24 máj 21, 01:50:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933285 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8145 Dátum: 15 nov 27, 19:18:05 »

Minagi, jut eszembe van egy hippi csaj a csoporttársaim között és annyira bírom. Nevet
Mellesleg más csoporttársam is volt az idei nyári MondoConon és azt mondták hát ennél azért többet vártak. ikszdé Nem volt olyan nagy cucc, de hála az égnek az idő nem volt kibírhatatlanul meleg. Viszont a tömeget utálom. Ja és barátnőm, akivel mentem, teljesen kiakadt, hogy azt mondtam, az őszire már nem megyek vele. ikszdé Elintéztem annyival a magyarázkodást, hogy nincs pénzem. Amúgy már 2 hónapja nem kommunikálok vele.

Az rossz, hogy engem alig keres valaki a régiek közül és szarul esik. Szomorú Persze tudom, sok a felszínes barátság, de azért a volt legjobb barátnőm igazán írhatna pár sort, hogy tudjam, él-e még a BME-n, vagy nem. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8146 Dátum: 15 nov 27, 19:24:47 »

Hízelgő, hogy a hippiségről én jutok az eszedbe. Nevet Pedig még nem is láttál, akkor szoktak még inkább lehippizni. Már egyre többen jönnek ezzel, de nem értem miért, semmi hippiség nincs bennem, azt hiszem. Csak cuki vagyok. Pirul
Csak szeretek pucéran tóban fürdeni, tépni, és táncolni az esőben.... ikszdé Vagyis.... valaki komolyan fogja ezt venni. Nevet

A legtöbb "barátság" ilyen, hidd el, majd azok keresnek akiknek fontos vagy, ha nem most, később találsz ilyeneket, a többit hagyd a p*csába. Sok köcsög....Szomorú Bocsi, most vagyok lassan egy szakításon túl a legjobb barátnőmmel.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 19:27:04 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8147 Dátum: 15 nov 27, 20:35:16 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:23:03 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8148 Dátum: 15 nov 27, 20:39:31 »

annyira nem követem a dolgokat ideje
Itt van egy kis gyorstalpaló:

Ubisoft (Uborka)=mocskos rohadt banda,buggos szar atom hájpolt játékok,nVidia buzulás
EA=cionista karvalyorrúak,mikrotranzakciók,buggos játékok,Origin
Activision/Treyarch/Infinity Ward= szar cod,10 éves rothadvány engine,divatjáték,360 noscope,trickshot,10 éves ragekidek,Faze Clan,Optic Gaming
Gabe Nevell= Illuminati
NVidia= sznob
AMD=istenkirály gamer

Ha egy csomó 10-12 éves hülyegyerek toprong,visítozik egy kupacban,fuss.Valszeg Minecraft,CoD lehet a háttérben.
Ha egy csomó katonának öltözött hülyét látsz,fuss.Valszeg idegbeteg Counter Strike gamerek.
wowosok,lolosok,dotások,őket könnyen fölismered,mintha valami fantasy filmben lennél.Ja és valami érthetetlen nyelven makognak.
Just Dance,Guitar Hero gamerek jó arcok,hozzájuk bármikor betársulhatsz.
Hogyha egy kocsi átbaszódik az ablakon bele a tömegbe akkor Need for Speed verseny megy,vagy egy hülye azt hiszi hogy GTA veterán.
A tárcádat,táskádat stb tartsd magadnál mert a Thief ,Day-Z stb fanok pofátlanul lootolnak mindent amit látnak.
Ha valaki karddal rohangál az biztosan Witcher,Skyrim fan,ne legyen rajtad sárkányos póló.Sem piros/vörös.
Az Assassin's Creed fanok lesből támadnak.

Ezek csak az alapok,ahhoz elég hogy ne kapj agyfaszt 10 perc után.
szerk:
Ja és a legjobbak a Battlefield veteránok
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cv8TKhIcz_A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cv8TKhIcz_A</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 20:44:50 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8149 Dátum: 15 nov 27, 21:10:26 »

Amikor a második, csak abroncsos keringőpróba előtt véletlen a barátnőm farmerét kapom fel a szári után ikszdé

De a vicces, hogy csak azért tűnt fel később, mert lyukas volt a zsebe Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8150 Dátum: 15 nov 27, 21:26:39 »

Ó hát szalagavatós próbák mindig viccesek... Nevet Jó nekem a végén volt az, hogy nagyobb push upot varrtak a ruhámba mint amekkora volt a mellem és úgy meg kellett kötözni hogy majdnem megfulladtam. x"D De ügyes vagy Sabaku, ezt így kell csinálni! :3
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8151 Dátum: 15 nov 27, 21:29:27 »

Nincs hiányérzetem amiatt, hogy nem voltam szalagavatón semmilyen formában. 110.000Ft-ot spóroltam meg és rengeteg időt.

