24 máj 17, 17:21:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930603 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8235 Dátum: 15 nov 30, 20:23:46 »

A romantikus mangáknak van egy olyan szokása, hogy a főszereplő pár valamelyikének a fejét szét vernéd 100 fejezet után. Annyira felidegesített a csaj, hogy majd nem bemostam neki monitoromon keresztül. Mikor már elolvasok 100 fejezetet meg már sajnálom abba hagyni. Pedig az elejétől nem éreztem túl jónak. Minden sablon benne, de tényleg minden. Előre 10-20 részre megmondja az ember mi lesz. Azt akkor még ilyen szerencsétlen szarkupac benne mind a két főszereplő. Mondjuk vicces, mert az elején az egyiket tartottam annak most meg már a másik tűnik nagyobb pénisznek. Azt meg se említem, hogy minden 3. karaktere hasonlít valakire.
Bocs, de ez ki kikívánkozott belőlemxD
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 20:24:55 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8236 Dátum: 15 nov 30, 20:37:14 »

Én ebből a monológodból első másodperc alatt kiszúrtam a pénisz szót.
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8237 Dátum: 15 nov 30, 22:10:19 »

Hát ez menniyre menő már? Ha vesztek egy ilyet az utcára, ti lesztek Rambo és mehettek kés ellen is kb.
http://www.kovox.hu/html/kezvedelem.atszurasvedett.html#m3387
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8238 Dátum: 15 nov 30, 22:17:03 »

Youtubeon nem tudom, olvastatok-e már olyan kommentárt, amiben a feka/indiai (általában ez a kettő szokta) hangoztatja, hogy a fehéreknek nincs kultúrája.

http://index.hu/kulfold/2015/11/30/eltuntetik_a_kereszteket_norvegiaban_a_menekultek_miatt/

És akkor szembejön egy ilyen cikk, és automatikusan arra gondolok, hogyha tényleg betiltunk mindent mások tiszteletére hivatkozva, akkor valóban nem is lesz. ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8239 Dátum: 15 nov 30, 22:40:26 »

Hát ez menniyre menő már? Ha vesztek egy ilyet az utcára, ti lesztek Rambo és mehettek kés ellen is kb.
http://www.kovox.hu/html/kezvedelem.atszurasvedett.html#m3387

Menő, rákerestem ebayen is, egész olcsón vannak ilyenek
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8240 Dátum: 15 nov 30, 23:28:05 »

index cikre:
10 facepalm+bazmeg per görgetés.

---

Nekünk majd a marketingesek megmondják, hogy mi a kultúránk nevezetű kultúránk van.  Szomorú


Ha már marketing és kultúra, akkor karácsony, és persze az adománygyűjtés.

Vagyis annak pofátlan módja.

Oké, hogy néha pl a danon egy pohár joghur árából 2 forintot jótékonyságra szán, ami miatt te több joghurtot veszel, és emiatt a vállalatnak több búnusz bevétele van, mint amennyit a rászorulóknak ad.

Amit viszont a teszkóban megy.

Kint vannak a szoci munkások a boltban, illetve a hangos bemondóban rendszeresen elhangzik, hogy gondoljunk a  nélkülözőkre (általában gyerekek) és vásároljunk egyel-vagy néhánnyal több tartós élelmiszert, amit adjunk le  aszocisoknál, ok eljuttatják? azokhoz akiknek szüksége van rá.

Szóval kúrvára jó szívem van és egye fene adományozok.

De.

Azzal, hogy te a dományozól, plusz költséged van. Oké jótékonyság, hát rendben van. De abból, hogy te jótékonykodsz, a teszkónak van plusz bevétele. S tippem szerint nem is kicsi.

S igen annyira  pofádba nyomják ez egészet, hogy érezd maga szardarabnak, ha mégsem adsz semmit.

Aztán merd a kasszánál azt mondani, hogy nem adsz 250Ft-ot a valamilyen gyerekek számára.

Szóval az átlagembert értelmileg megzsarolják/manipulálják, hogy rávegyék az adakozásra, miközben a teszkó nem kis plusz bevételre tesz szert, ráadásul pofátlanul mekkora jó arcnak van beállítva, mert ő jótékonykodik.



