24 máj 17, 15:51:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930545 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8835 Dátum: 15 dec 18, 12:28:04 »

Grat. Nem tudom szerintem gyerekek szórakoztak. Legalább is remélemxD Késeket eddig is akartak eladni, de ez így elsőre engem is meglepett. Azt hittem rosszul hallok.
Ilyenkor kicsit bánom, hogy nincs kamera a kaputelefonon.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8836 Dátum: 15 dec 18, 13:25:30 »

Teljességgel végetértek a szeszipari ismeretek tanulmányaim, ez egy korszak vége, de legalább kiderült a keddi vizsgámon, hogy nem csak az általános technológiákból vagyok jó, mint ahogy az az államvizsgán bebizonyosodott, de a fejlesztési irányzatokból is. Nevet

Viszont azthiszem, hogy ma miattam fog lefagyni a neptun úgy izgulok a mai vizsga miatt. Kizárt, hogy egy nap kétszer ér az a szerencse, hogy egy vizsga amit úgy érzek rohadt gagyi lett jól sikerül, nagyon félek, hogy még csak meg sem lesz.

Ja és az összes film ami azt állítja, hogy az egyetem az élet legszebb időszaka hazudik, továbbra is úgy gondolom, hogy az a gimi volt, hiszen most, hogy letudtam a vizsgákat mehetek is dolgozni.

SZERK.:
MEEEEEGVAN! Igaz csak 3-mas, de azért a héten szereztem 8 kreditet. Míg másoknak még mindig hátra van a vizsgaidőszakból 4 hét januárban nekem meg már csak egy vizsgát kell letenni. Nevet

Január 4-én 5-ösnél alább nem adom. Durci Simán elmennék még valamelyik vizsgát javítani, ha 6-án reggel nem repülnék el Brüsszelbe.

Napi fórumblogolásomnak ezzel véget is vetettem.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 14:13:06 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8837 Dátum: 15 dec 18, 14:22:36 »

Na jó. Ez sok volt mára. Létezik igazi fénykard.
http://index.hu/tech/2015/12/18/elkeszult_a_valodi_fenykard/
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8838 Dátum: 15 dec 18, 14:26:25 »

Én lézerkardnak hívom és asszony mindig leüvöltXD Innentől nem hívom annak, mert ez nem lézer egy világ omlott össze bennem:U
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #8839 Dátum: 15 dec 18, 17:32:46 »

Uha azért nekem ilyen durva kaputelefonos sztorim nincs de legalább aranyos.
Este ülünk itthon a lakótársaimmal mikor becsörren a kaputelefon . A kedves srác jó tele shopos módjára elakart nekem adni pár üres boros üveget.  A végén már hasamat fogva a nevetéstől ennyi mondtam. "Venni nem vennék de szívesen adok még a készleteitekhez". Ezen ő is jót nevetett. Azóta nem hallottam róla mennyire jött be neki a biznisz. Nevet

A fénykard ötlet meg kifejezetten ötletes Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8840 Dátum: 15 dec 18, 18:31:29 »

Telivel talán több szerencséje lenne. Mondjuk, akkor valszeg józan maradna:D. Késeket, párnákat rendszeresen akarnak eladni nekem sőt még égőket is akartak egyszer. A háztömbe nem szoktam beengedni még az újságost se hiába kéri. Viszont az egyik cserébe volt olyan kedves és kipeckelte a gombot így félre kellett tennem a kaputelefont és lemenni megcsinálni mert egyfolytában csörgött. Száradjon meg.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8841 Dátum: 15 dec 18, 19:06:06 »

Titeket is idegesítenek azok akik az Iszlám Államot Ízisznek hívják? Engem nagyon.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8842 Dátum: 15 dec 18, 19:21:45 »

Ja mert az angol ISIS rövidítést nem így kell kiejteni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8843 Dátum: 15 dec 18, 19:25:22 »

Még pár év és az Ossiant is valami terrorista csoport elő zenekarának tartják majd. Egyébként kb 1 hónapja nem nézek híradót, mert a csapból is ugyan azt folyik már féléve és meguntam.
Néha, amit Szaffi belinkel elolvasom, van, hogy megértem és van hogy nem azt ennyi.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8844 Dátum: 15 dec 18, 19:56:22 »

Gyerekek...van az amikor Abrams filmet rendez!
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8845 Dátum: 15 dec 18, 20:10:47 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:45:23 írta Nikuccia » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8846 Dátum: 15 dec 18, 20:22:20 »

A két jó madarat vissza engedem a fórumra. A jövőben a gyerekes és cinikus viselkedést a moderátorral, (ha kékkel ír) szemben mellőzni és döntését tiszteletben tartani. Nem kívánom szétcsapni a közösségeteket, főleg, hogy személyes és talán baráti kapcsolatok is kialakul-alakultak köztetek. Aminek mi is igazán örülünk. Viszont a moderátor mond valamit az szentírás és úgy van volt lesz, amíg mást nem mond.
Mi se akarjuk a mémeiteket elvenni, de jelen formában idegesítő és még annál is idegesítőbb, de nem tudjuk, hogyan tudnánk ezt minden fél számára előnyösen megoldani. Addig legyetek szívesek link formájában használni a gifeket és videókat illetve a plakát méretű képeket.
Remélem képesek vagytok felnőtt ember módjára kezelni az ideiglenes helyzetet. Ha nem akkor vissza megyünk a checkpointhoz.
Még egy megjegyzés legalább ki tudtok állni egymásért és ezt becsülöm.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 20:24:13 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8847 Dátum: 15 dec 18, 20:25:02 »

Én ízisznek ejtem. Pont azért, mert a kezdetek kezdetén meg felettébb poénosnak tartottam, hogy a nevük megegyezik egy politeista vallás istennőjének nevével. ikszdé Ma már annyira nem vicces.

Hiei szíve elvajasodott.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 20:25:58 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8848 Dátum: 15 dec 18, 20:31:39 »

Köszönjük nagyúr!
Már így is elvonási tüneteim voltak Capac nélkül, akivel tudok beszélni a Life is strangeről.
Capac:
Most kezdtem a 4. episode-ot. Nagyon jó a játék, de nagyon átlátszó is egyben. Annyi utalás van a Pillangóhatás című filmre, hogy lehetetlen, hogy ne legyen ugyanaz a vége. Mármint hasonló, mert azért az morbid lenne, ha addig mennénk vissza, hogy ne ismerjük meg Chloet, de az biztos számomra , hogy vagy William halálát kell okoznunk a végén majd, vagy Chloet annak érdekében, hogy helyre álljon a térben a rend. Az elég gáz lenne, ha Maxnek kellene meghalnia.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8849 Dátum: 15 dec 18, 20:50:04 »

Az eddig mutatott pályafutásodnak köszönd. No és annak, hogy star wars megy a mozikban. Érdekel a véleményetek. Ennyi és nem több.
Na jó valójában a Star Warsról érdekel a véleményetek a többi kamu.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 20:50:37 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!