24 máj 17, 15:59:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 538 539 [540] 541 542 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930550 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8085 Dátum: 15 nov 26, 08:21:24 »

Nekem a volt munkahelyemen az egyik professzor többször látta Anyát meg húgomat hangversenyen. Húgomról azt hitte, hogy én vagyok Anyáról meg, hogy a barátnőm.  Nevet Pedig Anya 60 elmúlt már.  Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8086 Dátum: 15 nov 26, 08:43:52 »

http://somorja.sk/2015/11/24/kirugtak-mert-somorjan-magyarul-mert-beszelni/

Komolyan ilyen megtörténhet 2015-ben? Lel. Abszurd. Hol van a helsinki bizottság ha magyarokat kell megvédeni? : (((((
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8087 Dátum: 15 nov 26, 08:50:17 »

Életembe nem kérték el kb a személyimet, se 18 éves korom előtt se azóta xd Mondjuk nem is csodálkozom xd.

Niki ez a kép nagyon cuki :3. A facesen meg op STM bajsza, majd add át neki. Nevet Nekem is olyan kéne
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8088 Dátum: 15 nov 26, 08:55:47 »


Ez egyszerűen szánalmas, nem lehet rá mást írni... ráadásul olyan helyen, ahol több a magyar. Grat. Hehe Ha fordítva lenne ez akkor már egyből menne a hápogás ezerrel.

Tőlem egy nap alatt kértek személyit és diákot is. Valahogy úgy kettős érzések támadtak bennem. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 08:56:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8089 Dátum: 15 nov 26, 11:52:15 »

Gdattal volt egy "vitánk", szerinte nem jó dolog, ha egy férfi sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál, mert ez az élettapasztalat hiányát és egyfajta gyerekességet mutat. Szerintem meg csak a jó gének miatt van és inkább előnyös Nevet Szerintetek?
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8090 Dátum: 15 nov 26, 11:58:45 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:36:03 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8091 Dátum: 15 nov 26, 12:03:56 »

Ezt mondtam talin is hogy tőlem még mindig elkérik a személyit ha piát akarok venni mert kb 16-nak nézek ki ikszdé
Mondjuk nincs ezzel semmi bajom,jól fog esni 40 évesen amikor majd 10 évet letagadhatok a koromból Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8092 Dátum: 15 nov 26, 12:15:39 »

Juj, azt tőlem is mindig, és hogy manapság személyi híján nem is nagyon tudnám  igazolni, hogy már soksok éve betöltöttem a 18-at, ííígy ja, elég kínos, mikor vennék cigit a boltban, és kérdik, vagyok-e már annyi, és mondom, hogy jaa, jó pár éve, és néznek hitetlenkedve, míg oda nem adom a személyimet, az nagyon idegesítő cucc tud lenni szerintem is. Nevet
Amúgy te  kb szerintem 15-16 évesnek tűnsz, Masashi, szóval ne csodálkozz annyira, ha nem hiszik el neked sem. Nevet Bár az a durvább szerintem ettől is, mikor egy anyát olyan fiatalosnak és üdének néznek mások, hogy azt hiszik, a fia a pasija, a keresztlánya pedig a tinibarinője. ikszdé Ehhez, bőven 40 közelében azért nagyon komoly kisugárzás is kell gondolom. Nevet

Öcsémet már nézték anyám pasijának. Ő 21 évesen szült engem, de fiatalos nagyon. Bár amióta Facebookozik majdnem akkora rajongó tábora lett, mint nekem. Felháborító...

Amúgy lövésem sincs, hogy hogy láttok engem 15-16-nak... meg sose fogom megérteni. Miért? Mitől?

Túl idősnek nézek ki ahhoz hogy Pedobear áldozata legyek, de túl fiatal ahhoz hogy felnőttnek nézzenek.

Borz-alom. Főleg azért, mert lassan 2 éve próbáltak megerőszakolni utoljára. Franc essen bele.

Szerk.: A PM-ekre meg majd du. válaszolok.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 12:19:25 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8093 Dátum: 15 nov 26, 12:17:21 »

Szerintem 35-40 éves kor felett előny, ha fiatalabbnak néz ki egy férfi, de az alatt hátrány.  Nevet Főleg, ha nagyon kölyökképű.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8094 Dátum: 15 nov 26, 12:26:38 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:33:50 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8095 Dátum: 15 nov 26, 13:10:00 »

Anyum 47 és folyton kérdezik 'ki volt az a csaj akivel sétáltál múltkor' meg 'sunáznám' aztán mondom haver az az anyám volt lel wow. Mindig elámulnak mennyire fiatalnak néz ki. 

Jó az avád Niki. Meg egyet is értek vele, mindenkinek pont úgy jó az arca ahogy van. Leolvasható róla minden, hogy kinek hogy megy a harca. Szerintem a gyerekszellem nem egyenlő a gyerekességgel. Élettapasztalattal is lehet valakinek gyerekes pofija, de attól még az arcvonásai, a szemei rengeteg mindent hordozhatnak és így az összkép egyedi és egységes lesz. Azért tartom felszínesnek amit Gdat mond mert inkább a jelenlét adja az arc külső minőségét és rengeteg ember vagy maszkot visel vagy a képmutatás elfedi a valóságot. Csak akkor lehet leolvasni az arcról bármi érdemlegeset ha pl intenzív örömöt vagy szomorúságot él meg az adott ember.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8096 Dátum: 15 nov 26, 13:49:31 »

18nak nézek ki 23 évesen. Szerintem hátrány. Genetika sajnos remélem amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten és 30 évesen meg 25-nek fogok kinézni Nevet Majd elválik. A jó istennek sosem bocsájtom meg ezt a borosta nélküliséget. Ha megdöglök akkor ezt számon fogom kérni a főnökön ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8097 Dátum: 15 nov 26, 15:54:25 »

51 másodperc alatt kiégtem ezen a videón, pedig csak pont azután jön a jó rész. ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A</a>

"Most mászik a traktor meg a pótkocsi között... de kimegyek, agyonszúrom, esküszöm a taktikai késsel le fogom szúrni a patkányt! Kivágod a ponyvámat megöllek te fasszopó!!" ikszdé

Így kell ezt.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 15:58:36 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8098 Dátum: 15 nov 26, 16:17:12 »

Remélem küldtél vmi kis fasza lerohasztò àtkot arra a köcsögre, Masashi. Nevet

Nem küldtem, meg tudom érteni, hogy erre vetemedett, ahogy párszor mások is. De, tanulnak ezek anélkül is hogy ivartalanítanám őket. Különben se tudok rájuk haragudni. Hogy miért, azt nem tudom.

Reag.: Annyi kétszínű féreg van, komolyan. Kezd hányingerem lenni.

ui.: Megvagy Facen, Niku. Csak hogy meg ne ijedj.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 16:19:09 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8099 Dátum: 15 nov 26, 16:26:53 »

Azért az masszív, ami ott van a pályán. Kb én is így reagálnék rájuk. Tuti az összes Kaminos átmenne a nyakukon a picsába:D Hozzáteszem este még jobb érzés lehet. Alig parázhatnak az emberek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 538 539 [540] 541 542 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!