24 máj 21, 09:16:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933574 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8130 Dátum: 15 nov 27, 08:38:55 »

Az álom dimenziókkal több annál, mint amit leírtál.

"Valami fesztivàl izé? Én is imàdok beöltözõset jàtszani, csak màr olyan rég voltam gyerek, hogy gond nêlkül farsangolhassak vagy karizhassak."

Én már legalább 12 éve nem öltöztem be semminek. Meg hát magamat ki/mi múlhatná felül?
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8131 Dátum: 15 nov 27, 08:43:04 »

Mini kerüld el a PlayIt-et messzire.Az a rendezvény olyan mint Mordor.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8132 Dátum: 15 nov 27, 09:54:36 »

Vera már is ellenőrzés alá vontad a profilját? Ne aggódj nem ő azxD A szülinapos lista egyébként erre is nagyon jóxD
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 09:58:23 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8133 Dátum: 15 nov 27, 10:00:11 »

Hááááhhh fenébe lebuktam. :DDDDD Pedig pislogtam kettőt, de aztán leesett, hogy "annak" majd év elején lesz valamikor. x"D + Az hímnemű. Elvileg.

PlayIt-en legutoljára még akkor voltam, amikor a Millenárison volt és a Conosok szervezték... az még jó volt. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 10:01:29 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8134 Dátum: 15 nov 27, 11:36:14 »

13 éves unokaöcsém fészbúkra kiírta hogy vele is lehet majd találkozni playiten ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8135 Dátum: 15 nov 27, 11:43:01 »

És iskolába ki megy helyette?  Nevet Amúgy mi ez a PlayIT dolog? Tudom google stb, de jobb szeretek embereket kérdezni.  Nevet
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8136 Dátum: 15 nov 27, 11:51:57 »

Ilyen kocka gyülekező hely félesége. Capac leszólta szal gondolom nem az igényes kockáknak való hanem az ilyen mezeieknek, mint én meg a haverjaim. Vannak versenyek, standok, kis érdekességek, ki lehet próbálni ezt azt, con féle amúgy.
Sztem csak annyi baj van vele, hogy sokan vannak és a népszerűbb dolgoknál sokat kell várni. Például volt itt ez a nevét már nem tudom, felveszed a fejedre a cuccost, azt igazi virtuális valóság izéhozé. Na arra egy órát kellett várni, de amúgy érdekes volt. Csak az ember feje belefájdult xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8137 Dátum: 15 nov 27, 13:40:53 »

Az igazi kockák otthon ragelnek ha nem adta be a fejest.
Amire gondoltál az az Oculus Rift.
Amúgy nem lenne rossz dolog csak hát tényleg sokan vannak,az érdekesebb gammokat csak úgy tudod kipróbálni hogy elrugdosod onnan a bloodpistikéket.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 13:44:19 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8138 Dátum: 15 nov 27, 14:04:04 »

A PlayIT a 4. leggyűlöltebb rendezvény számomra, az MSZPs majális után és a MondoCon előtt.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 19:22:26 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8139 Dátum: 15 nov 27, 15:47:31 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:30:38 írta Nikuccia » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8140 Dátum: 15 nov 27, 16:11:55 »

PlayIt már évek óta egy dologról szól, amit alapjáraton gyűlölök, szóval be nem teszem oda a lábam többé. ikszdé Mondjuk már MondoCon is ilyen, egy különbséggel, oda még járnak ismerősök. : D

Beadandót kell írnom a magyar egészségügyi ellátórendszer helyzetéről. Lehet neki kéne ülni rendesen, mert sose leszek kész. Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8141 Dátum: 15 nov 27, 16:59:50 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:24:01 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8142 Dátum: 15 nov 27, 17:00:29 »

Na, úgy néz ki, végre sikerült megcsinálnom a paypalt és ebayen vásárolnom vele. Új korszak nyílt az életemben Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8143 Dátum: 15 nov 27, 17:55:55 »

Nem kerülhetem el, mert meghívtak, az ismerősömnek ilyen menő jegye van, hogy soron kívül hamarabb be lehet menni stb. Ha már van ilyen lehetőségem, meg hogy meglessem, hamarabb, mint a tömeg a cuccokat, akkor miért ne? Ajándék, nekem meg semmibe se kerül. Ha meg sok az ember, haza húzok, mint a huzat. Nevet Azt se tudtam ezelőtt, hogy mi ez, mert hiába vagyok kocka, annyira nem követem a dolgokat ideje, plusz a rendezvényeket, soha nem követtem. Na meg.... sose voltam hasonló izén. Egyszer ki kell próbálni. Kíváncsi vagyok mennyire leszek elveszett. ikszdé
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8144 Dátum: 15 nov 27, 19:13:56 »

Az osztályozásnak semmi köze ahhoz, hogy milyen helyzetben van az egész, ez tényszerű adatokon alapuló beadandó, amivel a tanár tisztában van. Nem tudom hol van olyan hely, ahol a kettő ilyen összefüggésben van. Hmm?  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 19:15:06 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!