 







« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 23:33:33 írta Shiro » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8241 Dátum: 15 nov 30, 23:57:22 »

Ma leült mellém a HÉV-en egy fickó. Meglátta a Sons of Anarchys felsőmet és elkezdett társalogni a filmről. Kicsit feszélyezve éreztem magam, de élveztem is , hogy vannak ilyen emberek, akik társalgást mernek kezdeményezni, ha észreveszik, hogy van azonos érdeklődési körük.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8242 Dátum: 15 dec 01, 00:18:18 »

Engem is napi szinten fog ki valaki. Mondjuk sokszor várom, hogy leszólítsanak, mert szeretek ilyen élményekkel gazdagodni. Kedvenceim a hittérítők, velük beszélgetek a legszívesebben a tévedéseikről.
Múltkor zenét hallgattam buszmegállóba meló után már kivoltam mint a picsa a fáradtságtól. Leül mellém egy intézetis (árva) gyerek, kékzöldlila arccal, verekedhetett a közelmúltban. Elkezdte elmesélni az élettörténetét kb 7-8 percen keresztül majd lehúzott két szál cigivel. Gondolta megsajnálom a sztorijai miatt, igazából meg is sajnáltam, mert átbaszta egy csaj. Ennyi maradt meg lel rákontráztam hogy a nőkkel csak a gond van. Mondta hogy jó arc gyerek vagyok bejelöl facen aztán megbeszélünk egy időpontot amikor meghív az aranyhomokba egy sörre. Azóta is jelöl lel.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8243 Dátum: 15 dec 01, 12:12:20 »

Engem szeptemberben szólított le egy anyuka (csecsemővel volt) az állomáson mert meglátta hogy Assassin's Creed-es táskám van ikszdé tök jó elbeszélgettünk a játék múltjáról és arról hogy milyen szar irányba tart az egész.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8244 Dátum: 15 dec 01, 12:21:26 »

Millió és egy alkalommal leszólítottam embereket. Mikor vártam a csatlakozásra 90 perceket. Sőt a vonaton is minden alkalommal beszélgetek valakivel. Négy óra utazás egyedül pusztulat. Nem tudom mi ebben a nagy szám társas lények vagyunk. Inkább azzal van baj, akit valakit ez zavar.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8245 Dátum: 15 dec 01, 12:29:20 »

Nekem nincs semmi ruhám, táskám, hogy bármi látható cuccom, amiből következtetni lehetne arra, hogy mit szeretek. Ilyesmire nem költök pénzt, ingyen meg nem adja senki, mert mindenki köcsög.
Am csak nőkkel beszélgetek a buszon. Ha egy férfi random megszólít egy másikat, az elég buzis. Libsik, akik szerint ez nem igaz, kíméljenek.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8246 Dátum: 15 dec 01, 13:09:15 »

Gyerekek, elérkezett a nap, amikor egy fórumozó burkoltan lebuzizta Hieit. Popcorn time!  ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8247 Dátum: 15 dec 01, 13:12:42 »

Wut? Nem olvastam, amit Hiei írt. Általánosságban írtam, tényleg így gondolom. Vagy nem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8248 Dátum: 15 dec 01, 13:16:46 »

Ez nem új dolog. Sose tagadtam, hogy cső köcsög vagyok. Már idejét se tudom mikor töltöttem el első éjszakámat Cartal és Tapionnal. Azóta ez a lista csak bővült. Kitudja egyszer lehet Gman eltölthet velem egy éjszakát. Csak ahhoz hatnia kéne rá az evolúciónak.
Amúgy abba hagynátok ezt a libsis sz*rságot. Tudom, hogy a divatot követni kell, de családos emberektől az ember már azt várja, hogy felül emelkedik gyengeségein.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8249 Dátum: 15 dec 01, 13:23:44 »

A gyengeségeim és a félelmeim hozzám tartoznak, nem küzdök velük, elfogatom őket.
Álfilozófia, fingom nincs, miket írok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!