24 máj 17, 20:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930658 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8985 Dátum: 15 dec 22, 00:29:09 »

Wow szerkesztetted a hozzászólásod és nem vettem észre.

Nem hallottam még róla de majd igyekszem bővíteni az ilyesféle ismereteim és lesz élménybeszámoló. ikszdé
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8986 Dátum: 15 dec 22, 00:54:37 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:30:20 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8987 Dátum: 15 dec 22, 08:41:29 »

A karácsonyi kötelező ajándékozást kezdem már nagyon rühellni. Gyereknek könnyű, de másnak... Igénytelenül boldog emberek vagyunk mi erre és az életünk nagy részében nem érzünk hiányt semmiben.  Namármost olyan embernek, akinek éppen nincs szüksége semmire, nem lehet normális ajándékot venni. Így idén is haszontalan kütyüket és unalmas könyveket ajándékozunk és valószínűleg hasonlókat kapunk vissza.
Bezzeg a nagy családi zabálásokat igencsak várom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 08:42:35 írta gman » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8988 Dátum: 15 dec 22, 09:23:49 »

Nekem még mindig mennem kell ajándék vadászatra:D Még ki kell nyalnom az egész lakást<3. Amire ráfér, mert förtelmes mocsok van.
Sajnos ha az embernek van egy macskája, akkor takarítás után 1 nappal már olyan, mintha nem is takarított volna.

Szeretnék mértékkel enni és az edzésre fókuszálni. Süteményeket szerintem kihagyom maximum almáspitét eszem, de abból egy két tálcával azt ennyixD
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 09:32:04 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8989 Dátum: 15 dec 22, 10:03:33 »

A karácsonyi kötelező ajándékozást kezdem már nagyon rühellni. Gyereknek könnyű, de másnak... Igénytelenül boldog emberek vagyunk mi erre és az életünk nagy részében nem érzünk hiányt semmiben.  Namármost olyan embernek, akinek éppen nincs szüksége semmire, nem lehet normális ajándékot venni. Így idén is haszontalan kütyüket és unalmas könyveket ajándékozunk és valószínűleg hasonlókat kapunk vissza.
Bezzeg a nagy családi zabálásokat igencsak várom. Nevet

Vegyél valami praktikus dolgot vagy csokit.  Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8990 Dátum: 15 dec 22, 11:15:28 »

Köszi a hozzászólásokat Mosolyog  jól estek de komolyan Mosolyog különben csak havi 400 fonttal kell kiegészítenem a családi kasszát és akkor már über királyak vagyunk és elkezdhetünk pénzt félre tenni. A maradék 600-500 fonttal azt csinálok amit akarok majd kb. ilyen 900-1000 a kezdők bére. Szóval totál megoldható hogy anyum háztartásbeli legyen a következő 40 évben :)Ha öcsém is talál majd munkát akkor amíg együtt lakunk ami még idő, mert persze mind el akarunk költözni de egységben az erő jelenleg. Az ő fizuja meg már színtiszta haszon. Megvannak a tervek. Mind úgy jöttünk ki hogy ez nehéz lesz nagyon. Csak sokszor érzem azt hogy kevés vagyok ehhez. Aztán olvasok pár ilyen hozzászólást és máris jobban érzem magam.
Nemsokára el kell sétálni a barkácsboltba mert kell annak a fenyőfának valami talp. Mosolyog Köszi srácok mégegyszer.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8991 Dátum: 15 dec 22, 11:32:22 »

Gman ha nem tudsz mit kitalálni,akkor vegyél könyvet.

Ért valaki router konfiguráláshoz? jelszó,név beállítása,NSA kitiltása hasonlók.Vettem egy új routert mert a régi már haldoklott,csak nem tudom hogyan lehet beállítani ezeket rajta.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8992 Dátum: 15 dec 22, 11:38:16 »

Egy állatos oldal megoszt egy ilyen cikket, ami eleve kamu gyanús: http://www.zoozoo.hu/hirek/kolbaszba-rejtett-gombostukkel-akartak-megolni-egy-kutyat-gyorben-15174

És az emberek nem csak hogy szó nélkül elhiszik, de még tovább fokozzák a hülyeséget. Egy nő ilyet beír: "Nem akarok hangulatot kelteni hazai hulyek is boven vannak de azt hallottam a muszlimomnak vannak nagyon utban a kutyak. Ezer amerikai kutya legyilkolasara biztattak az ottaniakat merthogy tisztatalan allatok szerintuk... ki tudja lehet hogy itt is ok tevekenykednek..."

Nekem végem.  ikszdé

Micsudi neked meg kitartást az új élet fáradalmaihoz.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8993 Dátum: 15 dec 22, 11:50:19 »

Megharapott egy puli. De rábaszott mert farmernadrág + katonai bakancs kombón nem ment át a foga. De azért így is fájt. ikszdé
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8994 Dátum: 15 dec 22, 12:12:46 »

Engem még nem bántott kutya. Nagyon szeretem mindet és minden kóborkutyát megszoktam simogatni. Meg általában azokat is akik odajönnek a kerítéshez megugatni. Olyankor Jézust játszom és kézrátéttel elkussoltatom őket. Megsimogatom a buksijukat és egyből megszelidülnek. Nevet Egyetlen egyszer féltem/ijedtem meg kutyátol. Mentem a buszmegállóba és egy kóbor dög legelt valamit az út közepén, kb a mellkasomig ért a kutya alapállapotában. De utána vele is összehaverkoztam, csak kicsit bátortalanul mentem oda hozzá. Nevet
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8995 Dátum: 15 dec 22, 13:08:59 »

Gman ha nem tudsz mit kitalálni,akkor vegyél könyvet.
Rég megvannak az ajándékok, csak mind olyan, amit a hátam közepére se kívánnék. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8996 Dátum: 15 dec 22, 13:24:52 »

Én is ismerek ilyen embert mint te Stance, Apa személyében. Ő is bármilyen kutyával egyből összebarátkozik.  Nevet Sajnos mivel macskás vagyok ezért nekem nem megy jól a barátkozás a kutyákkal. Nem ismerem őket igazán.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8997 Dátum: 15 dec 22, 13:28:29 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:29:41 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8998 Dátum: 15 dec 22, 14:19:58 »

A nyúl is folyton tisztálkodik, mégis tele van a szoba magdarabokkal, szénaszálakkal és néha egy-két bogyó is elpottyan Nevet Úgyhogy a heti 2x porszívózás és felmosás alap
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8999 Dátum: 15 dec 22, 14:24:27 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:28:55 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!