24 máj 17, 18:02:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930619 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7575 Dátum: 15 nov 14, 15:26:12 »

Csak bizonyítani kéne, hogy mi vagyunk a nagyobb szörnyetegek. Csak pár őrült kellene, akik élve megesznek egy arab kismamát és fel is teszik a netre, és már el is menne a kedvük mindentől.

Amúgy ezt komolyan is gondolod? Mármint, hogy elmenne a kedvük tőle?
Csak hogy tudd, a dzsihád az eredetileg nem azt jelenti, hogy menjünk és öljünk meg mindenkit, aki nem muszlim, hanem, hogy menjünk, és öljünk meg mindenkit, aki MEG AKAR ÖLNI MINKET, vagy bántott minket, vagy korlátoz a hitemben. Ha válogatás nélkül elkezdenénk gyilkolni, esetleg bombázni a szent helyeiket, akkor okot adunk a dzsihádra nem csak ezeknek a retardált fanatikusoknak, hanem azoknak is, akik hűek maradtak a Koránhoz. (Merthogy ezeknek a többsége nem hiszem, hogy ismeri a Koránt, vagy ha ismeri is, nem érti.)

Mindenki posztolgatja a pray for paris képeket is. Egyrészt azt se tudják, eszik e vagy isszák az imát, másrészt mintha olyan kurva sok mindent változtatna bármin ténylegesen. Ez aztán az együttérzés kinyilvánítása, mondhatom. Egy facebook bejegyzés. Értitek? Én nem. Okádnom kell.

Én értem, hogy mire gondolsz. Semmi bajom nem lenne az ilyen posztokkal, ha komolyan is vennék őket. Csakhogy azok közül, akik ilyen posztokat megosztanak, talán a 10% gondolja is komolyan, hogy ő majd imádkozni fog az áldozatokért és azok családjaikért. A többi 90% egy része meg csak így akarja kifejezni a részvétét, amivel semmi bajom sincs, de akkor kifejezhetnék ezt máshogy is. Aztán ott van az a rész, aki csak divatból teszi. Azok meg idióták.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 15:27:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7576 Dátum: 15 nov 14, 15:27:57 »

Nikuccia, te nagyon tisztalelkű lány vagy, de nem kell mindent a lelkedre venni. Bonyolult az elmém, de ennyire nem veszem magam komolyan, szóval neked se kéne. Nekem a felszínességgel és a képmutatással van a bajom. Nem tűröm meg a hányingert keltő mocskokat, amiknek nincs közük az emberséghez. A tudattalanságnak is van egy határa, amikor azt mondom, hogy ok, aranyos, meg nem mindenki tökéletes, meg szeretni kell mindenkit, mert amúgy is szeretetteljes vagyok és mindenkihez reflexből jóindulatúan állok hozzá. De ami facebookon zajlik az rég túllépte azt a tudattalanság határát, amit el kéne tűrni.
Naplózva



Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7577 Dátum: 15 nov 14, 16:03:14 »

Csak nézd meg, hol tartanak a fajok, amik nem elég agresszívak. ikszdé

Nyertél! De basszus, olyan cukiiiiiik! Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7578 Dátum: 15 nov 14, 16:06:52 »

Cukin leharaphatják az ember lábát  >.<#

http://www.dailymail.co.uk/news/peoplesdaily/article-2997328/Man-lose-leg-attacked-wild-panda-tried-flee-local-officials-trying-capture-China.html
Naplózva

Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7579 Dátum: 15 nov 14, 16:21:34 »

Durva tényleg srácok mi megy itt!Emberek, nem a Korán a rossz!Mi vagyunk azok!
Tényleg az a megoldás hogy szemet szemért fogat fogért?Leköpni a másikat?Én ebben nem hiszek!
Ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel!Tarja a biblia.
Sajnálom szegény muszlimokat, rajtuk verik el a port a 99% normális, de a legtöbb ember köp rájuk.Hihetetlen, hogy nem látjátok mik mennek a háttérben!
Olyanok vagyunk, mint Obito, el akarjuk pusztítani a világot.Pedig csak meg kéne érteni egymást!Hogy ki, mit, miért tesz!

