24 máj 21, 01:05:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933269 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9225 Dátum: 15 dec 30, 17:19:02 »

http://i64.tinypic.com/2dtzrpj.png

Azazel remélem nem te voltál Nevet Mármint nem az itteni.
Naplózva


Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #9226 Dátum: 15 dec 30, 20:08:34 »

Nem, nem én voltam. Nevet Még csak magát a játékot sem ismerem, bár gondolom ez a Heartstone. Legalábbis a Warcraftos figurákból, és a kártyákból erre merek következtetni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 20:09:07 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9227 Dátum: 15 dec 31, 12:05:43 »

Tegnap fullra ki lehettem készülve, mert az még hagyján, hogy négykor keltem fel (ikszdé), de utána egész nap Narutot néztem. Még Sabaku is elkezdett aggódni értem, de akkor most jelentem, hogy még élek, és úgy tűnik, nincs semmi bajom. ikszdé

Viszont megnéztem a Boruto moviet. Nem a világ legjobb filmje, de esküszöm, igazi felüdülés volt a Naruto utolsó száz fejezete után.
Végre teljesült az álmom, és Sasuke értelmes emberként viselkedik. Nem csak értelmesként, ő az egyetlen normális az egészben. ikszdé Naruto teljesen elcseszett apa lett, aki egész életében ül az íróasztala mögött, leszarja a gyerekeit, és még az érzelmeit sem képes kifejezni feléjük, ha kell. Szegény gyerekkel egyedül Sasuke törődik, ő lesz a mestere.

Boruto meg Saláta sem idegesítő, bár azért Borutot néhányszor tökön rúgtam volna.
Salátának Naruto a példaképe, Borutonak meg Sasuke, és amikor vitáztak, hogy ki a jobb, a harmadik csapattársuk közbeszólt, hogy az ő szülei szerint Sasuke az egyetlen riválisa Narutonak, de azért az ő szülei mindkettejüknél menőbbek... és akkor megkérdezték, hogy kik is a szülei, de nem válaszolt. És a néma csend után leesett, hogy BAZZEG ENNEK OROCHIMARU AZ APJA. ikszdé ikszdé Oké, ez már egy szar húzás volt, de amúgy jó fej a srác. ikszdé

A végén meg Sasuke odaadja Borutonak a fejpántját, ami visszautalás a manga utolsó fejezetére, amikor mondja Narutonak, hogy ezt megtartja addig, amíg végleg el nem rendezik ezt az egészet egymás között...de inkább befejezem, mert kezd égő lenni, meg Aes is átzavar a másik topicba. ikszdé

----

Ja, és Noe, köszi a kérdést. Nevet
Ötöst kaptam amúgy, bár elég forrónak éreztem a talajt a lábam alatt. Előttem egy tokker (külföldi) srác felbaszta a tanárt azzal, hogy a katéter ablációt az artéria femoralison át, az aortán keresztül csináljuk, és nem lehetett meggyőzni, hogy nem így van. Leállt vitázni a tanárral negyed óráig, amíg ki nem b*szták a francba.
Én meg kihúztam egy tételt, ami ne volt benne a tételsorban, úgyhogy nagyon mélyről, agyam legsötétebb bugyraiból valahogy előkapartam a régi élettanos tudásom, de aztán átterelődött a téma a tüdőembóliára (ami szintén nem volt tétel ikszdé), és csak a Sors vigyázó kezén múlott, hogy abból pont jó vagyok. Nevet
Komolyan megörültem, amikor kérdezte az EKG-jeleit (mert ugyan bele sem néztem az EKG-ba), az egyik rezidens csaj lelkesen elmondta valamelyik gyakorlaton, hogy QIII/SI/T-inverzió, Jobb-tawara szárblokk, jobb kamrai terhelés, és hirtelen, mint parázsból pattant szikra lobbant fel bennem ez a rejtett tudás. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 31, 12:22:19 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9228 Dátum: 15 dec 31, 12:40:15 »

Miért nem Torikot olvastál? Szomorú Pont a legutóbbi fejezetben láttuk harcolni a szarvaskirályt. Vagyis nem igazán harcolt. Harcnak minősül az, ha valami a puszta dühével törli el az ellenfele létezését?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9229 Dátum: 15 dec 31, 13:01:23 »

Nos nekem bele került nem kis időmbe, hogy megcsináljam a moviet. Meg nem néztem, amit láttam elég volt és igazat kell, hogy adjak neked. Valóban Sóska és Hinata volt pozitívum a filmben. Naruto meg egy rakás szerencsétlen nem is értem ,hogy vehetett ilyen fejlődést az élete. No comment. Gaara, Sasuke és Naruto haja viszont annyira idegesítő, hogy sírva fakadok rajta.
Oro az anyja is nem? Nekem az jött le. Mondjuk én azt hittem Tsunade lesz az anyja és Oro az apja így első ránézésre, de az egyiket eltaláltam:D
Egyébként rengeteg baromság volt a movieban, főleg a technikák terén, de nézzük el. Kishi már kiöregedett a Naruto manga végére.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 31, 13:03:26 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9230 Dátum: 15 dec 31, 13:17:26 »

Az emberek nagyon hülyék. Állok az Euronics előtt, várom a 10 órási nyitást. Az egyik fickó telibe neki megy kocsival a zárt fotocellásnak. Mikor pedig a TV állapotát vizsgáltuk az eladóval, egy nyanya megkérdezte, hogy kell-e elem az univerzális távirányítóba. X'DDDD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9231 Dátum: 15 dec 31, 13:21:13 »

Sasuke teljesen olyan lett, mint Itachi, egy kis Madara-féle közömbösséggel megfűszerezve. Tényleg nagyon pozitív lett a korábbi valójához képest. Bár a korábbiban szerintem már az is benne volt kicsit, hogy Kishi nem tudta, mit kezdjen a karakterrel, meg a beharangozott Naruto-Sasuke harccal és az őrült terveivel.
De itt teljesen eltűnt az az önfejű, meggondolatlan őrült, az is milyen jó pont volt, hogy hagyta, hogy az ellenséget Boruto győzze le az új menő rasenganjával, aminek az erejét azóta sem ismernék, ha ő nem veszi észre. A régi Sasuke tuti egyedül csinált volna mindent, nem Borutot teleportálja oda.

