24 máj 21, 06:17:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933473 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9195 Dátum: 15 dec 28, 23:01:59 »

Hát végül is nekromanta-tudás, valóban. Inkább ezt a szót használják, mint a resuscitatiót. ikszdé

Ez a videót már régen is láttam, de agyhalott állapotban még viccesebb. ikszdé

https://www.youtube.com/watch?v=idFfd5Z_HYs
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9196 Dátum: 15 dec 28, 23:17:54 »

Lefekszem aludni. Szerintem az évben még soha nem feküdtem le ilyen korán. Tegnap este tivornya volt havernál aztán olyan mocsárrészegek voltunk, hogy a végén már chatruletteztünk meg Mr Mihs (vagy kicsoda) "ketten budapesten" c dalát énekeltük ahol wiz khalifát cosplayeli. Aztán korán kellett kelni (reggel 10-kor) és nagyon fáradt voltam emiatt egész nap. : ((((
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9197 Dátum: 15 dec 28, 23:24:53 »

Neeeee Saphi teljesen kiütött a videó még a kis kihúzó filcemet is alig bírtam a megnézése után megtaláni samivel épp kifestőzöm a kiadott diákat. Ma még 1 tételt át kell néznem, nincs menekvés, már ígyis sokat csúsztattam a tanulást, pl. sokeresen ráakadtam ezen kis képregényecskékre: http://biologyfun.blogspot.sk/

Mikor az egyik dia összehasonlította egy doboz joghurt tejsavbaci tartalmát a világon élő emberek mennyiségével hirtelen kedvem támadt Man in blacket nézni, de nem szabad és rossz dolog, hogy ilyen hülyeségekre asszociálok. :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9198 Dátum: 15 dec 28, 23:30:25 »

Nem rossz képregények, de szellemességben nem érnek fel a kardiológia könyvek szintjéhez. ikszdé

"A szívarnyék háromszögű, "boxzsák" alakú megnagyobbodása pulmonalis pangás jelei nélkül. A kiszélesedett középárnyék hasonlít egy jófajta frank bor üvegéhez..."
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9199 Dátum: 15 dec 28, 23:36:44 »

Lefekszem aludni. Szerintem az évben még soha nem feküdtem le ilyen korán. Tegnap este tivornya volt havernál aztán olyan mocsárrészegek voltunk, hogy a végén már chatruletteztünk meg Mr Mihs (vagy kicsoda) "ketten budapesten" c dalát énekeltük ahol wiz khalifát cosplayeli. Aztán korán kellett kelni (reggel 10-kor) és nagyon fáradt voltam emiatt egész nap. : ((((

Erre 10 perc múlva pont ez a tükörként szolgáló cikk jön szembe velem neten Nevet Bár karácsony már elmúlt

http://propeller.hu/itthon/3180598-reszegre-itta-magat-magyar-karacsonykor

"A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ sürgősségi centrumának vezető főorvosa az M1-nek nyilatkozva azt mondta: sokkal egyszerűbb lenne megelőzni, mint utólag kezelni a panaszokat.

Zacher Gábor szerint az embereknek sokkal jobban oda kellene figyelniük magukra, de ezt nem csak erre a pár napra, hanem a jövő évre nézve is tanácsolja a szakember."
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9200 Dátum: 15 dec 28, 23:51:31 »

Én a kis képregények segítségével próbáltam feldolgozni, hogy miért kell nekem "Az élelmiser minőség mikrobiológiája" tárgyból a prebiotikumok alkalmazásáról tanulni az IBD kezelésében. Mondjuk legalább a kiadott anyagot próbálják idézetekkel tarkítani, már találtam egy bibliait is, azt viszont nem írják le mi az az akut diarrhea szóval megyek kigooglezni, mert azthiszem illene tudni azt is, hogy miért kell kezelni és megelőzni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9201 Dátum: 15 dec 29, 00:02:15 »

Örülj, hogy idézettel, és nem ábrákkal tarkítják az akut diarrheát. ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9202 Dátum: 15 dec 29, 00:16:23 »

