24 máj 21, 06:44:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933501 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8970 Dátum: 15 dec 21, 20:02:28 »

Rendes topicgyilkosság volt ez a beszólásXD Én ma kb egész nap melókat kerestem küldtem ki pár önéletrajzot, de olyan ideges lettem, szúr a szívem órák óta, kattog az agyam. Ma is hamar lefekszek szerintem
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8971 Dátum: 15 dec 21, 20:25:27 »

Ennyire nincs meló Angliában? Azt hittem, kb. 1-2 nap alatt lehet találni valamit minimális nyelvtudással.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8972 Dátum: 15 dec 21, 20:29:21 »

A szív tud szúrni? Nem hiszem. Mikor azt mondják hogy szúr a szívük sose értem. Mi tud abban szúrni? Kihagy az oké gyorsan ver az is, de szúr?
Dr Szaffi tud szúrni a szív?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8973 Dátum: 15 dec 21, 20:55:10 »

nekem nem csak melótalálás volt a feladatom. Én egyben intézem az összes olyan hivatalos ügyet amihez nyelvtudás kell. Anyum férje dolgozik ő nem tud segíteni. Tanítom a családot stb. most amióta megvan az NI számunk, vagyis még nincs meg csak várjuk, nem ez a lényeg, tudtunk munkát keresni. Meg kurvára December van. :/ komoly melót ilyenkor nehezebb találni. Januárban be akarok ugrani van pár használt elektronikai cucc árus a környéken bemegyek és megpróbálok beszélni valakivel viszek nyomtatott önéletrajzot.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8974 Dátum: 15 dec 21, 21:11:40 »

Kimentetek nyelvtudás nélkül? Az úgy elég merész, sok sikert!
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8975 Dátum: 15 dec 21, 21:58:48 »

Én tudok jól meg nevelőapám. oszt szevasz. de ha mi ketten dolgozunk eltartjuk a családot totál kényelmesen ikszdé
aztán 1 év múlva öcsém is mehet melózni, veszünk neki egy mopedet azt csapassa jó futár Mosolyog
Anyum nem akarom dolgozzon. 30 év nehéz fizikai munka egy olyan családban ami izületes. sokszor már azért mosogatok én mert ő szeretne mosogatni csak nem tud Szomorú térde dereka csípője könyöke csuklója halott Szomorú Szégyen lenne számomra ha valaha anyumnak még egy percet is akár a megélhetéséért kellene dolgoznia. Ha elkezd webdesign cuccokat csinálni hobbiból és pénz lesz benne az cool lesz Mosolyog nekem meg lesz munkám. Ez nem kérdés. Nagyon szeretem a családom. még a lökött öcsémet is. nem vagyok egyszerű eset egy lelki sérült nyomi vagyok de attól még férfi és gerinces nem hagyom a családomat bedőlni és pont. ÉS igenis tud olyan érzete lenni az embernek mint ha a szíve szúrna, a szíve fájna. A stressztől meg a lelki gondoktól is. Nem tudom pontosan hogyan néz ki anatómiailag a dolog de majd a mi drága Saphiránk kifejti nekünk ha szépen megkérjük Szomorú Csak nagyon félek, ami normális de ha lenne egy lány aki pl. most megölel ad egy csókot és azt mondja ne félj Gábor erős vagy minden rendben lesz az lenne a világ legerősebb önbizalom bombája és embernek érezném magam. "I wanna feel..."
Most viszont bevettem 2 altatót és húzok csicsikálni. Nem akarok megint órákat mennyezetet bámulni. Majd írok egy Angliai hosszú élménybeszámolót nektek ide mert a magángondokon kívül ez a hely szerintem nagyon jó Mosolyog tetszik a légkör. Mosolyog de ha több pozitív élményem lesz csak akkor írom ezt meg nektek. Remélem érdekesnek fogjátok találni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8976 Dátum: 15 dec 21, 22:17:44 »

Elárulom, hogy a valóságban vagy és nem egy anime/mangában. Ilyen nőt nem találsz. Na jó találhatsz, de hjól esne ha hazudna neked?Nevet Kettő nem hiszem, hogy olyan világot élünk, ahol megengedhető, hogy ne dolgozzon anyád. Mi lesz, ha elköltözöl? Vagy velük tervezel megöregedni? Ráadásul, ha belelép abba korba még nehezebb lesz neki munkát találni.
Ez a gondolkodás szerintem elég fail, de sok sikert.
Még valami minek szedsz altatót?
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 21, 22:25:28 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8977 Dátum: 15 dec 21, 23:54:15 »

Rocky Balboa is talált ilyen nőt Nevet Azért biztos nem lehetetlen a valóságban sem, bár jobb lenne, ha Micsudi nem külső forrásból merítené az önbizalmát Nevet

Írta, hogy azért nem dolgozik, mert rosszak az ízületei, ezért a fizikai munka kilőve, de próbálkozik webes munkával.

Az altató szerintem sem jó ötlet...
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8978 Dátum: 15 dec 21, 23:59:59 »

Ja. Minek altató amikor van zöld lel.
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8979 Dátum: 15 dec 22, 00:05:26 »

De most komolyan, miért ír ilyeneket Micsudi? Csodálkozik mindenki, hogy néha milyen üzeneteket kap... Nevet
Rocky Balboa is talált ilyen nőt Nevet
Rákot is kapott tőle 20 év után...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8980 Dátum: 15 dec 22, 00:07:59 »

Hát. Jómagam is azt tapasztalom, hogy a nők nem olyan pasikat keresnek, akiknek ezt kell mondani.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8981 Dátum: 15 dec 22, 00:10:52 »

Rákot is kapott tőle 20 év után...

Lel Lol, Rocky vagy a nője? (tudom, mind a ketten)

Stance, tudom, te tájékozott vagy ilyen ügyekben  Nevet, a Kratomról hallottál már?
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 00:11:36 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8982 Dátum: 15 dec 22, 00:19:09 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:30:58 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8983 Dátum: 15 dec 22, 00:24:17 »

Micsudi spirielemzés: csupaszív gyerek krónikus önbizalomhiánnyal aki beletörődött a saját gyengeségeibe és ezért sokszor elfeledkezik a félelmeiről, amik benne élnek és ez egy megbúvó, megkövesedett árnyékként van jelen, nem tudatosul benne és így kénytelen ezzel tudatlanul azonosulni. Így kevés fény szűrődik be az elmébe, de legalább szűrődik ami mutatja az utat. A legtöbb embernél ez inkább fordítva működik és egy teljesen más útra lépnek amin sokkal több fájdalom van. De általában ezek sokkal drasztikusabb életutak. Igazából egy fasza Stance féle dzsó simán lebontaná ezt a korlátot. Sokkal több erény és érték van Micsudiba, mint ő gondolja, csak a saját mumusai miatt képtelen meglátni.

Tudok magamra vigyázni de nagyon aranyos vagy Niki. Nevet
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8984 Dátum: 15 dec 22, 00:27:30 »

Amikor Sztensz fél órán keresztül ír hozzászólást, de az én kérdésemre nem válaszol : (((
Naplózva

Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!