24 máj 17, 01:58:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930259 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7920 Dátum: 15 nov 23, 07:36:29 »



Általában a dagadt randa emberek élik ki magukat a fórumon, miközben az életben teljesen mások. Ez még részben érthető is. Könnyebb az internetet pajzsként használni, mint tenni ellene az életben. Azt vannak a Micsudi féle emberek, akik szintén feladják mielőtt elkezdenék és kifogásokat gyártanak. Pedig az elsőnél még mindig könnyebb helyzetben vannak. Bár Micsudira már talán gyakoroltatok annyi nyomást, hogy kezd megváltozni. Viszont a maradék ember nem értem miért viselkedik másként, mint az életben.
Nem tudom szerintem én olyan vagyok az életben is, mint amilyen a nicknevemmel bárhol. Király.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7921 Dátum: 15 nov 23, 07:57:13 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:37:02 írta Nikuccia » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7922 Dátum: 15 nov 23, 08:05:51 »

Közel a harminchoz már nem változik olyan könnyen az ember szóval jó esély van arra, hogy házsártos vén f*sz maradokxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7923 Dátum: 15 nov 23, 09:28:34 »

Mindegy is, mert màris mi lettünk ezàltal az új leszboszi pàr, ha a kiccccikét perverz Ishida erre gondolt egybõl. ikszdé
Micsoda szexorientált perverz nők vagytok. Én arra gondoltam, hogy valami gyűlésen akartok egymás karjaiba borulni, ahogyan az a Harcosok Klubjában is volt...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7924 Dátum: 15 nov 23, 10:23:04 »

Költöznek a szomszédék és jöttek elköszönni. B+ utáltuk őket. Olyanok voltak, mint a mormon család a South Parkban, kényelmetlenül kedvesek és a boldogság egy határozottan rossz, agymosott formáját sugározták. Mi zárkózottak vagyunk, de panelben élő öregek mindig hozzánk jönnek, ha gond van, mert ezekkel egyszerűen kellemetlen egy légtérben tartózkodni. Láthatóan sosem esett le nekik, hogy szereti őket senki.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7925 Dátum: 15 nov 23, 10:26:30 »

Legidősebb unokaöcsém tőlem kért szerelmi tanácsot ikszdé

Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7926 Dátum: 15 nov 23, 10:28:43 »

Azt tanácsoltad, hogy ne kezdjen kosaras lányokkal, mi?

Általában a dagadt randa emberek élik ki magukat a fórumon, miközben az életben teljesen mások. Ez még részben érthető is. Könnyebb az internetet pajzsként használni, mint tenni ellene az életben. Azt vannak a Micsudi féle emberek, akik szintén feladják mielőtt elkezdenék és kifogásokat gyártanak. Pedig az elsőnél még mindig könnyebb helyzetben vannak. Bár Micsudira már talán gyakoroltatok annyi nyomást, hogy kezd megváltozni. Viszont a maradék ember nem értem miért viselkedik másként, mint az életben.
Nekem pl. van egy jól működő életem, de ez a hely felkínál egy másikat. Elfogadom, mert kapzsi vagyok, nekem két élet kell.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 10:47:14 írta gman » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7927 Dátum: 15 nov 23, 10:50:12 »

Nem tudtam mondai neki semmit ikszdé azt sem értem hogy miért nem az apját kérdezte.Lehet hogy ilyen jó testvér vagyok?
Az nem lehet.
wow
http://brightside.me/article/100-best-photographs-without-photoshop-46555/?image=210605
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 10:53:33 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7928 Dátum: 15 nov 23, 11:12:52 »

Általában a dagadt randa emberek élik ki magukat a fórumon, miközben az életben teljesen mások. Ez még részben érthető is. Könnyebb az internetet pajzsként használni, mint tenni ellene az életben. Azt vannak a Micsudi féle emberek, akik szintén feladják mielőtt elkezdenék és kifogásokat gyártanak. Pedig az elsőnél még mindig könnyebb helyzetben vannak. Bár Micsudira már talán gyakoroltatok annyi nyomást, hogy kezd megváltozni. Viszont a maradék ember nem értem miért viselkedik másként, mint az életben.
Nem tudom szerintem én olyan vagyok az életben is, mint amilyen a nicknevemmel bárhol. Király.

Ugyanolyan vagyok itt is, mint a való életben, csak a való életben nem pofázok, hanem tettekkel állok ki magamért. Nem akarok olyan lenni, mint a legtöbb ember, hogy folyton vetíti a saját magáról alkotott képet. Amikor a való életben valakiről a tükör készít képet, az nagyon szegény lélekre utal.
Ez az én álarcom, hogy csak az ismer, aki ismeri azt, amit én is ismerek. Aki őszinte, aki szeretetteljes, aki tudatos, az pontosan tudni fogja egyetlen mozdulatomból is akár, egyetlen mosolyból, intuícióból, hogy potenciális partner vagyok bármilyen minőségű kapcsolatra. Aki meg nem ismer, az elhiszi a felszínt és azt hiszi, hogy ismer. Az én világom olyan, hogy nincs szükség szavakra, nem kell magamról beszélni, hogy a másik igazán megismerjen. Jó bulinak tartom, egy színháznak, hogy akik nem ismernek, mind-mind más képeket alkotnak rólam magukban. Szeretem nézni ezt körülöttem. Jó út ez rengeteg energia spórolással és mélységi értékekkel, minőségékkel.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7929 Dátum: 15 nov 23, 11:16:45 »

Emlékszem régen volt automatikus káromkodás cenzúra a fórumon. Szóval, ha valaki beírt egy trágár szót, magától kicsillagozta. De azt is meg lehetett csinálni, hogy simán mást írt be helyette. Egyszer Cart berágott, és minden trágár szó helyére bekerült egy kétsoros, csupa nagybetűs szöveg, hogy ne káromkodj.

