24 máj 17, 16:37:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930589 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8895 Dátum: 15 dec 20, 11:59:33 »

Kivéve,ha egy animében vagy és egy aranyos csaj csinálja.Akkor cuki.


Ishida ezt ki kell próbálnod
http://www.youtube.com/watch?v=r3ERNAmORcI
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 20, 12:04:13 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8896 Dátum: 15 dec 20, 12:17:36 »


Utálom ezt a heti sírást, hogy "jajj de szar még mindig a Naruto/Fairy Tail/TWD/DW/akármi!!!4444" Akinek nem tetszik minek nézi?

lel azért mert eredetileg tetszett aztán objektíven elbaszták, és erről kritikát fogalmazunk meg. Ez teljesen legitim.
pl: walking dead első évada jó volt öröm volt nézni, de másodiktól kezdve kurva szar lett. el lehet mondani hogy volt egy jó alapkoncepció amit elbasztak utána. de ez csak az egyik példa. ha elbasszák azt igenis meg lehet mondani és lehet kritikát megfogalmazni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8897 Dátum: 15 dec 20, 12:45:34 »

De ez rád pont, hogy nem vonatkozott. Te az ellenpélda vagy. Elkezdted nézni, aztán nem tetszett, egy darabig még adtál neki esélyt, közben nyilván fikáztad is, de aztán amikor beláttad, hogy ez (a nézőpontod szerint) nem lesz már jobb, inkább egyre szarabb, akkor abbahagytad. És nem nézed azóta is, évek óta, csak azért, hogy hetente fikázhasd, hogy mekkora szar még mindig. Szóval, te pont, hogy normálisan jártál el, amit én szánalmasnak tartok, az ennek az ellenkezője.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8898 Dátum: 15 dec 20, 13:16:42 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:40:49 írta Nikuccia » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8899 Dátum: 15 dec 20, 13:37:11 »

A keserűség szól belőlünk, Aes, a keserűség Nevet Modnjuk Naruto végén én már sírva röhögtem inkább, mint bármi mást- Blícset passzolom, azt tudom hogy Juhász pattog. OP szintén passz, valahol a Doflás ketrecnél adtam fel.

A Naruto eladása a legjobb dolog volt, amit még Kishi tehetett a szériával azon kívül, hogy kijelenti, hogy az elmúlt 400 fejezet csak valakinek a rémálma volt - esküszöm, egy Kubo-fél vérfrissítés is már csak a javára szolgálhatna ennek a szerencsétlen sorozatnak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8900 Dátum: 15 dec 20, 13:43:27 »

Itachi spinoff anime is jön jövőre.Az talán még érdekes is lesz.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8901 Dátum: 15 dec 20, 13:44:53 »

What the actual fuck? Már kétszer is meghalt az a szerencsétlen nyomorult, nem?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8902 Dátum: 15 dec 20, 13:46:48 »

Már bocs, de ha valamiből elolvastam 400+ fejezetet, nem fogom csak úgy abbahagyni, csakmert elbaszta az író. Pont ez lenne a szánalmas. Egyrészt mindig van bennem holmi remény, hogy a befejezés jó lesz, másrészt egy manga részben a napirend részévé válik. Ha jó, akkor azért, ha rossz, akkor azért, mert röhöghetsz rajta. Gondolom te sem hagysz abba egy könyvet, csak mert úgy folytatja valaki, ami szerinted nem az ideális.
Egyébként az, hogy az író nem tud normálisan történetet vezetni, és folyamatosan elcseszi a katarzist, még nem jelenti azt, hogy nincsenek kedvenc szereplőim, akinek a sorsára végül is kíváncsi vagyok (lásd Fairy tail, Naruto).

Meg egyébként azt tartasz szánalmasnak, amit akarsz, a magánvéleményed nem változtatja meg a világot.

Idézet
hogy az elmúlt 400 fejezet csak valakinek a rémálma volt

Ki is jelentette?
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 20, 13:48:54 írta Saphira » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8903 Dátum: 15 dec 20, 13:49:21 »

Elvileg arról fog szólni hogy mi történt Itachival egészen addig amíg kiirtotta a családot.Az a baj hogy jobban utána szeretnék nézni,akkor be kéne néznem a naruto topikba de annyira részeg még nem vagyok.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8904 Dátum: 15 dec 20, 14:09:00 »

Gondolom te sem hagysz abba egy könyvet, csak mert úgy folytatja valaki, ami szerinted nem az ideális.
Én egyszer így tettem. Drizzt legendájának az ég tudja hányadik része úgy kezdődött, hogy eltelt 120 év. Az író egy tollvonással kiirtott minden rövid életű fajba tartozó karaktert. Akkor becsuktam a követ és nem nyitottam ki többet.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8905 Dátum: 15 dec 20, 14:16:40 »

Voltam ajándékot venni. Tíz perc alatt minusz harmincezer ok. Vettem egy bnőmnek is ajándékot. Remélem karácsonyi ajándékként ő meg beinvitál az ágyába lel. Mingyá itt a karácsonyi szünet 5 napig nem dolgozok. Első szabadságom az évben. Fucking reinkarnálódás lesz már ha addig nem pusztulok meg.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8906 Dátum: 15 dec 20, 14:25:46 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:40:13 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8907 Dátum: 15 dec 20, 14:34:37 »

Rájöttem! Nem Niki jött vissza a fórumra, hanem STM trollkodik a felhasználójával. Nincs más logikus lehetőség.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8908 Dátum: 15 dec 20, 14:49:14 »

Ez az igazi boldogság Nevet  amikor végre megint biztosan 7essel kezdődik az ember súlya a mérlegen Nevet
https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t34.0-12/1058703_1024289147594353_835511698_n.jpg?oh=588c460722995cd551fe612561b17d40&oe=5678F5C8
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8909 Dátum: 15 dec 20, 14:59:44 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:39:15 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!