24 máj 20, 23:49:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933171 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8625 Dátum: 15 dec 12, 21:31:33 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:03:09 írta Nikuccia » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8626 Dátum: 15 dec 12, 22:25:09 »

El sem kezdődött a vizsgaidőszak, már utálom... Mondjuk ez már csak az én hibám, év közben is kellett volna tanulni, de hát az a sztereotípia, hogy az egyetemisták nagyon sokat isznak és nagyon csúnyán.... ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8627 Dátum: 15 dec 12, 23:08:03 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:02:21 írta Nikuccia » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8628 Dátum: 15 dec 12, 23:27:25 »

Nem kell komolyan venni, hogy nem jön fel. Én is mondtam kb. minden évben és mégis itt vagyok. Meg ezt tudtam is. Hisztizni mindenki szokott. Aztán majd idővel kinőjük.
Naplózva


Cletus Kasady
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8629 Dátum: 15 dec 13, 00:12:08 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:01:25 írta Nikuccia » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8630 Dátum: 15 dec 13, 00:29:47 »

Őszintén szólva nem tudom sajnálni. Mindennek van következménye, annak is, amit és ahogy leírsz, mert jelen esetben én is csak arra tudok reagálni, amit kapok.

És szerintem piszkosul tök mindegy egy ilyen helyzetben (vagy annak kellene lennie), hogy fiú-e vagy lány, az én kommentjeim is törlésre kerülnek, talán fogalmatok sincs, mennyi, pedig nem kan vagyok. Én is neki állhatnék látványosabban rinyálni, hogy miért, ha csak őszintén elmondom a véleményem, de nem teszem. Stance igen, ez van. Nem az én ügyem. Ha olyan erős mint amilyennek hiszi magát, akkor kiheveri.

Aes pedig szerintem igazságosabb annál, minthogy nemek alapján ítéljen. Legalábbis gondolom. Azt meg nem értem, mi olyan nagy cucc egy komment törlésében, amiért kegyességről kell papolni.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 13, 00:38:55 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8631 Dátum: 15 dec 13, 10:06:18 »

Végig pörgettem a képeket amiket csináltam/tunk ikszdé
Volt egy fél órás vidi is a semmiről ikszdé

Lew legközelebb is hozz pálinkát.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 13, 10:08:19 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8632 Dátum: 15 dec 13, 10:49:41 »

Ha lenne szép nagy cicid,  Stance,  lehet nem jársz igy.  Mosolyog  A te hibád,  miért nem születtél lánynak? Nevet Komolyan sokkalta több előnnyel jár nem pasinak lenni.  Egy lány amugy wgy másik lányt is sokkal könnyebben rávehet olyasféle dolgokra,  mint pasi pasit.  Nevet
Te mi az istenről beszélsz?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8633 Dátum: 15 dec 13, 11:20:21 »

Sabaku, ne akard megérteni, nem fog sikerülni. xDDDDD
Remélem mindenki épségben túlélte a tegnap estét, köszönet mindenkinek. Nevet Majd valaki meséljen mi volt miután eljöttem!
Ja és Mini meg Sabaku a vőlegényem. Majd lesz lagzi meg lesztek hívva. nem.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8634 Dátum: 15 dec 13, 11:54:41 »

Én is kíváncsi vagyok, hogy miről maradtunk le. Meg persze remélem Lew lázasan készíti a 3 fejezetnyi új képregényt. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8635 Dátum: 15 dec 13, 12:37:13 »

Azt hiszem, hithű katolikus leszek... ikszdé

Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8636 Dátum: 15 dec 13, 12:38:48 »

Úgy volt, hogy addig nem engedjük (ik) haza, amíg kész nem lesz szóval... :/ :DDDD

Saphi, ezek után nem csoda. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8637 Dátum: 15 dec 13, 12:52:19 »

Szerintem a társaság nagy része akkor tért meg, mikor Jézus tüzet adott Lew haverjának ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8638 Dátum: 15 dec 13, 13:07:38 »

Oh ehhez nem kell hithű katolikusak lenni, mi gimiben református hittanon is sokat beszéltünk a Gyűrűk ura, meg a Narnia bibliai vonatkozásiról. (Bár olyan sokat nem jegyeztem meg, mert keveset látogattam az órákat. Szomorú Sose írta be a Tiszteletes a hiányzást. Nevet)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8639 Dátum: 15 dec 13, 13:13:05 »

Szilvi, mi van?xDDD Mi erről lemaradtunk? Nevet
Amúgy szegény Lew, sajnáltam, hogy nem jött össze neki az a cseh csaj, pedig nagyon szép lány volt, és még a rasztái is jól néztek ki. Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!