24 máj 21, 03:32:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933341 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7455 Dátum: 15 nov 13, 14:19:04 »

Szerintem inkább menő, hogy Saphi még föciből is ott van.  Nevet
Hogy zárja ki egymást a kettő?Nevet Nem negatív értelemben értettem ezt, sőt.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7456 Dátum: 15 nov 13, 14:19:21 »

Toriyama kijelentette? És? Annyi köze van a Nyugati képregényekhez mint neked. Látott pár filmet meg rajzfilmet, egyet se vett a kezébe csak okoskodik.
Személy szerint én Jokertől jobban félnék mint bárkitől  Dragon Ballban.

Thanos nem bolygókat pusztít el hanem univerzumokat vagy éppen kirakja a nevét a bolygókból hogy udvaroljon a Halálnak. Olyan Entitásokról már ne is beszéljünk Mint Öröklét, Galactus, Túlontúli, Káosz stb. Ők már az Istenek felett is állnak de a DC Isteneit is sorolhatnám ide.

Főnix nem lángokat lő hanem lángok képében megjelenő kozmikus és mágikus energiát. Elég hatalma van az élet teremtéséhez nem csak a pusztításához és még csak golyók sem kellenek neki hozzá, vagy 20 percig tölteni egy labdát életerővel.
Naplózva


 
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7457 Dátum: 15 nov 13, 14:28:12 »

Ja, akkor félreértettem vagyis magamból indultam ki. Nálam, ha nőre mondom, hogy aranyos azt burkolt sértésnek szánom.  Nevet Férfira akkor dicséret csak ők ezt nem szeretik hallani.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7458 Dátum: 15 nov 13, 14:37:59 »

Jaj dehogy, én ezeket kedvességből, jószándékból mondom, szinte bók, nem sértés. Nevet Viszont ez szemétség, hogy egy ilyen pozitív jelzéssel sérted az embereket. Nem szép dolog. Nevet
A férfiak tényleg nem szeretik, sőt azt hiszik akkor kerülnek a "friendzone-ba", ha ezt egy nő mondja nekik, elcseszett egy kommunikáció ez.  ööööö
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7459 Dátum: 15 nov 13, 14:46:06 »

A duma topicban megjelenik a ki nyerne extra, és még csak nem is grimmjow vs lucci ikszdé
Amúgy son goku esetében biztos lehetsz, hogy amit láttál még mindig nem a teljes ereje, szóval xDDD  na mindegy
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7460 Dátum: 15 nov 13, 14:52:04 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:07:01 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7461 Dátum: 15 nov 13, 14:55:44 »

Megjegyzem, igenis vannak anime/manga karakterek, akik simán szintben vannak azokkal, akiket Kaze említett, csak őket nem neverending shounenekben kell keresni.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7462 Dátum: 15 nov 13, 15:04:54 »

Ennek nem is állítottam az ellenkezőjét gman.

Igen, végtelen Univerzum létezik a DC és a Marvel világában is.

Dermesztő becsületes, aki hátba támadta Gokut miután az adott neki annyi energiát hogy elmeneküljön. Lel.

Miért lenne korlátai egy nyugati Istennek? Csak azért mert ő nem shounen szereplő vagy mert nem ismered?

Gipsz Jakab az új y-men írója miatt Betonláb Géza bármeddig tudja fejleszteni magát. Mosolyog

Te meg azt hidd el végre hogy mindkét világban van erős és gyenge karakter. Van Olyan aki Gokut félkézzel legyőzi van olyan, aki Goku győz le simán. Hiányosak az ismereteid a Db-ből a többiből meg nincsenek is.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 13, 15:07:38 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7463 Dátum: 15 nov 13, 15:08:17 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:06:42 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7464 Dátum: 15 nov 13, 15:11:34 »

Annyira utálom ezt a folyton felmerülő vitát. Sőt már az egész dragon ballos szubkulturát utálom emiatt a gyökér arrogancia miatt, hogy nem lehet őket sosem lenyomni, mert szerintük "Goku szétcsapná a Jóistent is".
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7465 Dátum: 15 nov 13, 15:15:49 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oyl97TG8jbA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oyl97TG8jbA</a>
Case closed, bármennyire is fájdalmas. Szomorú
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7466 Dátum: 15 nov 13, 15:20:27 »

Anti-Spirál pl. a Gurren Lagannból olyan, hogy egy gondolattal teremt és pusztít univerzumokat, de devil Homura a Madoka Magica-ból őt is simán összecsomagolná. Gokut még a To Aru Majutsu Index erősebb mágusai is levernék, pedig ők sehol nincsenek az előzőekhez képest. Sok példa van még.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7467 Dátum: 15 nov 13, 15:20:56 »

Idézet
Annyira utálom ezt a folyton felmerülő vitát. Sőt már az egész dragon ballos szubkulturát utálom emiatt a gyökér arrogancia miatt, hogy nem lehet őket sosem lenyomni, mert szerintük "Goku szétcsapná a Jóistent is".

Igen, de ennek pont ez a lényege. És ez így vicces. Főleg azért, mert amit írtam is, hogy ez még nem a teljes ereje, azt az egyik db super részben kb 15x elmondta ő is meg az ellenség is, ráadásul a csata után az ellenség beismerte, hogy ez még mindig nem a teljes ereje volt. XDXDXD
Én ott úgy megszakadtam, na mindegy egy db fannal teljesen felesleges vitázni, nem is értem, Kaze miért töri magát. Ez olyan mintha valami nagy kereszténynek próbálnád elmagyarázni az evolúciót. Semmilyen érv nem tud megrengetni valakit, akit a hit vezérel. És Niki hisz goku legyőzhetetlenségében xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7468 Dátum: 15 nov 13, 15:24:07 »

Mi képregényesek évezredek óta győzködjük egymást már a legendás Hulk vs Superman óta, ami 60 ezer életet követelt. Nálunk így szokás.
Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7469 Dátum: 15 nov 13, 15:53:25 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:06:20 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!