24 máj 21, 05:07:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933419 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8745 Dátum: 15 dec 16, 20:41:57 »

Most már mindenki nevében ki kell jelentenem. Nikuccia. Én téged amúgy kedvellek, de az utóbbi időben összefüggéstelen dolgokat írsz és ez nem tesz jót a fórumnak.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8746 Dátum: 15 dec 16, 20:45:02 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:54:28 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8747 Dátum: 15 dec 16, 21:08:43 »

Én tényleg nem akarlak bántani meg nem akarok rosszat. De mi lenne, ha mielőtt elküldesz egy hsz-t átolvasnád és egy kicsit elgondolkodnál azon amit leírtál. Nekem is elég sok kivetnivalót hagy maga után a helyesírásom, és elég gyakran fogalmazok barokkosan. Kérlek egy kicsit próbáld meg máshogy formázni a hsz-eid, átláthatóbb formát adni nekik.

Megint nem jó a példa a relativitás elméletére, bár nem igazán vagyok egy fizika szaki annak ellenére sem, hogy olvastam Az idő rövid történetét és egy pár részt egész jól sikerült értelmeznem benne. (Na igen azt a könyvet sem értettem teljes egészében, de ez nemhiszem, hogy a szövegértésemmel lenne összefüggésben.)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8748 Dátum: 15 dec 16, 21:12:57 »

Idézet
A relativitás elmélet tudtommal kimondja,  hogy az életünkben,  a világunkban minden viszonylagos,

A relativitás elmélet azt mondja ki, hogy a távolság és az idő érzete relatív, mert függ a megfigyelő helyzetétől, és csak a fénysebesség abszolút. De ennek mi köze van erkölcsi és etikai nézetek minőségéhez, basszus. Ez szimplán józan ész, nem relativitás elmélet.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8749 Dátum: 15 dec 16, 21:13:08 »

Ráadásul a virágok sem nyílnak örökké,mert a Nap 5 milliárd év múlva fölperzseli az egész bolygót.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 21:14:57 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8750 Dátum: 15 dec 16, 21:21:22 »

Mi tudjuk értelmezni amit leírsz csak mindig kurva nagy faszságot írsz amiről nincs semmi tudásod.
Naplózva


 
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8751 Dátum: 15 dec 16, 21:26:18 »

Kazekage, ne rontsd el én eddig reménykedtem, hogy más lenne az egész, ha összeszedettebb lenne egy kicsit a lány és többet gondolkodna. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8752 Dátum: 15 dec 16, 21:27:13 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:53:54 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8753 Dátum: 15 dec 16, 21:32:18 »

Oké, ebből elég volt.

Balhé OFF

Moderátor
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8754 Dátum: 15 dec 16, 21:35:07 »

Amugy is egyértelmüvé tettem már itt nektek is párszor,  hogy én egy párkapcsolatot sem épp ugy értelmezek,  mint az emberek többsége,  és ebben a szabadelvü gondolkodásmódban azt szeretem a legjobban,  hogy nem vagyok vele egyedül.  Nevet Attol még dalolásznak egymásnak az erdei madarak és a virágok is örökké nyilni fognak, csak mert egyszer valaki megismert valakit,  nem?  Mosolyog vagy akkor megáll a külső élet nektek,  s totális aszexualitással viseltettek minden csinibb lány vagy minden szexibb srác iránt? 

Egyértelmű igen. Ha egy komoly kapcsolatban vagyok, ahol szeretem a párom, szerelmes vagyok, nem fogok flörtölni senkivel és kész. A szexuális igényeinket is teljes mértékben kielégítjük így nem is tudnék másra felizgulni. A szerelemben (szerintem, jobb esetben) akkorára nő az ember, hogy teljesen elnyomja a benne lévő állatot. Ezt nem így szó szerint kell értelmezni, hanem átélni, megtapasztalni. Soha nem is értettem azokat az embereket, akik úgy vannak párkapcsolatban, hogy közben nyugodt szívvel fogdos meg mást és úgy viselkedik mintha szingli lenne, huncutan össze-vissza kacsingat félre. Én undorítónak tartom, mert egy igazi, egész, teljes, emberi párkapcsolatban ennek nem szabadna előfordulnia. Létezhet ilyen, meg lehet csinálni, de akkor hívják nyitott párkapcsolatnak vagy tisztázza mind a két fél magában, hogy a kapcsolatukba nincs szerelem.  
Naplózva



Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8755 Dátum: 15 dec 16, 21:40:08 »

Nincs elfojtott agresszióm, nekem simán agresszióm van elfojtás nélkül.
Naplózva


 
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8756 Dátum: 15 dec 16, 21:49:22 »

Igazságtalan vagy Aes, pedig pont írtam volna kicsit részletesebben is az általános relativitáselméletről. Szomorú Addig se kellett nézegetnem a mikotoxinok csodás gyűrűs szerkezeti képleteit. Nevet

Stance én szerintem nem lennék, egy lassan 6 éves kapcsolatban, ha begubózva kéne élnem és másra nem is nézhetnék rá. Nem tudom elképzelni, hogy nem mehetnék el ugyanúgy táncolni, mint a szingli barátnőim.
Te úr isten belegondolni is félelmetes, hogy már ilyen régen vagyunk együtt, pedig még dúl a láw. Nevet Szerintem igen is az a hosszú kapcsolatunk titka, hogy nem folytjuk meg egymást. Mondjuk én olyan ember vagyok aki óriási mozgástérre tart igényt. Viszont úgy gondolom azt se lehet kritizálni, ha valaki úgy boldog, egy párkapcsolatban, ha egyik sem tud a másik nélkül létezni, merthát szerintem az egészséges kapcsolat titka az, hogy hasonló igények, hozzáállások találkoznak.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 21:56:17 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8757 Dátum: 15 dec 16, 22:08:46 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:53:25 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8758 Dátum: 15 dec 16, 22:10:53 »

Vietnamról jut eszembe, ez zseniális. Ismerek egy vegyes párt. A magyar hapi kb. úgy viszonyul a dologhoz, hogy "jeee, ázsiai csajt dugok, de nagyon menő". Szerencsétlen nem veszi észre, hogy a csaj számára ő csak egy haszonállat, amit csak a nagy pénisze miatt etet, amúgy neki a fehér ember ugyanolyan, mint a néger. Mindkettő annyira lenézi a másikat, hogy nem veszik észre, hogy a másik is lenézi őket. Ezen alapul a kapcsolatuk és látszólag működik. Imádom. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8759 Dátum: 15 dec 16, 23:13:18 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:53:06 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!