Naruto említésre sem méltó lett, bár azért a Seventh hokage mangában nem ilyen gáz, szóval úgy veszem, hogy ez a movie csak a karakterének az átmeneti mélypontja.

A hajuk szeirntem is nagyon idegesítő, remélem mihamarabb változtatnak rajta. ikszdé Naruto feje meg egyébként is úgy néz ki, mint egy angolna, nagyon elcseszték. Gaarara nem is emlékszem, Sasuke esetében meg nem tudom, minek kellett leváltani a menő haját, neki az volt a védjegye. Mintha csak el akarnák takarni a rinnegant, hogy ne kelljen a megrajzolásával ügyködni, elég gáz. ikszdé Az is idegesített, hogy ő nem kapta vissza a kezét, bár ő akarta így, de nem is értem ezt a döntést. Fél kézzel sokkal kevesebb jutsut lehet használni.

Idézet
Oro az anyja is nem?

Basszus, ezen felnevettem. Nevet Kicsit Masashi stílusú elgondolás. ikszdé

Remélem a közelgő Boruto mangában nem fog visszaesni ez a karakterfejlődés semmilyen szempontból (kivétel Naruto).

Idézet
Az emberek nagyon hülyék.

Ó, csak tudnád, ez a hülyeség az egészségügyben hányszorosan ütközik ki.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9232 Dátum: 15 dec 31, 13:35:18 »

Aes is átzavar a másik topicba. ikszdé

Ja, nézni is rossz. Meg lelkifurdalást ébreszt, mert a Borutos mangát én is el akartam olvasni, de képtelen voltam rá. Pedig Kishi megérdemelne ennyit. Csak hát nekem a párosok tényleg sokat számítanak, és Borutot is azért utálom, mert nem Sakura az anyja, hanem hinata. :/
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9233 Dátum: 15 dec 31, 13:40:55 »

Én csak Hinata miatt néztem meg a moviet.Nem csalódtam.

-----------
Este megtaláltok Syzyvel a 914-es buszon.BUÉK.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 31, 13:44:50 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9234 Dátum: 15 dec 31, 13:42:39 »

Juuj,  de ciki,  Ishida,  én meg valamelyik nap mentem boltba,  aztán volt valami hülye átépités a bejárati ajtókon,  és régen kertő ajtón lehetett bemenni,  én meg mennék befele nagyon ügyesen az egyiken,  várom hogy a buzi fotocellás ajtó végre kinyiljon,  aztán meg rájöttem kicsit sok idő mulva is lehet,  hogy egy nagy plakátot bámulok kb két centiröl. ikszdé De sikerült bejutni,  csak az utcán az emberek cseppett se nézhettek hülyének vagy valami. Nevet

De az a csávó hogy tudott nekibombázni autóval? :O Ennyire akart már egy uj tv-t,  vagy mii? ikszdé


Borutos téma; Aes,  azt ugye sikerült a vadiúj Naruto mozi óta megértened,  hogy Kishi a kezdetek óta Narutohoz Hinatát akarta,  ha törik,  ha szakad. Még Hinata neve,  a napfényes hely,  vagy valami hasonló kufejezés is Narutora utal. Plusz szerint egy olyan idegbeteg ribanc,  mint amilyen Sakura lenni tud sokszor,  nem igazán illik egy alapvetően nyugodt és békés karakterhez, mint amilyen Naruto pl. Minden tekintetben Hinata való hozzá,  Sakura meg az elvont kis Saske kunhoz. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9235 Dátum: 15 dec 31, 13:54:42 »

Hinata is pozitív csalódás volt. Szép is, és értelmes is. Sakuráról nem tudok nyilatkozni, azt se tudom, szerepelt-e. ikszdé
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9236 Dátum: 15 dec 31, 15:28:14 »

Mármint a Borutos mozifilmben? Nevet Hát,  én szivesen látnám benne,  hátha kiderül kicsit több info is Saradaról,  vagy most azt lehet tudni már azóta tutira,  hogy melyik csaj volt az ő anyja? Nem emlékszem, hogy világosan kiderült volna-e,  de ha tippelni kéne,  háátt.. Mindkettő nőre hasonlit eléggé,  de Sakurára talán jobban. De ez meg azért is lehet,  mert vele nőtt fel. Viszont akkor miért szemüveges és miért hisztizik néha pontosan ugyanugy mint Karin? Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9237 Dátum: 15 dec 31, 17:02:17 »

Mindenki bulizik? Ha igen, az jó, mert úgy enyém a fórum. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9238 Dátum: 15 dec 31, 17:04:31 »

Én nem, mert beteg vagyok, szóval ezt benézted  ikszdé
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9239 Dátum: 15 dec 31, 17:32:31 »

Akkor ketten vívjunk egy ádáz szócsatát, olyat, amiről évezredek múltán is dalokat zengenek az akkori fórumlakók!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!