24 máj 17, 19:44:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930644 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8730 Dátum: 15 dec 16, 15:38:37 »

Ennek nincs semmi értelme.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8731 Dátum: 15 dec 16, 15:49:29 »

Szerintem se, de hadd legyen egy kis sikerélménye  ikszdé

Idézet
én nem birom elviselni nagyon az olyasféle panaszkodást,  hogy ez,  meg amaz milyen jó lett volna,  de ilyen kár,  hogy ez nem történhetett meg velem,  stb,  s mikor az adott dolog éppen történik az illetővel,  akkor pedig csak félénk módon próbálgatva akarja elérni,  hogy ugyan történjen meg már.

Ha rám célzol, a raszta csajnak megmondtam, hogy kib*szott szexi és meg akarom csókolni, ha neked ez félénk...  Nevet bár ki tudja, valakinek lehet, a hajánál fogva a barlangba húzós ősember-stílus jön be smirksweat
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8732 Dátum: 15 dec 16, 16:38:05 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:55:07 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8733 Dátum: 15 dec 16, 16:51:40 »

Onnan tudod meg hogy Coelho kamu 90's kid,hogy nem tudja ki az a Lurch.

Ezen a mai napig tudok szakadni ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N3_wFKS6l0Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N3_wFKS6l0Y</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 16:53:28 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8734 Dátum: 15 dec 16, 17:23:56 »

Tisztelt Hallgató!
Úgy látjuk szereti a kihívásokat, és többszöri felszólítás ellenére sem hajlandó nyugtázni a Tűzvédelmi, polgári védelmi, munkavédelmi és környezetvédelmi oktatási tájékoztató 2015 című oktatási anyag elolvasásának tényét.
A közelgő Karácsony alkalmából, a béke jegyében biztosítjuk december 26-án éjfélig a pótlás lehetőségét.

A k*rva anyjukat. Minden évben kitöltöm és most az egyszer elfelejtettem és egyből cinikusnak kell lenni.
 
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8735 Dátum: 15 dec 16, 17:46:06 »

Nikuccia senki se sajnáltatja magát a fórumon. Másrészt meg azon kívül, hogy bókol egy pasi egy csajnak, ha tetszik neki mit tegyen még? A csaj szólt, hogy van barátja, a srácok azért kértek tőle puszikat, amiket adott is, mert ő is tök jól érezte magát a társaságunkban, mert valjuk be melyik lány ne élvezné, ha bókolnak neki. Mi meg így, hogy ő ott volt gazdagodtunk egy storyval, ami annyira nem is izgi story de ez van. Nevet 

Panaszkodást akarsz olvasni?
Utálom, hogy alig van időm 2 vizsga közt pénteken megint lesz egy és csak most állok neki, olyan béna vagyok, hogy nem tudok koncentrálni. T_T
Tessék ez az volt, de jólesett, hogy kiadtam magamból. A keddi alkesz vizsgám után megyek toxikológiázom kicsit. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 17:49:44 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8736 Dátum: 15 dec 16, 18:19:34 »

Én se értelek Niki, itt cukkolod Coelhot, hogy miért nem vitte haza a raszta csajt (akinek amúgy barátja volt mint már elmondtuk, de mindegy), de hát most mit csinált volna? Ha szó nélkül lekapja akkor te lennél a legjobban (és jogosan) kiakadva, hogy hogy lehet valaki ekkora tajparaszt. Vagy ezek szerint te is hagynád Márkot valami random részeg csávóért aki azt mondja, hogy szexi vagy és hogy le akar smárolni? Nem értelek én téged komolyan.



Capac mindenkinek nagyon örült este. Nekem percenként borult a nyakamba oneechan kiáltással, holott többször felszólítottam, hogy ne tegye.  ikszdé  Nyelvesít
Akkor is folytatta miután rászóltam én is? Ejj, nem lennék a helyében...  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 18:25:19 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8737 Dátum: 15 dec 16, 18:43:56 »

Az élet megy tovább. Nem áll meg a netes hírnévnél na.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dxIBtcI3reI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dxIBtcI3reI</a>
Közérdekű információt hallottatok.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #8738 Dátum: 15 dec 16, 19:21:37 »

Most komolyan... mi a probléma azzal, ha valaki nem bírja a piát?

Ha engem veszünk, szerintem olyan személyt nemigen találnánk, aki ne bírna leinni engem rohadt egyszerűen. És akkor most mi van? Ciki, nem ciki, én nekem nem szokásom inni, ezáltal nem is vagyok hozzászokva a piához.
Nagy ritkán, egyszer-egyszer úgy vagyok vele, hogy jól van, legurítok ezt-azt, aztán ha elvetem a sulykot vele, annak meg is vannak a következményei... smirksweat
Ezért is tartom jobbnak, ha ragaszkodom a fogadalmamhoz, vagyis no alkohol...

Mellesleg, Lew még ott is hagyott minket a csajszi miatt, és inkább leült melléjük a másik asztalhoz, csak hogy tovább kérlelhesse őt, miután jelezte, hogy megy társalogni kicsit a cseh barátaival. Nevet Úgyhogy félénk jelző semmiféleképp sem illik rá. Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8739 Dátum: 15 dec 16, 19:27:58 »

Én is érdekes vagyok-e téren. A koktélokban válogatás nélkül van minden és sokuk igen tömény. Tequila, vodka, rum, abszint, stb. De azt bírom. Viszont a hagyományos alkoholoktól hamar hányingerem lesz. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8740 Dátum: 15 dec 16, 19:47:36 »

Te is cuki vagy, Mini  Nevet Bár közben rákerestem erre a komornyikra és rájöttem, ez nem bók volt  ikszdé
Hehe, köszi! Nevet Az a helyzet, hogy bók volt, mert a magasságra értettem, nem külsőleg. Jaj dehogy, nehogy magadra vedd, de a komornyik abban a filmben baromi magas volt. Nevet

Pedig te amugy nem is vagy olyan tul alacsony,  Mini,  nem? Nevet
Átlagos a magasságom, olyan 169-170 környéke.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 19:48:25 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8741 Dátum: 15 dec 16, 20:01:08 »

Nincs idegesítőbb nyelv a vietnaminál. Ez most már biztos. ikszdé

Ezt néztem:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WFk_yFZ619U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WFk_yFZ619U</a>

Ez a beszéd, mint valami debil csecsemő gügyögése. ikszdé

Viszont 16:21nél az a hihetetlen lelkesedés, amivel a komcsi zászlókat lengetik. xDD Valahogy úgy érzem az elvtársaknak lett volna jobb dolga is, mint ez a buli.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8742 Dátum: 15 dec 16, 20:15:20 »

Amikor Sabaku Kagénak hív PM-ben mint Masashi.

Érdemi tartalmat nem jelentő, az oldalbetöltést lassító, feleslegesen extra adatforgalmat generáló, irritáló mozgó kép törlésre került.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 17, 11:10:10 írta Aes Sedai » Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8743 Dátum: 15 dec 16, 20:31:13 »

Idézet
Ahhoz képest pedig valiban félénknek mondanám ezt a fajta környékezési stilust,  amit te mondtál,  hogy a hajánál fogva vonszolod be mondjuk egy félreeső helyre.  Ez a relativitás törvényére kucsit jo példa is,  köszi,  Albert.  Nevet

Az egy másik elmélet lesz...
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8744 Dátum: 15 dec 16, 20:40:39 »

Te érted az idézett szöveget?  Hmm? Én látok pár kulcs szót, de nem tudom összerakni. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!