24 máj 17, 13:43:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930507 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7785 Dátum: 15 nov 20, 16:45:24 »

Olyan vicces, amikor a jelentés miatt átirkálják a gyógyszer- és receptorneveket. Például a sar-receptor, ami szar lenne, sar lett. A fas szintén fas lett, de a fos az már fosz. A losartan, azaz lószartán meg lozartán. ikszdé
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7786 Dátum: 15 nov 20, 19:19:19 »

Már csak Masashi hiányzott Nevet

Őszintén szólva nem igen haladtatok a topikkal semmit amióta elhúztam. Bár kétség kívül várható volt, hogy semmiről nem maradok le. Ahogy eddig se.
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7787 Dátum: 15 nov 20, 19:26:00 »

Kedves hogy azt hiszed ennyire kellesz a topichoz. Eltüntsz 2 hónapra kb. és a belépőd egy beszólás. Nevet Fantasztikus.
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7788 Dátum: 15 nov 20, 19:29:02 »

Ennyire telik tőlem. De, nyilván XY év után hozzá lehetett ehhez szokni.
Naplózva


Cletus Kasady
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7789 Dátum: 15 nov 20, 19:34:09 »

Kíváncsi leszek ki lesz az első aki elkezd úgy vele foglalkozni. Aes-nek ne adjatok inkább munkát, legyen neki is nyugodalma!

Mini, holnap HA megyek, csinálni kell csapatfotót megint.  Hümm-hümm

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7790 Dátum: 15 nov 20, 19:37:59 »

HA nem jössz, akkor is csinálunk. Nyelvesít
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7791 Dátum: 15 nov 20, 20:18:31 »

KAes-nek ne adjatok inkább munkát, legyen neki is nyugodalma!

Kössz, Vera, épp mondani akartam. Nevet Szóval csak nyugisan. Písz.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7792 Dátum: 15 nov 20, 20:22:41 »

"Nyugodj meg. Attól megnyugszol."

                                                ― Heni
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7793 Dátum: 15 nov 20, 21:36:53 »

Voltunk ma Mockingjay 2-n. Zseniális film. Jó rég voltam moziba józanul (lel), de most jobb is volt így. Nekem a jó mozifilm valami olyasmit jelent, hogy amikor kilépek a moziból érzem, hogy teljesen bevonzott a film a kis világába, rátudtam meditálni mindenféle szándék nélkül és hatása alatt vagyok még egy pár óráig az élménynek. Sikerült elérnie ezt a hatást, ami nagy szó, mert aligha tudott megérinteni bármelyik film, amit az elmúlt hosszú hónapokba néztem. Annyira jó ez a film, csak most jön a korszak, amikor mindenki elkezdi szidni, meg mindenféle marhaságot beírni, hogy ez vontatott, unalmas volt, sablonos, stb, közbe csak felszínesen nézték és képtelenek befogadni az értéket, amit közvetít a film, mert nagyon csendben kell lenni, hogy átjöjjön. Na mindegy. Ketniszt legszívesebben feleségül venném most rögtön. Jól alakított és egy amolyan különleges varázsa van a karakternek, mert alapjáraton nem olyan szép lány, de a jelenlététől gyönyörű lesz maga az az arc.
Naplózva



Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7794 Dátum: 15 nov 20, 21:46:06 »

Stance-el elvből nem érthetek már egyet, szóval én nem mondok semmit a filmről, ellenben láttam Szirmait Nevet Ő is a 'csakis eredeti nyelven' keménymaghoz tartozik.

Kíváncsi vagyok, hogy a csak olvasó stalkerek mit hisznek mikor jön egy random arc bármilyen névvel, és mi egy hsz után már Masashizzuk.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7795 Dátum: 15 nov 20, 21:46:52 »

Alapjáraton szép lány,csak a telt feje miatt az egész karakter annyira hiteltelen.Ha én éheznék nem lenne ilyen jóllakott fejem.
Maga a film tényleg egész nézhető,az előző részhez képest még jónak is mondhatnám de nem mondom mert nem az.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7796 Dátum: 15 nov 20, 21:56:46 »

= néztek Szirmait és ő aszonta hogy nem sovány eléggé' szóval én is ezt mondom h okosnak tűnjek.

Pedig itt sokkal szikárabb volt valahogy, egy jelenetben zavart nagyon a sminkje, de azt meg nem ő baszta el Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7797 Dátum: 15 nov 20, 22:03:19 »

Egyik filmben sem elég sovány Nevet az első részben amikor látványosan éheződik az esőben olyan szép jóllakott feje van mint aki most mondta hogy "hmmmm jó volt ez a grillcsirke egy kicsit kevés volt" pedig nem is tapír.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 20, 22:04:28 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7798 Dátum: 15 nov 20, 22:12:36 »

Nem hiszem, hogy ez olyan befolyásoló tényező lenne, hogy ki kéne menned a moziból felháborodva, hogy ez de hiteltelen fos nem nézem tovább ezt a szart egy percig se.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7799 Dátum: 15 nov 20, 22:17:11 »

Kíváncsi vagyok, hogy a csak olvasó stalkerek mit hisznek mikor jön egy random arc bármilyen névvel, és mi egy hsz után már Masashizzuk.

Tegyük hozzá, folyamatosan változó névvel. Mondjuk most is váltani akartam csak lusta voltam PM-et írni. Erhm, mihez nem vagyok most? 3 napot lógtam a héten, a múlthetet mondhatni kis rájátszással végig mondván, majd lekötöm magam valamivel. Csak nem volt jóformán semmi, ami akkor érdekelt is volna.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 20, 22:20:42 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!