24 máj 17, 20:31:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930667 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8715 Dátum: 15 dec 16, 10:52:01 »

Úgy megörültem Coelhonak hogy nem tehettem mást,nehogy szeretet hiánya legyen.
#bromance
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8716 Dátum: 15 dec 16, 11:30:41 »

Akkor biztos rosszul láttam vagy a ruhája volt csalós.  Nevet Nem figyeltem igazából.  Nevet
Capac mindenkinek nagyon örült este. Nekem percenként borult a nyakamba oneechan kiáltással, holott többször felszólítottam, hogy ne tegye.  ikszdé  Nyelvesít
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8717 Dátum: 15 dec 16, 11:47:44 »

Capac konkrétan vele van zúgva Syzy-be, szegény gyerek (mármint Szuzicsán) ahogy ült le mellém, láttam a szemében a "mindjárt megölöm" - kisugárzást, aztán mondta, hogy az a fétise, hogy legyen a bátyja. Túl józan voltam és túl sok mindenre emlékszem. x"DDDD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8718 Dátum: 15 dec 16, 11:49:00 »

Kevertem a piákat és keveset ettem előtte, az volt a gond. Egyébként igyál asztal alá nyugodtan, ha akarsz, nem szeretek ilyesmiben versenyezni, hogy ki bír több piát, nem tartom igazán erénynek  Nyelvesít

Capac azért, mert végre találkozhatott élőben A Mesterrel. Aztán persze mondta, hogy a húga szerint csúnya vagyok, ezzel le is rombolta a felépített szimpátiát  Neeem  ikszdé


Coelho csak pont azt hagytad ki, hogy ki milyen benyomást tett rád.  Nevet Lew arról is ejtett pár szót.  Nyelvesít


Írtam, hogy mindenki jó arc volt, így egyesével nehéz kiemelni embereket, mert kicsit egybefolynak az események. Akikkel többet beszéltem, ők úgyis tudják, hogy mennyire örültem a velük történő személyes találkozónak és hogy jófejnek tartom őket:D

Amúgy a fórum alapján kb. mindenkinél hasonlóra számítottam, Syzygy volt kevésbé cinikus élőben, mint írásban, de azt írta is valaki Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8719 Dátum: 15 dec 16, 11:53:43 »

Verám legközelebb többet iszunk, max megont bedobunk egy abszintot az majd jól helyrerak a tapasztalatok alapján.
Mondjuk én valószínűleg csak nyári talira tudok legközelebb menni, mégha szívesen szülinapoznék is együtt Sevával. Remélem nyár elején/tavasz végén is lesz valami, nem csak szülinapodkor. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8720 Dátum: 15 dec 16, 12:01:47 »

Vera én ilyenekre nem is emlékszem  >.<# mondjuk az tény hogy örültem volna egy báttynak.
Coelho a húgom mindenkit csúnyának tart aki nem Chris Pine ikszdé szóval a hiba nem benned van.De
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8721 Dátum: 15 dec 16, 12:04:42 »

Szóval csak éretlen és nem tud mit kezdeni egy belevaló hús-vér férfival  ikszdé Maradok inkább a rasztáknál akkor Durci
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8722 Dátum: 15 dec 16, 12:39:34 »

Ja tényleg nekem is kifejtette, hogy Syzy a bátyja. És mondtam Syzynek, hogy akkor mi is tesók vagyunk.  Nevet

Coelho, ja ez olyan semmitmondó volt, hogy átsiklottam felette.  Nevet De amúgy csak húzlak. Nyelvesít
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8723 Dátum: 15 dec 16, 12:49:01 »

Noé, abszintot SOHA többé nem iszunk... x"D Ó az a jó kis szülinap. *-*

Amúgy a raszta csaj tök vékony volt. o_o
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8724 Dátum: 15 dec 16, 12:51:35 »

Mondom, hogy nem néztem a csajt.  Nevet Csak kb rémlett vmi. Hátulról láttam.  Nevet

Noe: biztos, hogy lesz tavasszal/nyáron is tali, mert meg kell ünnepelnünk majd a hazatérésedet. :3
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8725 Dátum: 15 dec 16, 13:29:22 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:56:22 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8726 Dátum: 15 dec 16, 14:15:15 »

Hogy mivan? Mi ez a kérdés a hsz végén?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8727 Dátum: 15 dec 16, 14:23:04 »

Az a "gond", Niki hogy itt cukkolod Coelhot, igazából a semmiért. Ha valaki keveri a piát stb. hát rohadtul nem kell bírnia, plusz nem a lerészegedés a cél, ha valaki elmegy inni. Sőt, én jobban szeretem a bódult de mégis józan állapotot. Na meg azért tényleg össze vissza ittak, szerintem érthető, hogy kidőlt.

Noémi, tuti csinálunk akkor is, csak lehet kevesebb ember jön el stb. de csinálunk.

Nekem anno pont Noémi s Rita volt nagy meglepetés. Mondhatni kellemesen csalódtam bennük, mert itt másik oldalukat mutatják, ahogy Syzy is.
Coelho amúgy cuki! És magas, olyan mint Addams Familyben a komornyik, fonetikusan Lördzs asszem. ikszdé Egy törpének érzem magam mellette.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8728 Dátum: 15 dec 16, 14:52:31 »

Nem a lerészegedés a célom, csak sokszor visz magával a hangulat és a jókedv és ez lesz a vége  smirksweat Szóval nyugodtan az asztal alá ihat akár egy sokat beszélő kislány is, nem sértődöm meg  Nyelvesít  Nevet

Te is cuki vagy, Mini  Nevet Bár közben rákerestem erre a komornyikra és rájöttem, ez nem bók volt  ikszdé
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8729 Dátum: 15 dec 16, 15:19:40 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:56:05 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!