24 máj 17, 15:24:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930542 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8010 Dátum: 15 nov 23, 21:39:26 »

Ezzel nehéz vitába szállni. A „Kenyeret és cirkuszt” nem tudom már ki mondta, de örök igazság.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8011 Dátum: 15 nov 23, 21:43:10 »

Játszottam pár éve ezzel a játékkal és nem így reagáltam az ijesztő arcra, amikor megjelent Nevet Azért majdnem bef*stam elsőre  ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8012 Dátum: 15 nov 23, 21:44:26 »

Én olyanba szaladtam bele, ahol szín tévesztő teszt be rakták bele. Istennek hála nem volt benyomva a hang. Különben valószínűleg meghalok. Ráadásul jó sok pálya után. Jó a szemem így nem kellett ráfeszülnöm.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 21:45:14 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8013 Dátum: 15 nov 23, 21:44:56 »

"Ezzel nehéz vitába szállni. A „Kenyeret és cirkuszt” nem tudom már ki mondta, de örök igazság."

Panem et circenses - ezt én inkább latinul szoktam használni, annak idején meg piszok sűrűn lehetett hallani mindenhol/mindenkitől, de talán Neronak köszönhetjük így, és tényleg nem hülyeség.

Amúgy vicces, de ezzel a játékkal sose játszottam. És pont azért nem, mert előtte már mindenhol láttam a neten, hogy mi lesz a vége.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 21:45:28 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8014 Dátum: 15 nov 23, 21:50:04 »

Ha horror gammok,akkor még az Outlast is egy szarrá hájpolt mainstream horror lett,ami max 1 órára köti le az embert,
Van vagy 10 éves, de a Fear 1 még mindig az egyik legjobb horror játék amivel játszottam.
(jó csak 7 éves)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ylyf9dfp2-c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ylyf9dfp2-c</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 21:52:24 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8015 Dátum: 15 nov 23, 21:53:31 »

Aha, szóval a ma esti program egy lobotómia és egy nagy adag alkohol.


Ez a videó elvileg kamu. Morausenál amúgy mivel provokáltad ki azt a hszt-t? Nevet
Csak a szokásos bájos énemmel Nevet AZ hogy ki hogy reagál rá már opcionális.

De viccet félretéve asszem pont nem is szóltam be neki semmi komolyat. De szerintem mintha valakinek be lenne fotózva a dolog, ha érdekel.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8016 Dátum: 15 nov 23, 21:58:22 »

Mi barátosnémmal nagyon vártuk az Outlast gamet még mielőtt megjelent, de nem volt akkora cucc mint amekkorára számítottunk. Parázni se igen volt paráztatós, a nekrofil és egyéb ezt-azt kibelezős, levágós jelenetek meg már annyira berögződtek nálam hogy unottan siklottam el felettük, vagy csak rövid időre tett boldoggá egy pillanatig. Visszatekintve rá túl sok emlékem nincs is róla. Ha valahol elakadtunk se nagyon tartott vissza az, hogy "Nehogy észrevegyen az enemy" stb. mert már ösztönösen téglát kerestem ingame, hogy agyonverjem (bár ez nálam mindenhol így van, csak sajnos sehol nem lehetséges).

Az Alien Isolation túlélő módja volt még az, ami úgy ahogy tetszett de inkább azért, mert az eddig tapasztalt ellenfelekkel ellentétben a Xeno intelligensebb volt. Viszont az AvP Csapatom Istennőként kezdett tisztelni amikor sorozatosan sikerült fejbe kúrnom azzal a csavarkulccsal vagy mivel, mert ahhoz elvileg jó időzítés kell. Be is vált, amíg rá nem jött a dög, hogy engem nem szabad szemből támadni.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PDifoi2q9xU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PDifoi2q9xU</a>

Amúgy feltűnt, hogy néha az ilyen "noname" szarok még mindig jobban becsináltatják az embert mint a nevesebbek.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8017 Dátum: 15 nov 23, 22:01:32 »

A fear tényleg jó volt, még a doom 3 is akkor jött ki, amikor kis szaros voltam. Kicsit idősebb voltam jött a stalker chernobyl game, ott is voltak majdnemösszeszartammagam részek.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8018 Dátum: 15 nov 23, 22:07:58 »