Ezt nézzétek meg: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=uUUqJwkBP9k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uUUqJwkBP9k</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 16:23:41 írta Foxxi » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7580 Dátum: 15 nov 14, 16:25:57 »

Foxxi, ez nem a 444. Ha liberóskodni akarsz, oda menj, ha meg önértékelési zavaraid vannak önutálattal megspékelve, akkor a pszichiátriát ajánlom.

Utóirat: én nem érzem magam rossznak, és nem is buzdítok senkit keresztfeszítésre és lefejezésre, ahogy a szent Koránod. De kösz az értékítéletért.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 16:27:07 írta Saphira » Naplózva

Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7581 Dátum: 15 nov 14, 16:30:25 »

Nem tudom miért vetted magadra.. Gondolkozik
Egyébként miért lenne önértékelési zavarom ön utálattal?Honnan jön neked ilyen hülyeség?Mind1 nem is érdekel.
Amúgy megsúgom akik zárt osztályon vannak, azok sokkal közelebb vannak a megértés állapotához, de ezt tényleg liberósan hangzik, szóval befejeztem, és no offense.
Csak annyit mondok maradjunk már emberek, nem kell mocskolódni, egymásra köpni!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7582 Dátum: 15 nov 14, 16:35:31 »

Nem tudom miért vetted magadra.. Gondolkozik
Egyébként miért lenne önértékelési zavarom ön utálattal?Honnan jön neked ilyen hülyeség?
Idézet
Durva tényleg srácok mi megy itt!Emberek, nem a Korán a rossz!Mi vagyunk azok!

ja, én sem értem, komolyan nem értem...

Idézet
Amúgy megsúgom akik zárt osztályon vannak, azok sokkal közelebb vannak a megértés állapotához

Láttam már párt embert a zárt osztályon. Némelyik Jézusnak hiszi magát, másnak meg kígyószerű lények suttogják a fülébe, hogy irtsa ki a családját. Ha ezek vannak közel a megértés állapotához (bármi is legyen az), remélem én sose jutok a közelébe.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7583 Dátum: 15 nov 14, 17:02:18 »

Én, mint megvilágosodott Foxxista teljesen elítélem azt ha valaki nem mlg noscoper.Csak a miheztartás végett.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7584 Dátum: 15 nov 14, 17:03:31 »

Attól még, hogy a legtöbb ember egy undorító féreg, attól én még nem tartom magam annak!
Idézet
Durva tényleg srácok mi megy itt!Emberek, nem a Korán a rossz!Mi vagyunk azok!

ja, én sem értem, komolyan nem értem...

Nálad vannak gondok ha ezt magadra veszed!Szerintem.
De miért forgatod ki a szavaimat?Nem a muszlimokat védem, a zárt osztályon is tényleg vannak fogyók.De, nem erről van szó! Mind1 nem magyarázkodom, részemről ez a téma lezárva.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 17:13:03 írta Foxxi » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7585 Dátum: 15 nov 14, 17:15:33 »

Leírod, hogy mi vagyunk a hibásak - amikor ezzel nem értek egyet, azt mondod, csak kiforgatom a szavaidat.
Leírod, hogy a zárt osztályon megvilágosodott jézusok élnek - amikor ezt cáfolom, azt mondod, kiforgatom a szavaidat.
Jó, hogy nem azok a hibásak, akiket agyonlőttek tegnap, mert volt pofájuk az imperialista nyugaton bálványimádó koncertet hallgatni.

