24 máj 17, 01:42:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930252 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8565 Dátum: 15 dec 11, 16:29:41 »

Destroid: Jobbulást neked, biztos szar lehet egésznap feküdni. Addig is nézz egy kis Brickleberry-t  Kúl

Jobb dolgom úgyse lesz. A kis érettségi tételek meg nem tűnnek túl csábítónak. Már csak azt kellene elérni valahogy, hogy a doki a jövőhétre is kiírjon. Akkor lesz egy 4 hetes szünetem. Igaz nem végig Brickleberryvel, de... 28 nap az 28 nap. Kivéve net nélkül, akkor nem.

Ennyi faszságot is régen hordtak itt össze mint te Jager Maister.

Neked nem áll jól a beugatás. Inkább menj, kezdj el írni egy kommentet, aztán felejtsd el. Meg te még amúgy se vagy olyan menő, hogy minden 2th kommented töröljék.
Naplózva


Cletus Kasady
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8566 Dátum: 15 dec 11, 16:54:41 »

A Star Wars mióta is adaptációja bárminek is? Vagy ez csak nekem baszta a szemem? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8567 Dátum: 15 dec 11, 17:21:22 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:06:46 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8568 Dátum: 15 dec 11, 17:28:10 »

Hogy reflexből ne írjam rá hogy lel nem, ezért 1 perc alatt megnéztem a  google segítségével. Hasznos!
A film előtt csakis EGY könyv jött ki de az is Lucas forgatőkönyvéből készült és eltérő a filmtől, szóval az állításod helytelen mert a filmek ihlették a további  könyveket és nem vice versa.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 11, 17:29:45 írta Syzygy » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8569 Dátum: 15 dec 11, 17:33:14 »

Mondanám, hogy ez nem filmes topik, hogy még nagyobb mocsok legyek de az a baj hogy én is írtam már ez ügyben.

Jaj, de rühellem a karácsonyt. Régebben csak pár héttel azelőtt kezdtek el véresen komolyan készülni, most meg 1-2 hónappal előtte is mekkora hypeot kapott. Csak én vagyok ennyire karácsonyellenes? Ma már az is a pénzről szól... és minél kevesebb van, annál szegényesebb az egész.

Mondjuk... ez talán az összetartásra sarkall, az pedig fontosabb mint pár shoppingolt ajándék.
Naplózva


Cletus Kasady
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8570 Dátum: 15 dec 11, 17:42:36 »

Foggalmam sincs hogy hova irjam nektek Naruto-Kun team de találtam egy kis gikszert,
http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=50
itt az első évadnál van egy kis elírás a részek számaival az első évad 001-032-ig van.

Biztos törlitek ha olvassátok de azért irtam ide mert nemtudtam hova irjam.

Javítva köszönjük.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8571 Dátum: 15 dec 11, 17:42:48 »

Az érzés amikor már 3 napja nem látod Ishidát battleneten.

« Utoljára szerkesztve: 15 dec 11, 17:44:07 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8572 Dátum: 15 dec 11, 17:44:45 »

Miért baj az, ha kedves vagyok másokkal?  Szomorú



Az nem baj, de az már igen, hogy olyat írsz, hogy a filmek-játékok tiniközpontúak, mivel egyértelműen ezek a termékek fizetőképes korosztályt célozza meg. Ezért játszanak FtP játékokkal(javarész MOBAval és MMO-val) a tinédzserek, mert nem tudják megfizetni többségük a játékokat - filmeket.

Syzy:
Én éjjeli bagoly vagyok, egyedül meg nem HotS-ozom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 11, 17:46:15 írta Ishida » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8573 Dátum: 15 dec 11, 17:55:26 »

Tekintve,  hogy könyvek abból is hamarabb léteztek mint a hat film,  igy ja,  szerintem az lesz az.  Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4s1Yl3M30xM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4s1Yl3M30xM</a>

Egész karácsonyi hangulatom lett hirtelen, vagy csak annyira fájt ez a hsz hogy már röhögök.
Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8574 Dátum: 15 dec 11, 18:46:22 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:06:05 írta Nikuccia » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8575 Dátum: 15 dec 11, 19:11:57 »

Vasárnap kezdünk öcsémmel dolgozni egy élelmiszer feldolgozó üzemmel alias Pork Farm Nevet  nem álmaim melója de legalább van. A névből ítélve nem lesz túl sok muszlim kolléga ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8576 Dátum: 15 dec 11, 19:45:26 »

Kazenek igenis jól áll a beugatás. Sunáznám!!4!4négy!!4

Teltházunk van megint wow mostanába minden hétvégén bőven 200 fölött árulunk. Np elég sör mellett lehet bírni a melót.

Szerintem a karácsony szelleme tök zsír. Egyetlen ünnep ahol ünnepi hangulatom van talán. Meg együtt a nagy család aztán egy évben túl sokszor erre nincs alkalom.
Naplózva



Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #8577 Dátum: 15 dec 11, 20:04:14 »

Ma reggel kerestem egy zongoraszámot, majd miután megtaláltam, a YouTube oldalt ajánlott videói közül szemet szúrt ez a videó:
https://www.youtube.com/watch?v=JCguq3hTC2M

Végighallgattam, és igazából elég komolyan elgondolkoztam azon, hogy vajon még mennyi hozzá hasonló "tehetség" van az utcán? Fél év alatt 16 millióan nézték meg, azóta már a segítségére is siettek rengetegen, hírekben szerepelt, tehát egyfajta híresség lett belőle.

Ilyen esetekben lehet megtapasztalni igazán, hogy mekkora hatalma is van az internetnek. Tulajdonképpen egy YouTube-ra feltöltött videó által, 180 fokot fordult ennek az embernek az élete. Azóta lerakta a drogot, az alkoholt, és céljául kitűzte, hogy segítse a többi hajléktalant, akik között nem egy barátja van. Mondván, ha ő szerencsével ki tudott mászni ebből a helyzetből, akkor az összes olyan személynek, akik tennének is valamit ezen állapot ellen, amiben épp vannak, azoknak segíteni kell.

Az élet tényleg kiszámíthatatlan...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8578 Dátum: 15 dec 11, 20:16:30 »

Meeeeh baromi aranyos csajt láttam ma a westend libriben.Éppen egy Assassin's Creed könyvet nézegetett.Tök cuki volt, nálam alacsonyabb,szép arc,barna haj.
Kár hogy le sem mertem szólítani.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8579 Dátum: 15 dec 11, 20:34:20 »

Nem tanultál semmit a férfi topicból. : ((
Naplózva
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!