24 máj 17, 16:22:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930574 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7905 Dátum: 15 nov 23, 00:18:23 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:38:58 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7906 Dátum: 15 nov 23, 00:23:58 »

A legnagyobb jószándékkal mondom Niki, annyira egyszerű személyiség vagy. Hiába írnék neked bármit, ami nem baj, mások vagyunk, csak olyan rossz, hogy elbeszélsz mellettem és azt hiszed igazat mondasz, még ha nem is áll szándékodban hazugságot írni.
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7907 Dátum: 15 nov 23, 00:27:29 »

Volt ma este pizzériában egy kicsit részeg csaj. Hívtam neki taxit és nem úgy nézett már ki aki tud vigyázni magára, elkísértem a taxiig. Kb negyed óráig fűzögetett, hogy menjek át megdugni, csicsikáljak vele, stb. ikszdé Megölelgettem, megpuszilgattam, mondtam neki hogy jobban kéne magára vigyázni, stb, meg ha kijózanodik akkor esetleg beszélhetünk holnap. Jó érzés, hogy ilyen ribancokat is tudok szívből, nemes szeretettel szeretni, mint embert. Mosolyog Egyébként aranyos, cuki csaj volt, kis törpicsek, szép pofival, pont az esetem és pont az a lánytípus, akiből nem nézem ki ezt. ikszdé
Aaaaaand the winner in the gay of the thousand award iiiiiiis: SSSSSSSSSSTTTTTTTTTAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNCCCCCCEEE!

Gáz, hogy nővérkének küld az anyám? És én bele is mentem... mert akármilyen borzasztó, szeretek segíteni az embereken, csak dühös vagyok rájuk.
Ha szaros seggeket akarsz mosni és lelkiismeret furdalást okozni a betegeknek, mert ők tehetnek arról amilyen állapotban vannak akkor csak segíts nyugodtan. xD

Szeretni is a vilàg legegyszerűbb dolgai közé tartozik
Megtanítasz, mert lassan 3 és fél éve annak, hogy kihalt belőlem ez az érzés létező és élő emberek felé.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7908 Dátum: 15 nov 23, 00:33:03 »

Haha, már vártam erre. ikszdé

Feltételek nélkül szeretni szerintem se túl egyszerű dolog. A nemes szeretetre aligha képes néhány tucat ember a környezetemben. Ha a világ legegyszerűbb dolga lenne nem ilyen szar világban élnénk. A birtoklási vágy, egocentrikusságból fakadó torz érzések, érzelmek pedig nagyon távol állnak a szeretettől, csak diszkréten kurvára nincsenek tisztába vele az emberek.


Érdekes dolgok Niki biztos, csak nincs közük az én világomhoz, az is biztos.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 00:34:40 írta Stance » Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7909 Dátum: 15 nov 23, 00:38:08 »

Idézet
Gáz, hogy nővérkének küld az anyám? És én bele is mentem... mert akármilyen borzasztó, szeretek segíteni az embereken, csak dühös vagyok rájuk.

Gáz, mert meg fogod bánni. Nincs hely a földön, ahol jobban meg lehetne utálni az embereket, mint a kórház. És az olyanoknak, akik úgy mennek oda, hogy eleve is utálják őket, jelenik meg először a káliuminjekció a kezében.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7910 Dátum: 15 nov 23, 00:46:25 »

Valamelyik nap a testvéremnek szerelmi bánata volt. Eltűnt a telefonommal, és csak késő este ért haza, de már azelőtt is nagyon idegesnek tűnt. Nem tudtam, hogy mi van a dologba. Reméltem hogy nem még egy rendőrségi ügy. Fura, mert nem mondott soha semmit, ahogy az érzéseimről alapvetően én se szoktam. Próbáltam neki segíteni, támaszt nyújtani. Kiderült, hogy ő maga se volt sokkal másabb tőlem az évek folyamán, ugyanis elmondta, hogy eddig mindenkinek segített, kiállt mellettük, bárkiről is volt szó, aztán vagy ki akarták őt használni, vagy azonnal elfelejtették. Elárulta, hogy rendkívül fájt neki, hogy senki nem állt soha mellette, ő viszont önzetlenül segített. S hosszú idő után most végre szeretett valakit, aki szintén kihasználta és álnokul átvágta. Időpocséklásnak mondta, és akkor annyit jegyzett meg, hogy most már senkihez nem fog kötődni.

