24 máj 21, 01:33:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933274 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8055 Dátum: 15 nov 24, 22:26:54 »

Soha nem értem hogy miért a Carnage címre teszik a legjobb rajzolókat, bár mivel sosem él meg 5 számnál töbet úgyis hamar visszatérhetnek valami komolyabbra.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8056 Dátum: 15 nov 24, 22:31:14 »

Ez a kép totál kiégést idézett elő az elmémben.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 24, 22:41:32 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8057 Dátum: 15 nov 24, 22:35:14 »

Miért foglalkoznak ennyit egy balos libsivel?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8058 Dátum: 15 nov 24, 23:25:50 »

Soha nem értem hogy miért a Carnage címre teszik a legjobb rajzolókat, bár mivel sosem él meg 5 számnál töbet úgyis hamar visszatérhetnek valami komolyabbra.

Nagyon jól tették. Dimenziókkal összetettebb karakter mint amennyien sokan ismerik, szerintem megérdemli mert rendkívül szórakoztató, meg cuki. Plusz végre látom normálisan lerajzolva a kis nyomorékot, mert hosszú ideig nem sikerült, az AXIS meg kegyetlen szar lett. Olyanokat csináltunk 9. osztályban év végén a Nyári gyakorlaton, nem rosszabbat.

Nem értem, miért sajnálód pont tőle a rajzolókat (különben se kevesen várták) . Február környékére úgyis végeznek, remélem nem fingatják meg szerencsétlent. Bár meglepő lenne, ha igen, különösen azok után amiket túlélt. Azt meg hogy is felejthetném el, amikor a szimbiótákról papoltál nekem még hónapokkal ezelőtt, és megemlítetted Kasady szimbijét is. Mondjuk jelen állás szerint kezdem jobban megkedvelni Cletust mint a vörös dögét.


Szerk.: Ó, egek... csak most tudatosul bennem, hogy itthon voltam 3 hetet körülbelül kis szünetekkel és basztam ki farmolni rá a TeamUp pontot, pedig teherbe ejtett az unalom tízszer is (és amiatt másztam vissza a fórumra, nem másért). Basszameg.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dNZpIXsl8j4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dNZpIXsl8j4</a>

Pedig olyan jó kis feszültséglevezető lenne. A mai (tgnp) nap első felében már megszületett az egyik ötletünk, hogy XY emberke fejébe fejszét állítunk, mert. De, ha így haladunk... ki tudja.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 25, 01:37:45 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8059 Dátum: 15 nov 25, 12:43:30 »

Ma rádöbbentem hogy a "csecsemő" szóban benne van az a szó, hogy "csecs".

#randomgmanpillanatok
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8060 Dátum: 15 nov 25, 13:03:28 »

Coelho, elég neked és nekünk is, hogy Gdat klónja vagy, másik fele, kivált izéje vagy.... ne akarj gman lenni és olyan kommenteket írni, mint Ő, elég nekünk mindenkiből egy!
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8061 Dátum: 15 nov 25, 13:10:45 »

Van az az érzés amikor elküldöm a jó büdös k.rva anyjába a 2 bites szekjuritis barmot mert a sajtós igazolványom ellenére szívózott és nem akart beengedni a nekünk fenntartott területre.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 25, 13:11:24 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8062 Dátum: 15 nov 25, 13:21:56 »

Van egy jó ötletem. Nekünk, fórumfalvásoknak el kéne indulnunk egy hódító hadjáratra, ami abból állna, hogy mind regisztrálunk egy másik közösségi oldalra és közösen brutálisan széttrollkodjuk.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8063 Dátum: 15 nov 25, 13:26:27 »

Kezdhetjük mondjuk a szaros 444-el. Addig trollkodunk, amíg le nem kapcsolják az egész oldalt és végre nem kéne azt látnom, hogy ilyen brutális szenny fosokat linkeltek folyton ide.
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8064 Dátum: 15 nov 25, 14:30:17 »

A 444 már szét van trollkodva, sőt a trollkodás az egyedüli ok, hogy még létezik. Mert ugye az oldalt a kattintások száma tartja életben, és nem a trollkodás hiánya... Akkor lenne végük, ha lekapcsolnák a kommentszekciót végleg.

Idézet
"Ma rádöbbentem hogy a "csecsemő" szóban benne van az a szó, hogy "csecs"."

Sőt, mivel az emő szó azt jelenti, hogy szopó, a szó jelentése direkten csecsszopó.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 25, 14:34:18 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8065 Dátum: 15 nov 25, 14:36:06 »

Bazzz, nekem multkor esett ez le. Mármint az a rész, hogy a "csecs" benne van. Az "emő"-re nem volt tippem, de sejtettem, hogy valamilyen táplálkozási dolog lehet, és "csecsből evő" vagy hasonló jelentést tippeltem.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8066 Dátum: 15 nov 25, 16:16:53 »

Én valami random, békés vidék leigázására gondoltam, az sokkal viccesebb.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8067 Dátum: 15 nov 25, 16:52:07 »

Én voltam és vagyok annyira művelt, hogy tudtam azt jelenti csecsszopó. Coelho a bölcs ma végre megvilágosodott. Több sört és kevesebb iskolát javaslok nekedXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8068 Dátum: 15 nov 25, 16:56:06 »

Annak idején a sátánista pasimtól kaptam egy rémsztoris könyvet. Úgy 600 oldalas lehet. Több mint 3-4 éve talán, hogy itt porosodik de rá se néztem azóta se. Mivel ma az utolsó 4 órám rajz volt, ezért belőle 2 órát olvasással töltöttem és találtam benne egy nagyon cuki sztorit. Na jó, igazából kettőt.

Fitz-James O'brien - What was it?

Fantasztikus volt. Illetve a "The Masque of the Red Death" Edgar Allan Poe-tól szintén szórakoztató.

"Több sört és kevesebb iskolát javaslok nekedXD"

Még úgyis lógok 10.000 korsó sörrel a Fórumnak és mivel biztos egy része még kiskorú, nem fogyaszthat alkoholt, átruházom neki.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 25, 16:56:49 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8069 Dátum: 15 nov 25, 19:03:17 »

Új mánia a neten, koton kihívás. Valaki mondja eeeeeeeel, mire jó.  Hmm?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=s9qe-pf3g2U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=s9qe-pf3g2U</a>
Naplózva


Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!