24 máj 21, 04:32:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 539 540 [541] 542 543 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933399 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8100 Dátum: 15 nov 26, 16:36:41 »

"Jó a buli,de kurva sok a buzi! ikszdé

Szépen végig kéne vonulni néhány tankkal és pozitív energiákkal telítve szarrá lőni az összeset.Valahogy így.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lELZMc7mvgw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lELZMc7mvgw</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8101 Dátum: 15 nov 26, 18:33:24 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:33:23 írta Nikuccia » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8102 Dátum: 15 nov 26, 19:03:38 »

"Ez nem indok semmilyen egészségesen működõ Univerzumban sem."

Az emberi faj mióta egészséges? Nem az Univerzum a felelős az ember fogyatékosságáért, amiért amúgy is fizetni fog mindegyik, meg folyamatosan fizetnek meg érte még azok is akik mindent megtesznek a példás életért. - Ilyen az evolúció. Ha nem tudja a faj megugrani a szintet amire szükség van később, kidöglik. Ettől cuki. Különben meg az emberért nem kár. Járulékos veszteség...

Szóval valahogy így van a megerőszakolással is. Nem véletlenül van, de ez alapvetően egy a sok defekt közül. Ez van. Engem nem hat meg, még így se hogy én is többször majdnem "áldozattá" váltam. - Utóbbi pedig valóban mellettem szól és amellett amit mondok.

Ez egy ilyen világban várható, miért sajnáltassam magam vagy rettegjek emiatt? Vagy sajnáljak bárkit és rettegjek azok miatt amiket látok vagy hallok innen-onnan, ettől-attól?

Alapvetően senki nem tudna olyan dolgot mondani, amitől félnék. Mert nincs miért félnem az én értékrendem s világnézetem alapján.
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8103 Dátum: 15 nov 26, 19:13:30 »

Uh hallottam. Szombathelyen is esett, barátnőm ott lakik és mondt. Alig várom, hogy felénk is essen, bár múltkor a Pilisszentlászló fele mikor jöttem haza hó esett. Pirul Csak vigyorogtam a kocsiban, mint egy hülye gyerek.

De õszintén.. Kinekbmi baja van azzal, ha vki homoszexuális? Én soha nem bírtam felfogni vagy megérteni, kit bír ez zavarni, s ugyanitt miért nem annyira idegesítõ sokak számára, ha ugyanezt lànyok közt làtja egy ilyem buta gyűlölködõ?
Röviden, mások. Nevet A "tökéletes" világi elképzelésben csak nő és férfi között alakulhat ki szexuális kapcsolat és ezt megrondítják a melegek.
Van egy lezbi csaj ismerősöm, akit Gólyatáborban vígasztalnom kellett, mert a hülye kis gólyák (a csaj nem gólya volt, hanem Programfelelős) azzal csúfolták majd erőszakoskodtak vele, mert hogy ő lezbi. Szóval nem csak a férfi melegeket nem szeretik, viszont nőket könnyebb elképzelni, akár hármasba is lehet könnyebben belemennek.


Ui.: Saphira, megtaláltalak a pinjeim között. Nevet
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/4f/7f/96/4f7f96788138392af53817acd0a3e40d.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 19:16:40 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8104 Dátum: 15 nov 26, 19:44:00 »

Örülnék, ha ilyen Jean d'Arc típusú nő lennék, de sajnos nem vagyok az semmilyen tekintetben. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8105 Dátum: 15 nov 26, 19:45:58 »

Az más csak részlet kérdése. Nevet
Naplózva


Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #8106 Dátum: 15 nov 26, 19:48:36 »

Nikuccia, egyszerű a válasz. Miért vannak előítéleteim a melegekkel szemben? Mielőtt válaszolnék, azt azért még kiemelném, hogy csak egy részükkel van bajom. A válasz amúgy egyszerű: azért, mert azt hiszik, hogy csak azért mert ők mások, emiatt ezt ki kell a világnak tárniuk, és felvonulniuk, vagy épp ami nagy divat mostanság, hogy egyszerűen be kell jelenteniük, hogy azok. Ez az elképzelés az, ami miatt megvetem őket. Attól még, hogy nekik ez normális, másoknak ez undorító.

Úgyhogy, mégis mi jogon jönnek ők ahhoz, hogy ezekkel a szemét felvonulásokkal és egyéb mással arra erőltessenek minket, hogy "Igenis, fogadjátok el, hogy vannak melegek, és ez teljesen természetes!". Hát NEM az! Mi miért nem teszünk hasonlót? Ja, mert az a normális? Akkor mi jogon próbálják másokkal elfogadtatni azt, hogy ők mások? Mindez után miért ne utálhatnám őket?