Továbbra is állítom, hogy egy kicsit részletezhették volna, bár miután belegondoltam, hogyan írtam volna le a legegyszerűbben a diára, nagyon jó kedvem lett. Nagyon gyerekes vagyok. Pirul

A gasztroenterológia amúgy mégmindig egy nagyon gonosz (nagyon nehezen tanulható) ám szórakoztató tudományágnak tűnik nekem, bár jobbnak, hogy a kapcsolatunk pusztán elméleti síkon ragadt meg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 00:21:49 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9203 Dátum: 15 dec 29, 08:49:58 »

Nem is tudjátok milyen jó érzés újra napot látni Nevet
Ennek az az oka,hogy gödön konkrétan nem lehetett látni a napot az elmúlt egy hétben,akkora köd volt végig 24/7.


-------------
Amikor megérkezek Coelhoékhoz.
http://www.youtube.com/watch?v=_uMEE7eaaUA
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 11:18:46 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9204 Dátum: 15 dec 29, 09:35:05 »

Völgylakó testvérem, ismerem az érzést. Sír

Hülyébbeknek mondom, hogy igazából nem a testvérem, ez csak egy kifejezés.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 09:36:20 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9205 Dátum: 15 dec 29, 11:18:41 »

Szegény, Saphi,  ennek a mondatnak tényleg olyan hangzása volt szerintem is,  többszörös elolvasás után is,  mintha egy bazi okosnak tűnő,  amugy nem is olyan okos exorvos hadarta volna el az amufy is csövikből álló hallgatóinak,  nekik meg tök mindegy miről van szó,  mert csövik ugyis. Nevet

Egy szót nem értettem belőle. ikszdé A földrajzot felismertem azért. De hogy miért kell egy orvosnak ennyi összefüggéstelennek tünő dolgot megtanulnia,  azt már végképp nem értem. Nevet

Gödön köd volt,  huuuu, ez kész hihetetlenség. ikszdé Hol van Göd amugy? Az is ismerősen cseng, de nem jut most eszembe.
Amugy itt is vágni lehetne a párátol a levegőt,  durva. :o
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9206 Dátum: 15 dec 29, 11:28:51 »

Amikor megérkezek Coelhoékhoz.
http://www.youtube.com/watch?v=_uMEE7eaaUA

Nálunk ilyen szilveszteri buli lesz Durci

http://vkatt.blog.hu/2015/12/27/eleted_szilveszteri_bulija

---

: (((

http://index.hu/kultur/zene/2015/12/29/meghalt_lemmy
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 11:48:43 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9207 Dátum: 15 dec 29, 12:42:23 »

Most nézem ezt a videót,  és az a fehéringes srác tényleg hasonlít rá. Nevet Meg amugy szerintem te kiköpőtt ugy nézel ki néhány képen,  Coelho,  mintha Michael Schumacher elveszett gyereke lennél. ikszdé Mit tudsz az apukád pontos kilétéről? Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9208 Dátum: 15 dec 29, 12:47:35 »

Nem, nem hasonlít rám Nyelvesít

Van egy gdattal közös ismerősünk, ő tényleg Schumacheres, én nem annyira.

Egyesek szerint kicsit rá hasonlítok, amit szívesebben is veszek, mint a fehér ingest  ikszdé
http://images2.fanpop.com/images/photos/3900000/Young-Al-al-pacino-3922453-494-604.jpg
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9209 Dátum: 15 dec 29, 16:03:05 »

Jjaa,  most vettem csak észre,  hogy olasz dzsigolová akarsz válni,  mert öö.. hát miért is? ikszdé
Schumira a szemed és a szemed igen különleges állásmódja miatt hasonlitasz szerintem, meg mondom,  lehet az eltitkolt magyar fiacskája vagy. :DD Meg eleve olyan germános a stílusod is sokszor. Gondolom Hitlerre szavaznál,  ha még élne a kis Adolfka,  és mondjuk Angela Merkellel kellene indulnia egy elnökválasztáson. Nevet

Ki az a kuurva mód elégedett politikus sármőrcsávó,  akit linkeltél fius topikba? Nevet Tök poén az a kép. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 16:06:19 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!