Ha nem tudsz normálisan érvelni és megvédeni magad, akkor ne folyj bele olyan vitába, amiben előre tudott, hogy elvérzel.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7586 Dátum: 15 nov 14, 17:20:41 »

Szomorú, hogy a francia események engem önzőségre késztettek. Az elmúlt héten egyre csak olyan híreket kaptam amik akadályt gördítettek az francia országi utazásom elé, mitöbb tegnap már azon siránkoztam, hogy lehet le kéne mondani az egészet. Most egy kissé kezdek babonás lenni és azthinni, hogy mindez valamiféle figyelmeztetésként történt. Ami azért is rossz mert én általában azt szoktam vallani, hogy nem szabad, hogy az ilyen események eltérítsenek minket a céljainktól, nem szabad félelemben élni, hanem ki kell használni minden lehetőséget.

Am pont emiatt az önzőségem miatt érzek most sokkal inkább együtt a franciákkal, ahogy azt az eztmegelőző hasonló eseteknél tettem. Azokat az embereket akik a pray for Paris szöbeget írják ki egyáltalán nem tudom elítélni. Párizs erősen frekventált a turisták által és amennyiben valaki még nem is járt ott szinte biztos, hogy akad egy kedves ismerőse, aki járt ott és ha más nem is legalább azért illik hálát adni, hogy az embernek épp nem tartozkodott ott egy kedves ismerőse és sajnálja azokat az embereket akik elvesztették a múlt éjjel valamelyik szerettüket.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7587 Dátum: 15 nov 14, 17:27:32 »

Idézet
Leírod, hogy mi vagyunk a hibásak - amikor ezzel nem értek egyet, azt mondod, csak kiforgatom a szavaidat.
Állj le hé!Nem ezt írtam.Nem is erre a konkrét dologra értettem.Hanem, mi emberek vagyunk a hibásak, amiért ilyen a világ, ez volt a mondani valóm lényege.Amire te úgy reagáltál:
Idézet
Ha liberóskodni akarsz, oda menj, ha meg önértékelési zavaraid vannak önutálattal megspékelve, akkor a pszichiátriát ajánlom.
Utóirat: én nem érzem magam rossznak, és nem is buzdítok senkit keresztfeszítésre és lefejezésre, ahogy a szent Koránod. De kösz az értékítéletért.

Ez kibaszott bántó lenne, ha felvenném, konkrétan önértékelési zavarokat titulálsz nekem, és muszlimnak tartasz.


Idézet
Leírod, hogy a zárt osztályon megvilágosodott jézusok élnek - amikor ezt cáfolom, azt mondod, kiforgatom a szavaidat.
Jó, hogy nem azok a hibásak, akiket agyonlőttek tegnap, mert volt pofájuk az imperialista nyugaton bálványimádó koncertet hallgatni.

Semmi jézust nem írtam, ne ferdítsd el a dolgokat légyszíves!Ezt írtam:
Idézet
Amúgy megsúgom akik zárt osztályon vannak, azok sokkal közelebb vannak a megértés állapotához, de ezt tényleg liberósan hangzik, szóval befejeztem, és no offense.

Idézet
Ha nem tudsz normálisan érvelni és megvédeni magad, akkor ne folyj bele olyan vitába, amiben előre tudott, hogy elvérzel.
Nem is vitázom egy olyannal akivel nincs értelme, főleg nem egy fórumon!Részemről befejezve a dolog, te nyugodtan írjál még pár sort, legyen neked igazad!Az sem érdekel! bye bye
Béke! bow
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 17:32:11 írta Foxxi » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7588 Dátum: 15 nov 14, 17:32:02 »

Te írtad hogy a Muszlimok 99%a rendes ember, miért tartod akkor sértésnek ha lemuszlimoznak?
Naplózva


 
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7589 Dátum: 15 nov 14, 17:33:21 »

Mert neki  a muszlim és a lövöldöző barmok ugyan azok!Legalábbis úgy jön le, lehet, hogy nincs így. De nincs kedvem ilyen mély dolgokról beszélni az interneten!Engem hagyjatok ki ebből légy szíves.Nem is fogok semmi ilyesmire már reagálni.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 14, 17:36:24 írta Foxxi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!