Elgondolkodtam... mi az amiért ő ennyire összetörik egy ilyen miatt? Egy ilyen miatt ami engem soha nem érintett, pedig régebb óta vagyok "talpon" mint ő. Mindig is zavart legbelül, hogy valamiért nem tudom ezt a helyzetet átélni, mert... sose kerültem ilyen helyzetbe. Valami folytonos önvédelmi mechanizmus, amitől szabadulni se tudok? Vagy egészen más? Lövésem sincs, de az biztos, hogy;

Nem tudok ragaszkodni senkihez, nincsenek elvárásaim és iszonyat könnyen mondok le kapcsolatokról, de mégis tudok tenni értük. Miből jön tőlem mindez? - Talán abból, hogy tudatosul bennem valami; Hogy elvárni valamit valakitől ostobaság. Semmi nem írja elő hogy neked segítséget kell kapnod, ha adsz. Hogy egy valaki lesz az, akire mindig számíthatsz. Aki nevében te cselekedhetsz, érezhetsz, gondolkodhatsz - az pedig sose más ember csak önmagad.
Ha el akarok érni valamit, vagy valami fáj, miért igyekezzek annyira erősen a környezetem megváltoztatni, amikor egymagam csak egy lehetőség vagyok számára, mellyel vagy élnek, vagy nem. Én magam viszont változok. Változtathatok magamon, az érzéseimen, a gondolkodásomon és a hozzáállásomon is.

Szeretet? Kétség kívül van bennem, de ez nem ragaszkodás. Szerintem... a kettő teljesen más. Ezt igazából megfogalmaznom is nehéz.

Nem véletlenül hoztam fel öcsém és a szeretetet/ragaszkodást (még mindig nem ugyanaz) valamint az önzetlenséget: Amit ő tehet az az, hogy megpróbál továbbra is önzetlen lenni és igyekszik felismerni a saját határait. Azt a határt ahol már számára kockázatos s nem felvállalható dolgok forognak kockán másokért. Nem kötelező segíteni. De, a "semmittevésnek" is következménye van, akármilyen "brutális" ... Honnan tudom? Mert én is ezt teszem. Segítek mindenkin, mindegy hogy mennyire ellenszenves, amíg másnak nem árt vele nem zavar, én magam nem várok kölcsönzést, nem azért teszem hogy kapjak, hanem hogy ezzel segíthessek, mert ha egy embernek segítek az ugyanúgy segítség lehet másoknak is.

Kétség kívül vannak dolgok, amik bosszantanak, és valóban könyörtelennek tűnhetek amikor a halálról és pusztításról beszélek, de számomra ez egy teljesen más fogalom, s nem ártó szándékú, egyszerűen csak következményként fogom fel - mert nem más, mint következmény, ami nagyon régóta érett. Így miért szörnyedjek el rajta? Semmi újdonság nincs ebben a világban, s semmi meglepetés.

@Hiei megjegyezte, hogy menjek dokihoz, mert a környezetem számára biztonságosabb lenne. Bevallom, néha kezd teljesen kiborítani minden, ami körülöttem zajlik, pont amiatt, amilyen vagyok, a hozzáállásom miatt - és ez ilyen érzéseket vált ki belőlem (lásd.: gyilkolni vágyás / de, nem véletlenül nőttem hozzá most a signemen virító karakterhez sem ) - s nem csak belőlem, ezt leszögezném. Viszont akármilyen ijesztő, ezt nem tartom hátránynak. Olykor szükség van ilyen emberekre hogy feltűnjön, tényleg nem oké valami a környezettel. Mert ha retkes vízbe dobsz egy fehér törülközőt, az sem marad tiszta és "ártalmatlan".

