24 máj 21, 08:49:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 516 517 [518] 519 520 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933569 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #7755 Dátum: 15 nov 17, 11:07:12 »

Programozóként kicsit irritáló állandóan ez a "kocka" megnevezés. A kocka megnevezés anno azokra az emberekre volt értendő, akik reggeltől estig a gép előtt tolták az MMO-t, vagy bármi más játékot. Mi azonban olyan szoftvereket hozunk létre, mellyel egyes cégek, vagy épp magánszemélyek képesek dolgozni, vagy éppen olyan szoftvereket, melyekkel az otthoni számítógép használat bővíthető. Legyen szó egy vállalati lekérdezőrendszerről, vagy esetleg egy olyan hordozható vércukormérőről, mely a beteg vércukrát 0-24ben vizsgálja, ezeket mind ezek a "pattanásos hülyegyerekek" készítik el.

Egyáltalán nem könnyű ám egy kész weblapon olyan réseket találni, mellyel kinyerhetőek egyes adatok, beszélgetések, és mégis számos oldalt és személyt kerített már kézre ez a banda. Azt természetes belátom, hogy vannak olyan személyek, akikre igaz ez a megállapítás, ugyanis az egész napjukat játékkal töltik, de azok, akik az informatika világában az elengedhetetlen programokat készítik, vagy épp ennek a tudásnak a felhasználásával kerítenek elő bűnözőket, azokat ha lehet, különítsük el ezektől, ugyanis a 2 kategória oly messze van egymástól, mint ég és föld...
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 17, 11:13:45 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7756 Dátum: 15 nov 17, 11:32:27 »

Nikit mostmár abszolút nem értem. Mondjuk a többieket sem.
Tegnap még a párizsi merényletet nagyobb tragèdiának ítélte mint Trianont most meg lenézően becsméreli az Anonymoust aki a merénylők ellen harcol.
Az anonymous mint a neve is mondja teljesen névtelen tehát nem elismerésért, hírnévért vagy pénzért harcol szóval nem értem mi ez a tiszteletlensèg feléjük. Gondolom a profilképcserével nagyobb változásokat érnek el az emberek mint egy hackercsoport. Ok. Sajnálom hogy ilyet kell tapasztalnom ezen a fórumon.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7757 Dátum: 15 nov 17, 11:37:13 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:46:05 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7758 Dátum: 15 nov 17, 11:48:16 »

Illene szerintem tisztába lenni a dolgokkal. Az Anonymous nem egy újkeletű dolog, sokszor járták már be a világhálót. Vicces lenne, ha egy hackercsoport felvállalná a nevét, mivel illegális amit csinálnak. A saját bőrüket is kockáztatják. Am nemhiába az a nevük ami. Nézd meg a v mint vérbosszú c filmet. Zseniális alkotás.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7759 Dátum: 15 nov 17, 12:23:51 »

Niki, az Anonyus egy tehetségtelen hekkerekből álló bűnöző bagázs, akiket náluk tehetségesebbek juttatnak börtönbe, ahol általában ők a nagyfiúk kedvencei. Munkásságuk abból áll más szennyesében turkálnak de a komolyabb célpontjaik ellen esélytelenek. Pl. a Monsanto még mindig létezik. Arcoskodni viszont arc nélkül is tudnak.

 Pojén

Ja és Niki, ha olyasmit adsz  egy gyereknek, amit szét tudsz kenni, akkor azt szét is fogja kenni.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 17, 12:27:24 írta gman » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7760 Dátum: 15 nov 17, 13:17:19 »

kocka alatt én is az ilyen bepállottseggű, pattanásos, elhízott butagyerekeket értettem, vagy egy úh, ezért kapni fogok valakiktől, lehet, de egy Agymenőkös szereplőt. Nevet
Ez a legnagyobb hülyeség, Niki hogy ha a kockákra gondolsz, ilyenek jutnak eszedbe. Mint pl a South Park mikor WoW-znak és elhíznak stb? Nem tudom mennyit kockultál életedben, De mikor igazán bekockul az ember épp az a lényeg, hogy nem tud hízni. Az adrenalin, az izgalom, a figyelés miatt épp hogy fogysz nem pedig hízol. Igazság szerint mikor az ember igazán kockul, az jobb fogyókúra, mint amiket a csajok kiszoktak találni. By the way, az más, mikor kockul az ember és kolán meg chipsen vagy többi szar kaján él. Mivel nem mozog, azért a zsír jobban megtapad a szervezetedben. Én sose nyammogtam ilyen szarokat kockulás közben, sőt ha nagyon beleástam magam, akkor enni is elfelejtettem. Egy ideig korog az ember gyomra, majd már meg sem hallod, de ez is másfajta kockulás. ikszdé
De normálisan is lehet amúgy nagy kockulás közben enni.