FEAR,Doom,Quake,Half Life 1-2,Metro 2033,Sims 2
Ha nem is fostad össze magad,azért rendesen megdobta az adrenalin szinted.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8019 Dátum: 15 nov 23, 23:46:58 »

Nem szeretem a horrort :/  tényleg nem. Sosem értem miért jó ez az adrenalin. Meg szarul is alszom ezektől a szaroktól.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8020 Dátum: 15 nov 23, 23:49:22 »

Barátnőm oda van értük, de nem értem miért. Fél, és az összesen bőg félelmében (kivéve a szarokon) és valamiért mégis azzal szadizza magát, hogy meglesi őket.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8021 Dátum: 15 nov 23, 23:56:55 »

Én egy témát szeretek csak amitől fosok. De azokat direkt nem hozom fel. A másik az rovaros természetfilmek. utálom a rovarokat nagyon de rohadt érdekesek az tuti. Csak tartanák tőlem a 15 métert és boldog is lennék ikszdé Főleg a pókok.
Kérdés: Van aki olvasta, még egyszer olvasta a Csillagközi inváziót? Én elolvastam és nekem nagyon tetszett. Eddig csak a filmet láttam és az is tetszett, de sajnos most át kell értékelnem a filmet mert fos. Nem kicsit. Köze nincs a könyvhöz. Egy eltorzított fos! A könyv meg szerintem tele van érdekes gondolatokkal, jó példázatokkal, és érdekes jellemfejlődéssel. Kicsit off de ezt topicot nézitek a legtöbben.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8022 Dátum: 15 nov 23, 23:59:30 »

Egyszer, még elsőben ültem a folyosón, és a könyvben jelölgettem ki a fontosnak tűnő részeket, erre odajött a dékán, és elkezdett viccelődni, hogy lassan sárga lesz az egész könyv. ikszdé

Most eszembe juttatta ez a kép:
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8023 Dátum: 15 nov 24, 00:06:48 »

Ilyenkor szoktam színre lépni.
Hála a távozásomnak a témából, már csak ilyenkor kell...  Faceg

Sose értettem hogy egy horror gametől hogy lehet parázni.
Vicces, a Biohazard játékoknál(1-2-3-CV) a mai napig megtudok ijedni, még akkor is, ha tudom, hogy a zombi most töri be az ablakot. X'D

Közben azt nézem, hogy én is Fórumfalvához tartozom valakinek...  Sír Köszönöm szépen!  bow
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 24, 00:22:27 írta Ishida » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8024 Dátum: 15 nov 24, 01:13:59 »

Meg szarul is alszom ezektől a szaroktól.

Én pár hete a barátosnémmal az Amnesia-val kezdtem el játszani, mivel az első része valahogy kimaradt, a Machine For Pigs meg egy szar lett. Szal kapásból rávágtam volna most, hogy sajnos horror játékokkal nem álmodom, de rácáfol ez az eset, mert itt kivételesen álmodtam. Én éltem abba a borzasztó nagy házba, de korán sem azért, mert az enyém volt. Igazából próbáltam titokba tartani a jelenlétem. Viszont ez a Grunt egyfolytában engem üldözött, ő tudott rólam és valami oknál fogva mindig reggelit akart nekem készíteni:


Én pedig természetesen mindig elbújtam a rajongása elől a gardróbba vagy valahova máshová, ő pedig szomorúan elkullogott. Nem féltem tőle, csak tudtam hogy nem kéne megtalálnia engem.

De, most komolyan. Hát nem aranyos? Mi poén lenne már egy ilyen kis háziállat? Kedvenc álmaim közé tartoznak az efféle horror játék álmok. Csak nem sok akad, amire emlékszek is, amennyiben valóban akad annyi.

Vicces, a Biohazard játékoknál(1-2-3-CV) a mai napig megtudok ijedni, még akkor is, ha tudom, hogy a zombi most töri be az ablakot. X'D

Ez akkor jó még inkább, ha más is látja rajtad kívül. Egy puszi pajtás, öcsi/hugi vagy idősebb bratyó. Vagy bárki aki tud röhögni azon, hogy becsinálsz.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 24, 01:16:06 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!