24 máj 21, 04:28:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933399 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8700 Dátum: 15 dec 15, 20:25:48 »

Ha olyan menők lennének, már rendet tettek volna Szíriában.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8701 Dátum: 15 dec 15, 20:32:00 »

Lew drága, én nem voltam a Keletiben, akkor szálltam fel itthon a vonatra de majdnem. Nevet Amúgy ja, nem kell jegy!!!!44négy
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8702 Dátum: 15 dec 15, 22:37:42 »

Tetszett Lew beszámolója, majd én is írok szerintem valami hasonlót Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8703 Dátum: 15 dec 15, 23:16:07 »

Vicces, hogy pont a képszakadásosok számolnak be ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8704 Dátum: 15 dec 15, 23:20:19 »

Így autentikusabb Nevet Amúgy meglepően sok részletre emlékszem  Nevet

---

Megbeszéltük gdattal, hogy a Westendnél találkozunk, egy hirtelen ötlettől vezérelve, már majdnem Kelenföldnél, írok a Facebookos eseményhez és nem sokkal később látom, hogy "némileg" változott a terv Nevet Kb. 10 perc oda-vissza telefonálgatás után le is fixáltuk, hogy akkor odamegyek a Vörösmarty utcába (legalább megtudtam, hogy egy metrójeggyel is át lehet szállni a vonalak között). Némi várakozás után megjelent gdat és nem sokkal később már a lakásban is voltunk, ami nem volt olyan rossz, mint amilyenre számítottam. Kicsit ejtőztünk, lassan megérkeztek a többiek is, elsőként Syzygy, aztán gdat unszolására kettesben átmegyünk a Corvinus Caféba koktélozni (soha többet... Nevet), útközben gdat énekelt egy századosról. Valami lángoló koktéllal kezdtük, amit gyorsan kellett inni, ez már megalapozta a későbbieket (abszintos rövid, mojitó, piña colada - ezt csak a neve miatt  Nyelvesít és sör - igen, ebben a sorrendben...). Gdat kb. 3x ennyit ivott és semmi baja nem volt, én egy székellyel többet nem iszom. Nevet

Némi sztorizgatás után átsétáltunk a B City-be (szerencsére kettőnk közül én tudtam tájékozódni  smirksweat) és a helyre belépve meghatódva konstatáltam, hogy Capac gyermeki lelkesedéssel ugrik a nyakamba "Coelhóóó!" felkiáltással, mintha csak a Mikulás érkezett volna meg Nevet Innentől kezdve kicsit zavaros a sztori, lepacsiztam mindenkivel, jót nevettem gdat lelkesedésén Lew haját illetően, tindereztünk, valamikor az este folyamán ettem egy gyrost, kihozták a szilvás rövideket ( Lehánylak) és persze Hana, akinek emlékszem a nevére  Pirul Aztán valamikor (elég mókásan) elindultunk hazafelé, ott voltak valami haverkodós srácok, de nem nagyon emlékszem rájuk, aztán a lakásba beérve kb. én is kidőltem, és végül újdonsült alvótársaimmal kipihentük az este fáradalmait.  Nevet Félálomban még hallom, hogy valakik a Dragon Ballt szidják, de erre az istenkáromlásra már nem volt erőm tiltakozni, csak magamban szörnyülködtem egyesek ízlésficamán Nevet Másnap reggel, mire felébredtem, már kb. elszállingóztak az emberek, én is erőt vettem magamon és (remélem, nem hosszú időre, de) búcsút intettem Pestnek.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8705 Dátum: 15 dec 15, 23:24:59 »

Egyszer talán én is felmegyek egy talira, ha tudok róla és lesz kedvem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8706 Dátum: 15 dec 16, 00:01:46 »

Majd ha lesz kövi akkor szólok, s át tudod gondolni, hogy érdekel-e és van-e kedved feljönni. Nevet
Viszont rájöttem, hogy valami másik hely kell. Szeretnék egy kis változatosságot, ne mindig ugyan oda menjünk, de ez meglepi amíg nem szervezem meg. Nevet

Kivéve ha valaki magára vállalja a szervezést. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 00:02:19 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8707 Dátum: 15 dec 16, 01:24:21 »

Habár a kutya nem hívott, de egyszer én is megyek. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8708 Dátum: 15 dec 16, 04:12:06 »

Mester, ez nem igaz, én Syzy előtt értem oda... -_-
Amúgy Mini én tudod, hogy ha úgy van megszervezem, csak picit szedjem össze magam. Hehe
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8709 Dátum: 15 dec 16, 07:39:24 »

Gyerekek, kitaláltátok, hogy hogyan tudtok elüldözni innen. Most tényleg ez a téma már három napja?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8710 Dátum: 15 dec 16, 09:15:39 »

Amúgy Mini én tudod, hogy ha úgy van megszervezem, csak picit szedjem össze magam. Hehe
Öhm.... nem! Neked sokáig nem engedem, hogy megszervezd! Nevet Csak társ szervezőként, főeg, ha napról napra változik hogy jössz-e vagy sem. Nyelvesít

Szabi, most is mondtam hogy van ez, de majd neked is szólok és akkor te is tudsz találkozni a többiekkel.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8711 Dátum: 15 dec 16, 09:18:13 »

Ja most már emlékszem erre a csajos ügyre. Vmit láttam messziről csak én pasinak néztem a lányt, mert nagydarab volt és fiúruhákat viselt.  smirksweat De utána leesett, hogy lány.  Nevet

Coelho csak pont azt hagytad ki, hogy ki milyen benyomást tett rád.  Nevet Lew arról is ejtett pár szót.  Nyelvesít

Szervezésben én is szívesen segítek Tabi & Vera. Hiei te meg gyere nyugodtan bármikor, veheted úgy, hogy van bérleted a talikra. Nem kell külön meghívó, hogy jöhess.  Nevet Legalábbis részemről.  Mosolyog Ez Ritára is igaz.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8712 Dátum: 15 dec 16, 09:21:36 »

Pofátlan vagyok, ha hatudok róla megyek, akkor is ha nem hívnak. Az ilyen nem hat meg. Nem tudtam róla. Rita nem hiszem, hogy jönne, de sose lehet tudni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8713 Dátum: 15 dec 16, 10:11:53 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:56:59 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8714 Dátum: 15 dec 16, 10:38:45 »

Seva, egyáltalán nem volt nagy darab, a ruhájára nem emlékszem. Viszont volt ott egy cseh srác is, bár neki rövid haja volt, akivel még dumáltam a kocsma előtt. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!