24 máj 21, 03:52:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933372 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7635 Dátum: 15 nov 14, 21:13:51 »

A kenyérrel való megdobálás szerintem az lenne, ha eleget tennénk mindenféle követelőzéseiknek. Mármint gondolom nem szórakozásból teszik amit, hanem akarnak is valamit. Európát? Mondjuk, vagy valami olyasmi. Akkor adjuk oda Eut, azt ha majd az övék lesz, akkor magukat csak nem robbantják fel. ikszdé Minket meg vagy legyilkolnak vagy rabszolgát csinálnak belőlünk, ki tudja. Ha már dzsihád, akkor inkább az első. Szerintem más mód itt nem nagyon van a kenyérrel dobásra.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7636 Dátum: 15 nov 14, 21:20:30 »

Úgy emlékszem, ezt a mondást Jézus találta ki, és ha nem csal az emlékezetem, ő még a 34. életévét sem élte meg a pár éves prédikálása után.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7637 Dátum: 15 nov 14, 21:29:30 »

Hát ebből kiindulva, Jézus is elért valamit a halálával, akkor lehet abból is valami gyönyörű szép virágozna ki, ha mi szépességesen csudálatosan átadnánk magunk nekik. Masashi is valami hasonlót mondott arról, hogy mi vagyunk itt az ordenáré barmok, amiért a Föld egyes területeit ki merjük sajátítani, ahelyett, hogy megosztanánk mindenkivel. Ha megtennénk az ürlények megáldanák a nevünket.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7638 Dátum: 15 nov 14, 21:32:24 »

Elérte, hogy kialakult egy új vallás, ami ugyanúgy nem váltotta meg az erőszaktól a világot, mint a többi.

Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7639 Dátum: 15 nov 14, 21:41:58 »

De legalább a nevét sokan áldják.  Kíváncsi leszek Merkel nevét hányan fogják áldani ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7640 Dátum: 15 nov 14, 21:58:28 »

Kurvanyáldani? rengetegen az biztos. Csodálom, hogy még nem kísérelték megölni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7641 Dátum: 15 nov 14, 22:30:14 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 03:57:50 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7642 Dátum: 15 nov 14, 22:35:20 »

Nyugi, Niki, ezen a fórumon én vagyok az egyetlen, aki mindig megvédi a kereszténységet, de azt még én sem tudom elnézni, amikor azt írják, hogy hagyjuk magunkat kinyírni keresztényi szeretetből, mert szerintük a kereszténység minden szituációban azt jelenti, hogy fordítsd oda a másik orcád is, ha baltával verik a fejed.

Idézet
Bár az is igaz, hogy a Korán szigorúan tiltja, hogy erőszakkal terjesszék a hívek a vallást

Látom, nem olvastad még a Koránt. Most bemásoljam, mit ír a dzsihádról?
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 22:36:25 írta Saphira » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7643 Dátum: 15 nov 14, 23:02:37 »

Szerintem igen Nevet

Idézet
olyan helyre menjünk ahol van kuka a környéken,mivel nekem benyomva muszáj kukákat rugdosnom. Nem tehetek róla,ez egy ösztön.
wtf the fuck

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7644 Dátum: 15 nov 14, 23:04:58 »

Fú, de idegesít az ilyen hozzáállás. És azért, mert tudom, hogy nem hazudsz, hanem gondolsz valamit és azt hiszed, hogy úgy van.

Amikor összetalálkoztok a hitetlenekkel, akkor
vágjátok el a nyakukat! Mikor azután nagy rontást tettetek bennük, akkor szorosan
kötözzétek  meg  őket”(Korán  47:4)

Ez aztán szigorúan tiltja.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7645 Dátum: 15 nov 14, 23:07:27 »

Saphi, most nem tudom, hogy foxxira gondolsz, aki igazából már nem emlékszem, hogy mit írt azzal kapcsolatban, hogy dobjunk vissza kenyérrel, vagy rám, aki csak azon tanakodott, hogy milyen megvalósításban LEHETNE elképzelni, ezt az egészet. Igazából azzal is, hogy a dobjunk vissza kenyérrel dolgot, így szarkasztikus szándékból, hosszan, és retardáltan kifejtettem, csak azt sugalltam, hogy mekkora faszság az ötlet. Azt hittem, hogy azzal, ha szóba hozom Masashi űrlényeit, azzal elég egyértelművé teszem ezt. xd
Szóval ha rám gondoltál, akkor félreértettél. :s Ha nem, akkor bocsi, hogy ilyen hosszan beszéltem a semmiről.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7646 Dátum: 15 nov 14, 23:17:35 »

Fú, de idegesít az ilyen hozzáállás. És azért, mert tudom, hogy nem hazudsz, hanem gondolsz valamit és azt hiszed, hogy úgy van.

Amikor összetalálkoztok a hitetlenekkel, akkor
vágjátok el a nyakukat! Mikor azután nagy rontást tettetek bennük, akkor szorosan
kötözzétek  meg  őket”(Korán  47:4)

Ez aztán szigorúan tiltja.

Minden ilyen szent könyvben vannak elavult dolgok, normális ember nem veszi komolyan ezeket, a hülyék meg még a Micimackóból is azt olvasnák ki, hogy gyilkolászniuk kell.

http://hvg.hu/vilag/20050914koraneroszak

Lennék demagóg és mondanám, hogy fel kéne számolni a vallásokat, akkor nem lenne többé háború.  smirksweat
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7647 Dátum: 15 nov 14, 23:25:09 »

De ez a probléma, hogy komolyan veszik.

Idézet
wtf the fuck
Sabaku. Ezt a kérdést nem te kezdted el feszegetni először.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6aabdiJkxcw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6aabdiJkxcw</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 15, 00:28:35 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7648 Dátum: 15 nov 15, 00:36:45 »

Kakiról jut eszembe, olvastam, hogy a nők többnyire összegyűrik a wc-papírt használat előtt, a férfiak pedig inkább összehajtogatják. Ez mennyire igaz?
Férfi oldalról csak megerősíteni tudom, én is akkurátusan meghajtom a perforálás mentén. Nem vagyok spórolós, így két perforálásnyit szoktam letépni, de hallottam olyan bátrakról, akik egyesével tépik le. Nincs anyagilag azon a szinten a tárcám, hogy Zewát vegyek, így Biankát szoktam vásárolni, elégedett vagyok vele. Ritkán szokott átszakadni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7649 Dátum: 15 nov 15, 00:38:15 »

Mi lelki társak lehetűnk, mert szó szerint így teszek én isxD Megnézed a poszadékot a wc-ben utána?
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 15, 00:38:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!