, meg a történet és az érvelés is lényegtelen, senkit nem érdekel.

A lényeg az hogy gman szokásos baromságát böfögi be és mennyire abszurd párbeszédet lehet így kialakítani ha felvesszsük a  fonalat. Mondjuk ott baszta el hogy a válasza nem volt szellemes és vicces sem(hozzáteszem többek között ezért nincs értelme válaszolni neki mert nem tud viccesen reagálni rá) de mégis nekem tetszik ez az abszurd légkör ebben a 3 hozzászólásban.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9276 Dátum: 16 jan 02, 11:53:11 »

Mentem a villamoson = álltam egy helyben, mégis helyet változtattam közben a villamosnak köszönhetően. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 12:03:20 írta Gdat88 » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9277 Dátum: 16 jan 02, 12:08:15 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:15:29 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9278 Dátum: 16 jan 02, 12:52:53 »

Mentem a villamoson = álltam egy helyben, mégis helyet változtattam közben a villamosnak köszönhetően. Nevet
Akkor villamossal mentél. Ha a járművön belül haladsz, akkor a villamosban mész. A villamoson akkor tudsz menni, ha a tetején vagy. Bár belőled kinézem, hogy állsz a tetején és ostorral ütöd, hogy menjen gyorsabban, mire az nyerít, mint a vadló és fel is ágaskodik néha.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9279 Dátum: 16 jan 02, 13:26:06 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:15:54 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9280 Dátum: 16 jan 02, 15:17:05 »

Szerintem egyedül nálad volt probléma a megértéssel gman. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9281 Dátum: 16 jan 02, 16:30:47 »

Én is megértettem, ugyanakkor éreztem a káosz szelének simogató érintését. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9282 Dátum: 16 jan 02, 17:31:09 »

Kicsit késve de BUÉK mindenkinek! Nevet

Az volt vicces, hogy 31-én este 10-kor fejeztem be a beadandóm. Ezerrel ment a zene valahol a közelben, a barátnőm meg a pasija öt percenként bemászkáltak a szobába, hogy na mikor hagyom már abba. ikszdé ( kolis vagyok, szobatársam nincs most itt. ) Aztán őket kettőjüket itt hagytam ( előtte azért ökörködtünk egy sort ) és 23:53-kor beestem egy másik barátnőmhöz házi buliba. xD Jól kicentiztem. Nevet De ahhoz képest tök jól elvoltunk. Elmentünk utána diszkóba, de aztán csak hárman maradtunk lányok, a többi lány meg fiú hajnal háromra szétunták magukat, hazamentek, mi meg 5-ig ottmaradtunk. Nevet De mikor kijöttünk, azt a megállapítást tettük: hát semmi szilveszter hangulatunk nincs. ez a buli pont olyan volt, mint akármelyik másik tavaly. Végül is mi lenne benne a pláne? OK, volt tűzijáték, meg a Himnusz a tévében, de alapvetően túl van hypeolva ez az egész szilveszter meg a karácsony is. Nevet Na, de ezek a giccsek azért vannak, hogy néha másokra is gondoljanak az emberek, ne csak magukra. Mert amúgy rémesen önzőek az emberek. ikszdé

Mondjuk drámázás az volt, és szerintem irtó rossz így kezdeni az évet. :/
Egy haverom le lett koppintva... Udvarolt egy lánynak, már régóta, de a lány elmesélte nekünk, hogy ő nem akar tőle semmit, és a buliban a srác szeme láttára kikezdett egy másikkal. Egy picit sajnálom szegény haveromat. :/ Rögtön ezután haza is húzott. És a lánynak még volt képe azt kérdezni tőlem: Nem tudod mi baja van? Nem mondtam erre hogy: Szerinted???

Habár így kívülről is szánalmas volt nézni, amit ők ketten 3 hónapig műveltek. Csúnya dolog volt a lány részéről, hogy szórakozott a sráccal, de ha nem lett volna a rózsaszín köd, talán korábban is rájött volna. Viszont az időzítés kegyetlen rossz volt, azt be kell látni... Hát van ilyen...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9283 Dátum: 16 jan 02, 18:22:42 »

Túléltem a szilvesztert =D Végre képes vagyok felkelni az ágyból és élni az életem Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9284 Dátum: 16 jan 02, 18:25:13 »

Hát azért ha pluszba külön mondta is a srácnak,  hogy semmit se akar tőle,  akkor nem nagyon értem,  miért baj,  ha közben más sráccal meg kavar. A sráchaverod esetleg,  nem jött be neki valamiért,  hát érthető valahol, hogy akkor nem is akart vele kezdeni az a lány. Mosolyog Ujévkor meg legalább tiszta lappal kezdhet ő is.
Juuj,  én az ujévi fogadalmaktól vagyok rosszul,  meg ha valaki elhiszi,  ha eszik lencsét,  akkor az a lencse arannyá válik a hasában,  vagy nem tom,  és ugy nyomja ki már magábol elsején. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!