Most gondolkodok azon, hogy egy hasonlót nem lehetne e megcsinálni a "tükör" szóval is.  Gondolkozik
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7930 Dátum: 15 nov 23, 11:27:30 »

Most találtam meg egy régebbi írásomat, tükrök, álarcok és megvilágosodás helyett inkább bemásolom ezt Nevet

Volt pár éve ez a "kicsit" közhelyes szöveg, amit mindenki idézgetett:

Idézet
   
Visszafelé leélni az életet: ha újra születnék, ezt szeretném. Halva kezdem és rögtön kikelek a koporsóból. Öregként felébredve nap mint nap jobban érzem magam. Miután túl egészséges lettem, kirúgnak az öregek otthonából, majd évekig élek gondtalan nyugdíjasként és bekaszálom a lejáró öregségi biztosításokat. Ezután, amikor dolgozni kezdek, az első napon arany karórát kapok a főnökömtől. Negyven-egynéhány évet dolgozom, mialatt egyre fiatalabb leszek, míg végül kiskorú lévén abba kell hagynom a munkát.
Jönnek a gimnáziumi évek: pia, bulik, boldog promiszkuitás. Ahogy fiatalodom, úgy válok egyre gyerekesebbé. Jön az általános iskola:
végtelen játék, semmi felelősség! Pár év múlva kisbaba leszek és mindenki kezét-lábát töri, hogy mosolyogjak rájuk. Az utolsó 9
hónapot békés lebegéssel töltöm egy termálfürdő-szerű helyen, ahol mindent megkapok, ami csak kell: központi fűtés, on-line szobaszervíz, stb.
Míg végül...
befejezem egy jó orgazmusként.

Ezt parodizáltam ki annak idején:

Idézet
Nagy nehezen kikászálódok a koporsóból, fáj minden porcikám, ahogy kinyújtózok. A szememet bántja az éles fény, körülöttem feketeruhás, gyászoló tömeg - nem valami jó kezdet. Munkába állok, az első nap kiszúrják a szemem egy vacak aranyórával, csak azért, hogy aztán egyre kevesebbet keressek, miközben a szakmai tudásom is egyre gyengébb. Miután már csak pályakezdő bért kapok, egy állásinterjú után ki is rúgnak és mehetek vissza tanulni.

Az első nap visszaveszik a nagy nehezen megszerzett diplomámat. Egyre kevesebbet tudok és végül felvételiznem kell az egyetemi tárgyakból csak azért, hogy visszamehessek a gimibe, ahol az első nap érettségiznem kell. Mire a gimiben sikerülne felszedni egy csajt, már átestem a serdülőkorom és már nem is érdekelnek a lányok. Következik az általános iskola, ahol a korábban meglévő, már egyre inkább elfelejtett tudásom helyett valami lebutított izét próbálnak nekem megtanítani. Aztán vissza az oviba... inkább no komment.

Egyik nap arra leszek figyelmes, hogy már nem vagyok szobatiszta... basszus! A farkam is összement, nem mintha még emlékeznék rá, hogy mire is való. Szépen lassan beszélni, majd járni is elfelejtek és mindenki gügyögni kezd nekem. Micsoda hülyék! Egy napon bevisznek egy rideg kórházba, ahol visszatuszkolnak egy szűk helyre és 9 hónap dögunalom következik. Aztán már csak annyit hallok: "basszus, kiszakadt a gumi!" és hirtelen minden elsötétül... Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7931 Dátum: 15 nov 23, 11:38:14 »

Írtam egy hosszú hszt Stancnek, de igazából elég annyi, hogy minden embert a tettei határoznak meg és nem a szavai. A többi meg ilyen kábszeres körítés, amire elpazaroltad az értékes energiádat, amit ugye te nem teszel az életben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7932 Dátum: 15 nov 23, 11:42:45 »

Coelho ez a Benjamin Button különös élete Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7933 Dátum: 15 nov 23, 14:05:43 »

Rendben @Nikuccia, most valahogy el vagyok halmozva minden fórumon PM-ekkel, szóval lesz melóm akkor veled is. Ne kíméljetek.

"Nem tudom szerintem én olyan vagyok az életben is, mint amilyen a nicknevemmel bárhol. Király."

Én meg olyan vagyok itt ahogy az életben is. De, azt egy laza "király" szó nem foglalja össze.
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7934 Dátum: 15 nov 23, 15:09:09 »

Azt hiszem nem egyértelmű, szóval leírom:

Minden fajta kötekedés Masashi által vagy Masashi ellen, ki lesz törölve. Nem kezdjük elölről az egészet.

Moderátor
Naplózva
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!