( Igazgató: Ez nem a ti szalagavatótok, hanem az iskoláé. )
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 21:32:17 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8152 Dátum: 15 nov 27, 21:39:14 »

Nem is tudtam hogy 110 ezer bérelni egy ruhát.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8153 Dátum: 15 nov 27, 21:40:46 »

Nálunk kb. 0 Ft-ból kijött az egész (öltönyöm már volt, más meg nem kellett, ha jól emlékszem - számomra nem volt valami hű, de nagy élmény a szalagavató, alig emlékszem rá).
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8154 Dátum: 15 nov 27, 21:41:32 »

Én 20-ért béreltem, 20 volt a kosztüm... 70k körül jöttem ki tablóval mindennel együtt. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8155 Dátum: 15 nov 27, 21:46:02 »

Úristen, mi a frász kerülhet annyiba egy szalagavatón? Mi 40-ból megúsztuk szerintem cakk-pakk. ikszdé Vagy 50... az osztálypénzből lejött fejenkénti összeget nem tudom. Az volt a gáz, hogy táncon nem fértünk el  a színpadon és ütköztünk. Nem látszott durván, de azért na.

Na, és a ruhám. Mikor felpróbáltam ki volt bővítve egy duci lánynak, és épp csak összefogta a nő, hogy lássuk hogy áll. Meg sem mért meg semmi. Aztán úgy adta oda a ruhát, hogy az eredeti, feltételezem S-es méretre volt visszaállítva. ( Az én ruhaméretem M-es... )Na basszus, főpróbán erőltettük mi azt a cipzárt, nem tönkrement a feszegetéstől? Hívtam anyum. Ő hívta a hölgyet. Erre meg azt mondta, de hát mikor a kisasszony felpróbálta, akkor semmilyen átalakításra nem volt szükség ( LOL ) és volt már rá példa, hogy a kölcsönző meghízott 2 hónap alatt! De végül megoldotta a problémát és még csak fizetni se kellett ezért pluszba, hála az égnek. Ja és nem híztam egy grammot sem. ikszdé Jelentem azóta sem...

Minagi rám is sokan mondják, hogy cuki vagyok. ikszdé Inkább csak beteg a humorom. Nevet Amúgy igazad van, le kell szarni mindenkit magasról, aki azt sem érdemli meg, hogy rágondoljunk. Ennyi. Mosolyog

Mondjuk engem a srácok is kiakasztanak néha. Eddig kettő olyan is be akart nálam vágódni, akikről kiderült, hogy szerintük csak úgy normális egy kapcsolat, ha rögtön a szexel indul és onnantól kezdve el lehet dönteni, hogy merre tovább. xD Mert a szex az alapja egy jó kapcsolatnak. WTF? Nevet Hát azért remélem akad majd egy hapsi, akinek a lényem kell majd és nem a testem mindenek felett. Nyelvesít

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8156 Dátum: 15 nov 27, 21:51:45 »

Nem is tudtam hogy 110 ezer bérelni egy ruhát.

Nem is tudtam hogy a szalagavató csak egy ruhabérlésből áll. Különösen a kós faszomöccse károly iskolában. Mert itt minden olyan extra fosra költenek, amire máshol "szükség" sincs.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 21:52:24 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8157 Dátum: 15 nov 27, 21:52:44 »

Aztán majd később úgyis rájössz, hogy nekik volt igazuk Luna. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8158 Dátum: 15 nov 27, 21:57:11 »

Valószínű, de addig is hadd éljek a rémisztően ártatlan kis világomban.  Pirul Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8159 Dátum: 15 nov 27, 22:04:01 »

Ne is mondjátok, én is nem merem összeszámolni ikszdé A ruha a legkevesebb, ott vannak a jegyek, a haj, sminkcuccok már akinek kell még, ékszer detto, cipők, osztálytáncra cucc, lánytáncra cucc, after-ruha (ami nekem egy szekrényből előbűvölt mondjuk), tánctanárok költsége, ajándék nekik, etc etc.


Ne is mondd, Vera, van egy csaj aki egy másik osztályossal táncol, és neki olyan kivágott undorító ruhája van nagy mellel kombinálva, hogy kipúposodik kb. Nem tudom miért jó kirakni a nagyszülők előtt, de hát kinek mi Nevet Nekem nincsenek ilyen gondjaim ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 22:10:37 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!