Szóval, kérlek Niki, ha a kockákra gondolsz, ne a kövér pattanásos, szemüveges gyerekek jussanak az eszedbe, mert ez piszok gonosz sztereotípia. Én több normális testalkatú férf-nővel találkoztam életem során akikkel együtt kockultam, mint túlsúlyossal.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7761 Dátum: 15 nov 17, 14:00:11 »

Ráadásul mi "kockák" vagyunk akikhez rohansz ha valami gebasz történik a gépeddel.
A hekker dolog meg megint más téma.

szerk
Charlie Sheen HIV Aladeen.lel
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 17, 14:15:18 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7762 Dátum: 15 nov 17, 14:25:58 »

Ha nem lennék beteg most jól összevesznénk Niki de nincs erőm ilyenekre.
Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7763 Dátum: 15 nov 17, 15:18:24 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:45:42 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7764 Dátum: 15 nov 17, 17:16:52 »

Most megy a neten valami hír, hogy van egy csaj aki spermát használ arckrémnek. Nem értem ebben mi az "új" a Kés/alatt -ban (Nip/Tuck) már rég kitaláltak, 10 éve. Nevet Ott még céget is kreáltak erre s spermabankból vették az anyagot.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7765 Dátum: 15 nov 17, 17:20:22 »

Ezt sokan csinálják (gondolom), csak nem gondolnak bele, hogy az most arckrém.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7766 Dátum: 15 nov 17, 19:04:39 »

Sosem értettem miért van az Anyonymusnak ez a rossz 'kocka kiskamasz' reputációja. Egész menő dolgokat csinálnak néha, legutóbb is valami pedofilhálózatot lepleztek le.

Most jutott eszembe, hogy van olyan ember aki még olvas Fairy Tail. Már nem is emlékeztem hogy létezik, őszintén szólva. Az hogy mi van benne, már el se merem képzelni ikszdé
Hát kérlek, lassan olyan szintre süllyed, hogy még a Blícs sem tudja tartani vele a lépést. Van most 12 jani, akik elvben egyenként erősebbek, mint a 10 szent mágus, de a tündérkék már kettőt bedaráltak 2-2 részes harcokban, egyet meg foglyul ejtettek, mert allergiás rohamot kapott harc közben és csak le kellett ütniük. Nevet
Jó, mondjuk az utóbbi zseniális ikszdé Ha nem lenne ekkora epic fail amúgy az egész, ez kifejezetten jó ötlet lenne. A világ legerősebb embere is lehetsz, ha nem ehetsz mogyorót akkor nem ehetsz mogyorót, ez egy jó elv. Sosem szerettem az ilyen shounen fightokban azt, hogy csak ezért mert ilyen-olyan szupererőd van, hirtelen a beton törik alattad, nem te a betonon.

És a fehérítő? Azt hittem már annak is vége..


Amikor Saphi annyira rákockul a Vikingekre, hogy már jósol is az epizódból  Neeem  ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7767 Dátum: 15 nov 17, 19:09:16 »

http://www.atv.hu/belfold/20151117-magyar-iszlam-vezeto-harcot-kell-hirdetni-a-szelsosegesek-ellen

"Bolek nehezen állt kötélnek: sérelmezte, hogy a média soha nem beszél arról, hogy „1400 év alatt, amióta a muszlimok jelen vannak a Kárpát-medencében soha nem irtottak senkit”. „Még az Oszmán Birodalom alatt sem, amikor itt voltak” – tette hozzá a történelmi tényeket cáfolva."
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7768 Dátum: 15 nov 17, 20:13:12 »

Ezt a Boleket az egyesülete is utálja, mert milliókat sikkasztott, lopott, csalt, hazudott egész életében. Csak írd be gugliba, hogy Bolek Zoltán sikkasztás. Úgyhogy csak ne beszéljen egy olyan, aki csak azért muszlim, hogy nyerészkedés céljából meglovagolhassa a tenger hullámait.

http://www.origo.hu/itthon/20150113-al-kaidas-kotodesu-szudani-kapcsolat-a-magyar-iszlam-kozosseg-korul.html

Plusz történelmileg is hülyeség. Pár ezer fős kisebbség nyilván nem fog senkit irtani, ahogy egy birodalom peremvidékén is fontosabb az adóbeszedés, mint a térítés. Szerencsétlen Bizánciak ezt már nem mondhatják el magukról.

--------

Idézet
N. Rózsa arról is beszélt, hogy az Iszlám Állam politikáját nagyon erősen megjelenik az iszlám vallás mint ideológia, de hozzátette, hogy az egyik legjobb szövetségesünknek, Szaúd-Arábiának ugyan ez az államalapító ideológiája.

az egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkneaz egyik legjobb szövetségesünkne

agyfasz
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 17, 20:19:57 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7769 Dátum: 15 nov 17, 23:29:44 »

Egy hipochondriásat hogy kezelnétek, úgy hogy orvosnak tanul és nem hajlandó orvoshoz menni? ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 516 517 [518] 519 520 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!