Valószínűleg megint túl sokat mondtam, és jönnek az értelmesebbnél értelmesebb megjegyzések, de hát kit izgat.

"mintha szemtől szembe állnánk, mert lehetetlen."

Szemtől szembe valóban minden más s nem csak azért, mert az érzelmek sokkalta közvetlenebbek és érzékelhetők.

"Ha szaros seggeket akarsz mosni és lelkiismeret furdalást okozni a betegeknek, mert ők tehetnek arról amilyen állapotban vannak akkor csak segíts nyugodtan. xD"

Ki tudja, talán egy nap majd hálát mondasz annak, aki a te szaros seggedet mossa.

"Hidd el Masashi, én szerintem még téged is tudnálak szeretni úgy, hogy éppencsak bemutatkoztunk egymásnak."

Nem kételkedek. Személyesen engem ismerők közül egy ellenségem, haragosom sincs.

"Nincs hely a földön, ahol jobban meg lehetne utálni az embereket, mint a kórház."

Hidd el, van. De, anyámtól már tudom, mert még mindig az ortopédián dolgozik a 20. éve lassan. Viszont azt hiszem, én ennél jobban nem tudnám már leszarni az emberi fajt. Így is tudom, mennyi retardált gyökér él a világon, miért idegesítsem magam miattuk?

Talán egy nap tényleg az ősök sorsára jutva fogok sorozat gyilkolni, de legalább mosolygok, mert van min. Hát nem különös? Sorozatgyilkolásról elmélkedni, teljes káoszba borulva, s közben mégis segíteni? Ki tudna kiigazodni ezen.

"I’m CHAOS. CHAOS and the rest of the world won’t ADMIT that it’s JUST LIKE ME. And because o’ THAT the world is WORTHLESS, it’s dirt on my HEEL. Love means NOTHING. It’s a planet of mannequins filled with blood and they may as well be torn up and burst and stamped on because what ELSE are they good for? Apart from making noise and being NICE and making MORE stupid little mannequins that sit still for lies and TV and kissy-kissy GARBAGE!  ... You see… I’m not mad. CHAOS isn’t mad. I’ve SHOWN you the REAL WORLD. Shown you CHAOS. And hopefully, you went sane. But killing chaos… you can’t kill CHAOS. And you can’t keep it locked up for long.”

Úgyse olvassa el senki szóval nyugodt vagyok.
(Sabaku biztos megjegyzés)
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 00:48:39 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7911 Dátum: 15 nov 23, 00:57:30 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:38:17 írta Nikuccia » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7912 Dátum: 15 nov 23, 01:02:03 »

"De szerintem amúgy nem vagy az esete különösebben, õ az igazi rosszfiús sràcokat csípi talân, mint Gman vagy STM, hopp bâr õ màr az enyém, szòval õt ne annyira inkâbb, ha lehet."

Kizárásos alapon senkit nem birtokolhatsz, de rendben, bár nem tudom, hogy fogom megállni.

"A vilàg meg nem egy olyan túl bonyolult hely, minek akarnék benne az lenni én, az egyszerű kis Niki?"

Tény, az ember teszi bonyolulttá és nehezebbé. Ez mindig így volt. Csak sokan nem látják a fától az erdőt.

"Hiei meg mindenkit piszkál sztem ezerrel"

Nem érzékeltem piszkálásnak. Meg úgy különösebben a komment írása után el is felejtettem, de most épp kapóra jött. Amúgy is idegen tőlem, hogy régmúlt időkhöz képest most ilyen sűrűn felbukkant.

