24 máj 17, 15:08:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930537 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7890 Dátum: 15 nov 22, 20:38:22 »

Én "vonalban" eszem, szóval egyik végétől a másikig, így nagyjából fél úton jutok a közepéhez. ikszdé Nem tudom mennyire érthető.

Ez az amit én is mondok : (( I trusted you, Aes.




Jó Stance, rád én se reagálnék.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7891 Dátum: 15 nov 22, 20:39:53 »

De te nem is vagy Saphira. : (((((
Naplózva



Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7892 Dátum: 15 nov 22, 20:44:24 »

Apropó, ő ezt üzeni, csak lusta ezért bejelentkezni egy hsz-ra Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7893 Dátum: 15 nov 22, 21:05:48 »

Megy itt a locsogás, közben a fórumozók 90%-a nem is látta a Son of Anarchyt, minden idők legjobb sorozatát.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7894 Dátum: 15 nov 22, 21:17:29 »

Akkor én a prémium elithez tartozom.
lel
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7895 Dátum: 15 nov 22, 21:18:07 »

Ha megnyugtat ez idáig hallani se hallottam róla.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7896 Dátum: 15 nov 22, 23:06:21 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:41:29 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7897 Dátum: 15 nov 22, 23:09:37 »

Volt ma este pizzériában egy kicsit részeg csaj. Hívtam neki taxit és nem úgy nézett már ki aki tud vigyázni magára, elkísértem a taxiig. Kb negyed óráig fűzögetett, hogy menjek át megdugni, csicsikáljak vele, stb. ikszdé Megölelgettem, megpuszilgattam, mondtam neki hogy jobban kéne magára vigyázni, stb, meg ha kijózanodik akkor esetleg beszélhetünk holnap. Jó érzés, hogy ilyen ribancokat is tudok szívből, nemes szeretettel szeretni, mint embert. Mosolyog Egyébként aranyos, cuki csaj volt, kis törpicsek, szép pofival, pont az esetem és pont az a lánytípus, akiből nem nézem ki ezt. ikszdé
Naplózva



Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7898 Dátum: 15 nov 22, 23:11:20 »

Megesik, hogy a kígyó elesik mondta kobra és eldőlt jobbra.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7899 Dátum: 15 nov 22, 23:22:11 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SeD2MeSA7VY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SeD2MeSA7VY</a>

Nyugi Niki, vannak elvei a mai férfiaknak.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7900 Dátum: 15 nov 22, 23:34:54 »

2 közért is van közel és nincs egy kurva instant ramenjük :'( nem hiszem el. De még csak ilyen zacsis levesük sem amit megtuningolnék répával stb.  Levestésztát sem láttam. A magyar bolt meg 2 órányira van. A Gyermei tészta egy kincs gyerekek ikszdé remélem ez nem számít reklámnak. Jah és a kenyér is szar. De szerintem pont azért fogytam ennyit mert kenyeret alig eszek. Meg bármi mást is. Hazamegyek tavasszal basszus tudjátok mit fogok hazahozni. Vagy legalábbis magyarban enni ? Kolbászt, valami jókis 4000 Ft kilója szarvas kolbászt vagy szalámit Nevet Mi a faszomból fogok itt paprikás krumplit csinálni. Jah a zöldségesnél nincs paprika. A közértben ilyen 3 színű kaliforniai paprikának kinéző izé van. Bogyiszlói paprikát se látok egy darabig ikszdé jah és szalonnájuk sincsen normális ikszdé  legalábbis nem találkoztam még vele. Az itteni kolbásszal vallatni lehet olyan rossz. Szomorú Legalább KFC van 2.5 óra gyaloglásra ikszdé legközelebb azt érzem jóízűt ott fogok enni majd ha lesz fizum tehát lehet idén már nem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7901 Dátum: 15 nov 22, 23:53:45 »

Volt ma este pizzériában egy kicsit részeg csaj. Hívtam neki taxit és nem úgy nézett már ki aki tud vigyázni magára, elkísértem a taxiig. Kb negyed óráig fűzögetett, hogy menjek át megdugni, csicsikáljak vele, stb. ikszdé Megölelgettem, megpuszilgattam, mondtam neki hogy jobban kéne magára vigyázni, stb, meg ha kijózanodik akkor esetleg beszélhetünk holnap. Jó érzés, hogy ilyen ribancokat is tudok szívből, nemes szeretettel szeretni, mint embert. Mosolyog Egyébként aranyos, cuki csaj volt, kis törpicsek, szép pofival, pont az esetem és pont az a lánytípus, akiből nem nézem ki ezt. ikszdé

Lol, szóval nagyon cuki kis 'ribanc' volt, és nemes szeretettel szerető ember vagy amiért nem úgy bántál vele mint ahogy azt egy 'ribanc'cal lehetne. Látom nagyon kell az a keksz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7902 Dátum: 15 nov 23, 00:00:10 »

Én senkivel nem bánok lekezelően a személyisége vagy az élete miatt, még ha egy szerencsétlen cigány csövesről is van szó. Ettől egy ribanc ribanc marad, az ítélet a szememben pedig szeretethiány (nyilván összetettebb, de a lényeg ennyi), nem pedig az, hogy egy utolsó kurva. Nem értem hogy jött ez ki neked, nem mintha csodálkoznék rajta, a felszínes ember csak végletekben tud gondolkozni.

Nálam sok ideig a személyes korlátaim nem hagyták, hogy szeressek. Például önbizalomhiányból fakadó féltékenység. Féltem, hogy elveszítem azt, akit szeretek, de most már tudom, hogy a szeretet bennem van és attól, hogy elhagy valaki, nem leszek kevesebb. Akkor is tudtam, csak gyakorlatban képtelen voltam alkalmazni.

Azért jók ezek a szituációk, mert megmutatják, hogy mindentől függetlenül, félelmek nélkül tudok szeretni. Nem kell fennakadni az ilyen dolgokon, mert csak a fél ember függ az elmétől és nem ez alapján kell ítélkezni.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7903 Dátum: 15 nov 23, 00:06:38 »

"Én senkivel nem bánok lekezelően a személyisége vagy az élete miatt"

Ez vicces volt.

Szeretni mindenkit lehet és minél több embert vagy dolgot tudsz, annál erősebbnek mondhatod magad. Kivéve én, mert én csak az emberiségre teszek, de ettől függetlenül...

Gáz, hogy nővérkének küld az anyám? És én bele is mentem... mert akármilyen borzasztó, szeretek segíteni az embereken, csak dühös vagyok rájuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 00:07:28 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7904 Dátum: 15 nov 23, 00:12:39 »

Ez egy fórum, a mátrix, megesik, hogy kifut egy-két dolog, amire nem vagyok büszke. A valóságban nem ismerni senki ezt a neurózist, amit néha itt levágok. De szerintem ez így jó. A kibertérben aligha van egység, inkább egy amolyan másolata, itt mindenki egy nicknév, más komplexitásokon alapul itt a valóság, így lehetetlen valósan megítélni egy embert és nem is úgy beszélünk egymáshoz, mintha szemtől szembe állnánk, mert lehetetlen. Hidd el Masashi, én szerintem még téged is tudnálak szeretni úgy, hogy éppencsak bemutatkoztunk egymásnak.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!