Arra a kutya sem kíváncsi, hogy ezzel fel akarják magukra hívni a figyelmet...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8107 Dátum: 15 nov 26, 19:56:12 »

A tüdőgyulladásos emberek sem rendeznek felvonulásokat. A homoszexualitás szintén egy betegség, semmilyen keretek között nem normális, sose volt az és sose lesz az. Hiba úgy beállítani, hogy nincs ezzel baj. Nyilván van.

Elvileg azért küzdenek, hogy ne különböztessék meg őket, holott pont azzal különböztetik meg önmagukat, hogy felvonulnak.
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8108 Dátum: 15 nov 26, 20:17:21 »

Engem igazából nem különösebben érdekelnek a melegek, de ellenzem őket, mert a liberálisok támogatják őket.
Ettől függetlenül nem tartom egészséges dolognak.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8109 Dátum: 15 nov 26, 20:20:42 »

Idézet
"Igenis, fogadjátok el, hogy vannak melegek, és ez teljesen természetes!". Hát NEM az!

Szerintem természetes, hogy vannak. Mindig voltak, vannak, és lesznek. És csak tüneti kezelés amiatt utálni őket, amit nem is ők indítottak el, hanem a libsikék.
Ez olyan mintha svéd lennék, és azzal élném ki a dühöm a bevándorlás ellen, hogy disznófejet szolgálok fel titokban a muszlimoknak, ahelyett, hogy a pokol mélyére zavarnám a bűzhödt svéd zöldszín politikusokat. Mindig az okot kell kezelni.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 20:21:16 írta Saphira » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #8110 Dátum: 15 nov 26, 20:24:53 »

Engem nem érdekelnek a melegek, mármint véleményem szerint mindenki azzal legyen, akit szeret. De én sem megyek ki tangában riszálni BP-re kamionokra, nem szexelek nyilvánosan, nem tolom senki képébe a magánéletem, így elvárnám tőlük is, hogy ők se tegyék. Szerintem el kéne fogadniuk nekik is végre, hogy sok ember nem szereti a MÁS dolgokat. Sok ember csőlátású, és ami nem úgy van, ahogy ő azt megszokta az fúj. Toleranciáról pappolnak, de ők sem azok azokkal szemben, akiknek ez sok. Én azt mondom élje mindenki a négy fal között a magánéletét és akkor nincsenek ilyen viták és problémák. Természetesen nem arról beszélek, hogy ne fogja meg az utcán a kezét vagy ne csókolja meg, csak nem kell hivalkodni vele. Ez az én véleményem. Mosolyog
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8111 Dátum: 15 nov 26, 20:30:01 »

"el kéne fogadniuk nekik is végre, hogy sok ember nem szereti a MÁS dolgokat."

Fogadják el, de a többi ember is igazán kinyithatná a csipás szemét és kihúzhatná a fejét a vele szembelévő seggéből, mert kezd baromi unalmas lenni.

"Én azt mondom élje mindenki a négy fal között a magánéletét és akkor nincsenek ilyen viták és problémák."

Ha vita és probléma van, azért nem csak az egyik fél a felelős.

Természetesen nem állok itt se kb. senki oldalán.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #8112 Dátum: 15 nov 26, 20:34:13 »

Megint nem sikerült jól kifejeznem magam azt hiszem. Hümm-hümm

Engem megmondom őszintén a felvonulások, a képek, amiket osztogatnak smároló pasikról tesznek homofóbbá. Amúgy nem foglalkozom velük.

Sőt ismerek nálamnál rosszabbat, aki fröcsögve szidja őket, de ha nincs témán terítéken nem érdekli őt sem. Ergo ha nem hívnák fel magukra a figyelmet nem lenne konfliktus kacsint

És egy ilyen vitánál ki a felelős Destroid?

A magam oldalán állni ér? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 20:39:12 írta Lilus » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8113 Dátum: 15 nov 26, 20:38:50 »

"Engem megmondom őszintén a felvonulások, a képek, amiket osztogatnak smároló pasikról tesznek homofóbbá. Amúgy nem foglalkozom velük."

Vicces, hogy a lezbikusokat nem bírják felhozni. Vajon miért? Cseppel se gusztusosabb mint a férfiak esetében.

"Ergo ha nem hívnák fel magukra a figyelmet nem lenne konfliktus"

Ezt tudtommal már én is leírtam, de mindegy.

"És egy ilyen vitánál ki a felelős Destroid?"

Vita? Én itt nem látok vitát. Véleményeket látok.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #8114 Dátum: 15 nov 26, 20:41:02 »

Nem konkrétan az ittenire gondolok, hanem az átlagos meleg vs homofób vitára. Bocsánat még mindig nem megy ez nekem  smirksweat

Azért hoztam fel pasiket, mert pár napja történt, hogy teleokádták vele a fb falamat. De a meleg nő férfi ugyanez. Amúgy sok pasi szereti őket bámulni állítólag. ikszdé

Ádám és Éva nem Ádám és Béla.  ~Lő homofób én előjött
Naplózva
Oldalak: 1 ... 539 540 [541] 542 543 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!