"Ha érdekel, elmondhatom neked vhol mâshol. "

Írd csak meg nyugodtan PM-ben.
Naplózva


Cletus Kasady
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7913 Dátum: 15 nov 23, 01:03:51 »

Lehet hálálkodni fogok érte, ha te leszel az.  Pirul
Na jó, ezt ne vedd személyeskedésnek, csak k*va magas labda volt. Jó éjt, puszi mindenkinek! Nevet
neked nem dokira van szükséged szerintem, hanem hmm.. Ha érdekel, elmondhatom neked vhol mâshol. Nyelvesít

Mondjátok, hogy nem csak én gondolok arra... ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 01:05:34 írta Ishida » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7914 Dátum: 15 nov 23, 01:12:03 »

Az egyszerűség és az álmokkal teli világból való kitekintgetés nagyon messze áll egymástól. Ilyenkor mindig hálás vagyok, hogy viszonyítási alapot ad egy másik egó.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7915 Dátum: 15 nov 23, 01:15:05 »

Ahogy te is viszonyítási alapot adsz másnak.

@Ishida: Te nem gondolsz semmire. *ez parancs*
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 01:15:59 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7916 Dátum: 15 nov 23, 01:21:18 »

Ami egy torz kép lesz, mert a saját világát vetíti ki rá. Wow megint itt tartunk very tükör. Itt nem sokan tudnák behatárolni az én kis világom minőségét. Gdat az egyetlen talán így hirtelen akire azt mondom, hogy ő tényleg ismer, még egy chatablakon és fórumon keresztül is és ha találkoznánk nem okoznék neki se kellemes, se negatív csalódást.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7917 Dátum: 15 nov 23, 01:27:05 »

Vagy te, és van a Világegyetem. Benne vagy valamiben, ez a valami pedig információ. Minden információ körülötted, te pedig az vagy, aki ezt felfogja, értelmezi és leképzi önmagában. Ahány ember, annyi "végeredmény", "világkép" mivel sok "szűrőn" halad át az infó. Ez pedig tovább bonyolódik azzal, hogy te másokkal kerülsz kapcsolatba és osszátok meg a véleményeteket, de erre egy civilizált társadalomban szükség van, mert lehetővé teszi hogy több szemszögből is megvizsgálhassanak adott dolgot, problémát, vagy bármit. Csak a mai ember ezt nem értékeli, sőt mi több, hajtóvadászatot folytat az ilyenek ellen.
Naplózva


Cletus Kasady
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7918 Dátum: 15 nov 23, 01:54:17 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:37:41 írta Nikuccia » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7919 Dátum: 15 nov 23, 03:28:35 »

Túl sokat nem változtatna a döntésemen, mivel nem tervezek velük semmit. Meghagyom neked őket. Én majd létrehozom magamnak a "tökéletes" humanoid párt. Igen, határozottan legyártom. Valahogy... de, majd még eldöntöm. Van egy sablon.

Én nem tudom, hogy Ishida mire gondolt, de valószínűleg bármi legyen is az, épp arról álmodik. Én meg lassan, takarodót fújok, vagy valami hasonlót.

A háborúról meg: Alapvetően semmid nincs. Senkinek nincs semmije. Kozmikus szinten sose fogsz birtokolni semmit, mivel kizárásos alapon se lehetséges, akárhogy akarod vizsgálni. Önmagában az hogy birtokolsz valamit, már egy illúzió amiben nagyon-nagyon régóta él az ember. Ez pedig rengeteg negatív érzés és negatív érzésből következő tettet okoz.

Persze, hogy jó dolguk lesz. Engem mindenki imád.

ui.: Hosszú idők óta nem láttam ennyi szmájlit. Én meg azt hiszem az újabb visszatérésem óta egyet se szültem. Nem is akarok. Fogadhatnánk valami piában, hogy másodjára is leitathassam a bandát, de szerintem nem merne senki.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!